partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2016-01-23 25/25
1 Bartosz Pluciński Kraków 2016-03-14 25/25
2 Edward Fudro JEJ Police 2016-03-25 25/25
3 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-07-08 25/25
4 Karolina Pacek Warszawa 2016-07-08 25/25
5 Monika Borkowska Warszawa 2016-07-08 25/25
6 Mariusz Siwiec Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2016-11-11 25/25
7 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-11-11 25/25
8 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2016-11-11 25/25
9 Joannna Puternicka Orientop Wrocław 2016-11-11 25/25
10 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2016-11-11 25/25
11 Roman Trocha Orientop Wrocław 2016-11-11 25/25
12 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-11-12 25/25
13 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-08 25/25
14 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-08 25/25
15 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-03-22 24/24
16 Piotr Michałowski Warszawa 2018-03-22 24/24
17 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2018-04-16 24/24
18 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2018-05-01 24/24
19 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-07-03 24/24
20 Agnieszka Drabek GKT Cyrkino/Tworóg 2018-07-10 24/24
21 Marysia Drabek GKT Cyrkino/Tworóg 2018-07-10 24/24
22 Paweł Drabek GKT Cyrkino/Tworóg 2018-07-10 24/24
23 Patryk Pojawa K2/Toruń 2018-08-04 24/24
24 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2018-09-13 24/24
25 Jarosław Żygierewicz Warszawa 2018-09-19 24/24
26 Maciej Kamiński Warszawa 2018-09-19 24/24
27 Piotr Suffczyński Warszawa 2018-09-19 24/24
28 Sylwia Podolak Ustrzyki Dolne 2019-04-18 24/24
29 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2019-05-12 24/24
30 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2019-07-10 24/24
31 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2019-07-10 24/24
32 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-12 21/24
33 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-12 21/25
34 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-12 21/24
35 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-12 21/24
36 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2019-10-23 24/24
37 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2020-02-12 24/24
38 Julia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2020-02-12 24/24
39 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2020-02-12 24/24
40 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2020-02-12 24/24
41 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2020-02-12 24/24
42 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2020-02-12 24/24
43 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2020-02-12 24/24
44 Adam Korniluk Warszawa 2020-02-15 20/24
45 Anna Korniluk Warszawa 2020-02-15 20/24
46 Jan Korniluk Warszawa 2020-02-15 20/24
47 Radosław Korniluk Warszawa 2020-02-15 20/24
48 Aleksandra Ekiel Warszawa 2020-02-18 24/24
49 Piotr Miszczak Warszawa 2020-02-18 24/24
50 Tymoteusz Ekiel Warszawa 2020-02-18 24/24
51 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-02-20 24/24
52 Artur Kotowski SKKT Gryphus/Szczecin 2020-03-01 24/24
53 Ania Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2020-05-25 24/24
54 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2020-05-25 24/24
55 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-10-22 22/24
56 Maciej Głów Kraków 2021-05-12 24/24
57 Bartłomiej Król PTSM LUBAŃ -Dębowy Gaj 2021-08-15 24/24
58 Honorata Król PTSM LUBAŃ -Dębowy Gaj 2021-08-15 24/24
59 Izabela Król PTSM LUBAŃ -Dębowy Gaj 2021-08-15 24/24
60 Wojciech Król PTSM LUBAŃ -Dębowy Gaj 2021-08-15 24/24
61 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2021-10-16 24/24
62 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-10-16 24/24
63 Agata Młotek Warszawa, Wólka Łęczeszycka 2021-12-19 24/24
64 Paweł Sobczak Warszawa, Wólka Łęczeszycka 2021-12-19 24/24
65 Andrzej Pochopień Stryszawa 2022-01-19 24/24
66 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2022-04-10 24/24
67 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-06-06 24/24
68 Beata Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-07-10 24/24
69 Robert Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-07-10 24/24
70 Piotr Gębarowski MoPi.Team 2022-08-13 24/24
71 Barbara Krzak Szczecin 2022-09-07 24/24
72 Piotr Krzak Szczecin 2022-09-07 24/24
73 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-09-10 24/24
74 Agnieszka Baryluk Lusina 2022-10-23 24/24
75 Jarosław Baryluk Lusina 2022-10-23 24/24
76 Ewa Sasowska Kraków 2022-11-25 24/24
77 Marta Sasowska Kraków 2022-11-25 24/24
78 Monika Mielnikiewicz Kraków 2023-01-23 24/24
79 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-04-10 24/24
80 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2023-05-02 24/24
81 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2023-05-02 24/24
82 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-05-21 24/24
83 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-05-21 24/24
84 Marek Koba Jaworzno 2023-05-30 24/24
85 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-06-30 24/24
86 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2023-06-30 24/24
87 Julian Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-06-30 24/24
88 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2023-11-19 24/24
89 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-11-25 24/24
90 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-11-25 24/24
91 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-11-25 24/24
92 Ewa Kurzawska Warszawa 2024-01-24 24/24

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies