partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2016-01-14 27/27
1 Hieronim Cieślak 117 Łódzka Drużyna Harcerska Polana 2016-03-06 27/27
2 Weronika Luterek Łódź 2016-03-06 27/27
3 Dariusz Jackiewicz HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2016-03-12 27/27
4 Iwona Sawicka HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2016-03-12 27/27
5 Joanna Sawicka HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2016-03-12 27/27
6 Karolina Drążek HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2016-03-12 27/27
7 Kasia Bieńkowska HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2016-03-12 27/27
8 Magda Cegiełka HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2016-03-12 27/27
9 Marta Pieńkowska HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2016-03-12 27/27
10 Natalia Bartnicka HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2016-03-12 27/27
11 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-03-30 27/27
12 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2016-04-16 27/27
13 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2016-04-16 27/27
14 Janusz Ptasiński KTM PTTK O/Ursus 2016-04-16 27/27
15 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-07-11 27/27
16 Elżbieta Lewandowska KTM PTTK O/Ursus 2016-08-12 27/27
17 Ewa Kosicka KTM PTTK O/Ursus 2016-08-12 27/27
18 Zbigniew Lewandowski KTM PTTK O/Ursus 2016-08-12 27/27
19 Andrzej Zwoliński Warszawa 2016-08-19 27/27
20 Ewa Zwolińska Warszawa 2016-08-19 27/27
21 Rafał Zwoliński Warszawa 2016-08-19 27/27
22 Agnieszka Michałowska Warszawa 2016-08-31 27/27
23 Piotr Michałowski Warszawa 2016-08-31 27/27
24 Jacek Gdula Orientop Wrocław 2016-09-15 27/27
25 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2016-09-15 27/27
26 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2016-09-15 27/27
27 Roman Trocha Orientop Wrocław 2016-09-15 27/27
28 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2016-11-12 27/27
29 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2016-12-15 27/27
30 Ewelina Walczyna Od Łodzi do Zgierza 2016-12-31 27/27
31 Mateusz Ostrowski Od Łodzi do Zgierza 2016-12-31 27/27
32 Katarzyna Łęgocka Andrespol 2017-05-04 27/27
33 Arkadiusz Kaleta Łódź 2017-05-07 27/27
34 Adrian Jeżewski Łódź 2017-05-08 27/27
35 Agata Kowalska Łódź 2017-05-08 27/27
36 Anita Michałowska Łódź 2017-05-08 27/27
37 Dawid Filipek Piotrków Trybunalski 2017-05-08 27/27
38 Emilia Badowska Łódź 2017-05-08 27/27
39 Ewa Hyt Radomsko 2017-05-08 27/27
40 Ewa Kurzydlak Łódź 2017-05-08 27/27
41 Justyna Grodzicka Aleksandrów Łódzki 2017-05-08 27/27
42 Karolina Gawrońska Łódź 2017-05-08 27/27
43 Katarzyna Golińska Aleksandrów Łódzki 2017-05-08 27/27
44 Katarzyna Popławska Łódź 2017-05-08 27/27
45 Oliwia Paśnikowska Rzgów 2017-05-08 27/27
46 Paulina Paliwoda Rozwady 2017-05-08 27/27
47 Róża Jagielska Łódź 2017-05-08 27/27
48 Sylwia Markowicz Łódź 2017-05-08 27/27
49 Wojciech Drozda HKT TREP PTTK O/Warszawa Praga 2017-07-05 27/27
50 Agata Zielińska Kalisz 2017-09-17 27/27
51 Arleta Zielińska Kalisz 2017-09-17 27/27
52 Dawid Zieliński Kalisz 2017-09-17 27/27
53 Oliwia Zielińska Kalisz 2017-09-17 27/27
54 Aleksander Zwoliński Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2017-10-20 27/27
55 Beata Pluta SKKT PTTK 101/Warszawa 2017-10-20 27/27
56 Błażej Dąbrowski SKKT PTTK 101/Warszawa 2017-10-20 27/27
57 Dominika Dąbrowska Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2017-10-20 27/27
58 Jakub Dąbrowski SKKT PTTK 101/Warszawa 2017-10-20 27/27
59 Jakub Wudarczyk SKKT PTTK 101/Warszawa 2017-10-20 27/27
60 Jan Dąbrowski Szkoła Podstawowa nr 114/Warszawa 2017-10-20 27/27
61 Józef Boguszewski SKKT PTTK 101/Warszawa 2017-10-20 27/27
62 Krzysztof Wrzosek Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2017-10-20 27/27
63 Łukasz Młodożeniec Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2017-10-20 27/27
64 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2017-12-08 27/27
65 Iwona Gniewkowska SKKT Włóczykij/Rumia 2017-12-08 27/27
66 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-12-08 27/27
67 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-12-08 27/27
68 Kornelia Nowicka-Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-12-08 27/27
69 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2017-12-08 27/27
70 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-12-08 27/27
71 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2018-01-12 27/27
72 Anna Brzezińska Łódź 2019-01-20 27/27
73 Georg Michałowski Łódź 2019-01-20 27/27
74 Jadwiga Walczak Łódź 2019-01-20 27/27
75 Jan Krawczyk Łódź 2019-01-20 27/27
76 Marek Jezierski Łódź 2019-01-20 27/27
77 Michał Sztańc Łódź 2019-01-20 27/27
78 Mirosław Jezierski Łódź 2019-01-20 27/27
79 Mirosława Chaba Łódź 2019-01-20 27/27
80 Mirosława Sendal Łódź 2019-01-20 27/27
81 Radosław Bogusiak Łódź 2019-01-20 27/27
82 Wiesław Grabowski Łódź 2019-01-20 27/27
83 Wiesława Koncewicz Łódź 2019-01-20 27/27
84 Włodzimierz Jacek Siech Łódź 2019-01-20 27/27
85 Zbigniew Czołnowski Łódź 2019-01-20 27/27
86 Zdzisław Tomaszewski Łódź 2019-01-20 27/27
87 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2019-05-02 27/27
88 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2019-05-02 27/27
89 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2019-05-02 27/27
90 Natalia Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2019-05-02 27/27
91 Szymon Dec TKPZ w Brzeźnicy 2019-05-02 27/27
92 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2019-05-02 27/27
93 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-06-24 26/27
94 Anna Nizioł Mierzyn 2019-06-24 26/27
95 Jan Nizioł Mierzyn 2019-06-24 26/27
96 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-06-24 26/27
97 Wacław Polcer Oddział Nauczycielski PTTK w Łodzi 2019-11-10 27/27
98 Agnieszka Łeń KTP Salamandra/Łódź 2019-12-08 27/27
99 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2020-01-11 27/27
100 Iza Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2020-01-11 27/27
101 Ala Bożek Warszawa 2020-05-20 27/27
102 Andrzej Kowalik Warszawa 2020-05-20 27/27
103 Anna Dybko Warszawa 2020-05-20 27/27
104 Antoni Libiszowski Warszawa 2020-05-20 27/27
105 Basia Brudlo Warszawa 2020-05-20 27/27
106 Emilia Pater Warszawa 2020-05-20 27/27
107 Franek Stachyra Warszawa 2020-05-20 27/27
108 Grzegorz Wiński Warszawa 2020-05-20 27/27
109 Jakub Gryglewski Warszawa 2020-05-20 27/27
110 Jakub Zochowski Warszawa 2020-05-20 27/27
111 Jan Piwek Warszawa 2020-05-20 27/27
112 Jan Pykało Warszawa 2020-05-20 27/27
113 Joanna Waszczuk Warszawa 2020-05-20 27/27
114 Kacper Kucharski Warszawa 2020-05-20 27/27
115 Kajetana Koryl Warszawa 2020-05-20 27/27
116 Krzysztof Strupinski Warszawa 2020-05-20 27/27
117 Kuba Kwaśniewski Warszawa 2020-05-20 27/27
118 Maciej Kosewski Warszawa 2020-05-20 27/27
119 Martyna Kwiatkowska Warszawa 2020-05-20 27/27
120 Mateusz Danik Warszawa 2020-05-20 27/27
121 Michał Dzienisiewicz Warszawa 2020-05-20 27/27
122 Michał Hreczuch Warszawa 2020-05-20 27/27
123 Michał Smolik Warszawa 2020-05-20 27/27
124 Ola Kopania Warszawa 2020-05-20 27/27
125 Ola Krajewska Warszawa 2020-05-20 27/27
126 Ola Michalska Warszawa 2020-05-20 27/27
127 Patryk Labanowski Warszawa 2020-05-20 27/27
128 Piotr Szupiluk Warszawa 2020-05-20 27/27
129 Polsakiewicz Piotr Warszawa 2020-05-20 27/27
130 Przemek Adamczyk Warszawa 2020-05-20 27/27
131 Stasio Izabela Warszawa 2020-05-20 27/27
132 Wiktoria Grabowska Warszawa 2020-05-20 27/27
133 Grażyna Ligęza Gdynia 2020-08-12 26/27
134 Małgorzata Konieczka Gdynia 2020-08-12 26/27
135 Agnieszka Klimas-Tyńska Świdnica 2020-08-28 27/27
136 Danuta Tyńska ToTuToTam/Świdnica 2020-08-28 27/27
137 Karolina Tyńska ToTuToTam/Świdnica 2020-08-28 27/27
138 Andrzej Kustosz Łódź 2020-10-09 27/27
139 Mirosława Firmowska-Milewska PTTK O/Łódź-Polesie 2020-10-22 27/27
140 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-12-04 27/27
141 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-12-06 27/27
142 Zofia Gawron Łódź 2021-01-12 25/27
143 Beata Bargiel Warszawa 2021-05-10 27/27
144 Mateusz Bargiel Warszawa 2021-05-10 27/27
145 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2021-05-10 27/27
146 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-06-16 27/27
147 Agnieszka Wieczór Bruksela 2021-07-02 27/27
148 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-07-29 27/27
149 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-07-29 27/27
150 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-07-29 27/27
151 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2021-08-01 27/27
152 Bogdan Krupiński Łódź 2021-08-13 25/27
153 Anna Głowacka Niesporczaki 2021-09-12 27/27
154 Grzegorz Michalak Niesporczaki 2021-09-12 27/27
155 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-11-06 27/27
156 Przemysław Nowak Poznań 2022-02-04 23/27
157 Bogumiła Nawrot Warszawa 2022-03-07 27/27
158 Grażyna Orłowska Warszawa 2022-03-07 27/27
159 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-03-07 27/27
160 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-05-05 27/27
161 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-05-28 27/27
162 Agnieszka Kowalska Wałcz 2022-09-03 22/27
163 Zofia Kowalska Wałcz 2022-09-03 22/27
164 Jacek Słaby ZHP - 30 WDHiZ 2022-09-24 27/27
165 Katarzyna Kwiatkowska ZHP - 30 WDHiZ 2022-09-24 27/27
166 Mateusz Maksymiuk ZHP - 30 WDHiZ 2022-09-24 27/27
167 Michał Kirylak ZHP - 30 WDHiZ 2022-09-24 27/27
168 Anna Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2022-11-19 27/27
169 Kasia Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2022-11-19 27/27
170 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2023-02-27 27/27
171 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2023-02-27 27/27
172 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2023-03-18 27/27
173 Martyna Stypa Sandomierz 2023-04-08 27/27
174 Piotr Koziara Sandomierz 2023-04-08 27/27
175 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-04-10 27/27
176 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-04-10 27/27
177 Barbara Krzak Szczecin 2023-05-05 27/27
178 Piotr Krzak Szczecin 2023-05-05 27/27
179 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2023-06-11 27/27
180 Władysław Mleczak PTSM Lubań 2023-06-11 27/27
181 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-06-19 27/27
182 Ilona Śpiewak Warszawa 2023-07-29 27/27
183 Mateusz Komorowski Warszawa 2023-07-29 27/27
184 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2023-09-15 27/27
185 Piotr Gębarowski MoPi.Team / Warszawa 2023-10-26 27/27
186 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-11-18 27/27
187 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2024-01-16 27/27
188 Magdalena Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2024-01-16 27/27
189 Tomasz Rekowski Morąg 2024-02-19 27/27

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies