partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2016-02-14 20/20
1 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-02-28 20/20
2 Monika Sokołowska Zawsze ostatni 2016-03-29 20/20
3 Przemysław Gawroński Zawsze ostatni 2016-03-29 20/20
4 Marek Cichal Pruszków 2016-04-08 20/20
5 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-04-08 20/20
6 Ewa Kosicka KTM PTTK O/Ursus 2016-06-18 20/20
7 Elżbieta Lewandowska KTM PTTK O/Ursus 2016-06-18 20/20
8 Zbigniew Lewandowski KTM PTTK O/Ursus 2016-06-18 20/20
9 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-08-28 12/20
10 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2016-08-28 12/20
11 Tomasz Skowroński TSAZ 2017-04-08 20/20
12 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2017-05-24 20/20
13 Kinga Sadura Warszawa 2017-07-08 20/20
14 Agnieszka Rogalska Warszawa 2017-10-10 20/20
15 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-04-16 20/20
16 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-04-16 20/20
17 Piotr Michałowski Warszawa 2019-06-20 20/20
18 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-06-20 20/20
19 Przemysław Witczak Warszawa 2019-07-02 20/20
20 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-08-01 20/20
21 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2019-08-14 20/20
22 Julia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2019-08-14 20/20
23 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2019-08-14 20/20
24 Laura Łączyńska TKPZ w Brzeźnicy 2019-08-14 20/20
25 Justyna Bednarczyk Otwock 2019-09-01 20/20
26 Michał Grygo Otwock 2019-09-01 20/20
27 Anna Korniluk Warszawa 2019-11-11 20/20
28 Radosław Korniluk Warszawa 2019-11-11 20/20
29 Adam Korniluk Warszawa 2019-11-11 20/20
30 Jan Korniluk Warszawa 2019-11-11 20/20
31 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-01-09 20/20
32 Izabela Rutkowska Bemowo 2020-03-28 20/20
33 Adam Krochmal Bemowo 2020-03-28 20/20
34 Piotr Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-05-04 20/20
35 Szymon Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-05-04 20/20
36 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-05-16 20/20
37 Paweł Szubert Warszawa 2020-05-31 20/20
38 Ilona Śpiewak Warszawa 2021-04-01 20/20
39 Mateusz Komorowski Warszawa 2021-04-01 20/20
40 Leszek Adamski Warszawa 2021-10-29 19/20
41 Agata Malczewska Klub InO "Skróty" Radom 2022-07-19 20/20
42 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-07-19 20/20
43 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-03-12 18/18
44 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-03-12 18/18
45 Jan Karol Jankowski Warszawa sp 63 2023-03-25 20/20
46 Zuzanna Mieszkowska WARSZAWA SP63 2023-04-19 20/20
47 Michał Stępniak Kotki Dorotki 2023-04-21 20/20
48 Zosia Krajewska 8D SP63 2023-04-21 19/19
49 Dominika Mielewczyk Warszawa 2023-05-01 20/20
50 Adam Ratyński Warszawa 2023-05-08 20/20
51 Katarzyna Koszyk Warszawa 2023-05-08 20/20
52 Piotr Cichy Świnoujście 2023-07-29 20/20
53 Sławomir Frynas Lublin 2023-12-02 20/20
54 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-12-03 20/20
55 Ania Zaremba Ursynów 2023-12-03 20/20
56 Michał Krygier Warszawa 2023-12-18 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies