partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Jolanta Witusik-Kamińska Zielonka 2016-01-06 23/23
II Maciej Kamiński Zielonka 2016-01-06 23/23
III Małgorzata Izdebska-Młot Zielonka 2016-01-06 23/23
IV Paweł Młot Zielonka 2016-01-06 23/23
1 Weronika Luterek Łódź 2016-05-25 23/23
2 Michał Twardowski Olsztyn 2016-05-27 23/23
3 Julia Twardowska Olsztyn 2016-05-27 23/23
4 Magda Twardowska Olsztyn 2016-05-27 23/23
5 Sebastian Twardowski Olsztyn 2016-05-27 23/23
6 Karolina Sochacka Gdańsk 2016-05-27 23/23
7 Natalia Sochacka Gdańsk 2016-05-27 23/23
8 Iwona Sochacka Gdańsk 2016-05-27 23/23
9 Adrian Krzemiński Nadarzyn 2016-06-16 23/23
10 Patrycja Wojtczyk Nadarzyn 2016-06-16 23/23
11 Kasia Jabłońska Nadarzyn 2016-06-16 23/23
12 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2016-11-13 23/23
13 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2016-11-13 23/23
14 Katarzyna Bieńkowska Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2017-02-15 23/23
15 Aleksandra Chłopik Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2017-02-15 23/23
16 Oliwia Woźnica Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2017-02-15 23/23
17 Oliwia Gryz Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2017-02-15 23/23
18 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-03-25 23/23
19 Paulina Szewczyk SKKT Włóczykij/Rumia 2017-03-25 23/23
20 Rozalia Pijor SKKT Włóczykij/Rumia 2017-03-25 23/23
21 Kinga Wrzesińska SKKT Włóczykij/Rumia 2017-03-25 23/23
22 Marcin Gruca SKKT Włóczykij/Rumia 2017-03-25 23/23
23 Michał Hebel SKKT Włóczykij/Rumia 2017-03-25 23/23
24 Mateusz Szmeichel SKKT Włóczykij/Rumia 2017-03-25 23/23
25 Marta Żuchowska Józefów 2017-05-28 23/23
26 Tomasz Żuchowski Józefów 2017-05-28 23/23
27 Sławomir Otap Warszawa 2017-07-07 23/23
28 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2017-07-08 23/23
29 Beata Bargiel Warszawa 2017-07-26 23/23
30 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2017-09-14 23/23
31 Katarzyna Rojek Sopot 2017-09-14 23/23
32 Wojciech Rojek Sopot 2017-09-14 23/23
33 Przemysław Witczak Warszawa 2017-10-22 23/23
34 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-11-10 23/23
35 Piotr Michałowski Warszawa 2017-11-10 23/23
36 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-12-10 23/23
37 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-12-10 23/23
38 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-12-10 23/23
39 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-12-16 23/23
40 Jakub Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-12-16 23/23
41 Daniel Halicki Szczecin 2018-01-18 23/23
42 Krzysztof Truszczyński PTTK Iława 2018-06-08 23/23
43 Zuzanna Lasek Marki 2018-07-22 23/23
44 Marlena Treichel WK OSeSeK PTTK/Grudziądz 2018-07-24 23/23
45 Jacek Treichel WK OSeSeK PTTK/Grudziądz 2018-07-24 23/23
46 Damian Murach HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2018-07-31 23/23
47 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-09-08 23/23
48 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-09-08 23/23
49 Waldemar Jankowski Gdynia 2018-11-12 23/23
50 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-05-15 23/23
51 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-07-11 23/23
52 Katarzyna Zarajczyk Maniacy wycieczek/Lublin 2019-08-08 23/23
53 Tomasz Zarajczyk Maniacy wycieczek/Lublin 2019-08-08 23/23
54 Klara Zarajczyk Maniacy wycieczek/Lublin 2019-08-08 23/23
55 Michał Zarajczyk Maniacy wycieczek/Lublin 2019-08-08 23/23
56 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-08-24 23/23
57 Halina Biziuk HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-08-24 23/23
58 Anna Gołaszewska Gdańsk 2019-10-18 23/23
59 Hanna Jarosz Wycieczkoludki/Gdańsk 2019-12-14 23/23
60 Piotr Siwek Wycieczkoludki/Gdańsk 2019-12-14 23/23
61 Jan Romel-Czarnowski Wycieczkoludki/Gdańsk 2019-12-14 23/23
62 Zuzanna Romel-Czarnowska Wycieczkoludki/Gdańsk 2019-12-14 23/23
63 Joanna Romel-Czarnowska Wycieczkoludki/Gdańsk 2019-12-14 23/23
64 Stanisław Jakubiak Wycieczkoludki/Gdańsk 2019-12-14 23/23
65 Grzegorz Roda Wycieczkoludki/Gdańsk 2019-12-14 23/23
66 Anna Bałabuch-Roda Wycieczkoludki/Gdańsk 2019-12-14 23/23
67 Piotr Roda Wycieczkoludki/Gdańsk 2019-12-14 23/23
68 Lena Kruszczyńska PTTK Koszalin 2020-03-08 23/23
69 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2020-03-08 23/23
70 Małgorzata Konieczka Gdynia 2020-06-07 23/23
71 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2020-09-09 23/23
72 Wacław Polcer Łódź 2020-09-10 20/23
73 Jan Nizioł Mierzyn 2020-10-21 21/23
74 Anna Nizioł Mierzyn 2020-10-21 21/23
75 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-10-21 21/23
76 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-10-21 21/23
77 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-01-09 23/23
78 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-01-09 23/23
79 Hubert Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-01-09 23/23
80 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-01-09 23/23
81 Elżbieta Myślak Zeberki/Tadzino 2021-01-09 23/23
82 Katarzyna Klimowicz Gdańsk 2021-01-24 23/23
83 Piotr Babula Gdańsk 2021-01-24 23/23
84 Zofia Kowalska Wałcz 2021-02-02 22/23
85 Agnieszka Kowalska Wałcz 2021-02-02 22/23
86 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2021-05-30 23/23
87 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2021-06-03 23/23
88 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2021-06-03 23/23
89 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2021-06-03 23/23
90 Krzysztof Manthey R3NO / Gdańsk 2022-02-12 23/23
91 Damian Barzał Gdańsk 2022-04-12 23/23
92 Ewa Barzał Gdańsk 2022-04-12 23/23
93 Irena Sokół Zaścianki 2022-04-23 21/21
94 Marzena Anna Sochoń Zaścianki 2022-04-23 21/21
95 Łukasz Sochoń Wasilków 2022-04-23 21/21
96 Adam Ratyński Warszawa 2022-06-11 21/21
97 Katarzyna Koszyk Warszawa 2022-06-11 21/21
98 Anna Stramowska Gdynia 2022-07-13 21/21
99 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-07-23 21/21
100 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-08-06 23/23
101 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-08-06 23/23
102 Bogdan Tymiński Leśna 2022-08-06 21/21
103 Kacper Tymiński Leśna 2022-08-06 21/21
104 Karina Tymińska Leśna 2022-08-06 21/21
105 Marta Tymińska Leśna 2022-08-06 21/21
106 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-09-22 21/21
107 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-09-22 21/21
108 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-11-12 23/23
109 Agata Maj Sokoły Wędrowne/Speculanci 2022-11-20 23/23
110 Barbara Krzak Szczecin 2023-01-06 21/21
111 Piotr Krzak Szczecin 2023-01-06 21/21
112 Dorota Kamińska ŻabTeam Józefów 2023-03-03 23/23
113 Maciej Szczęśniak ŻabTeam Józefów 2023-03-03 23/23
114 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-03-24 23/23
115 Beata Bigos Poniatowa 2023-08-14 21/21
116 Robert Bigos Poniatowa 2023-08-14 21/21
117 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2023-11-25 23/23
118 Danuta Milczarek WAŁBRZYCH 2023-12-09 23/23
119 Marcin Milczarek WAŁBRZYCH 2023-12-09 23/23
120 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-12-10 21/21
121 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-12-10 21/21
122 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2024-03-02 23/23

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies