partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2016-03-02 17/17
II Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-03-02 17/17
1 Ewa Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-03-19 17/17
2 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-03-19 17/17
3 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-03-19 17/17
4 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-03-19 17/17
5 Agnieszka Jaroszyńska Lublin 2016-08-27 17/17
6 Tadeusz Otap Lublin 2016-08-27 17/17
7 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2016-08-27 17/17
8 Beata Pluta SKKT PTTK 101 2017-06-11 17/17
9 Irek Pluta SKKT PTTK 101 2017-06-11 17/17
10 Adam Korniluk Warszawa 2017-08-15 17/17
11 Anna Korniluk Warszawa 2017-08-15 17/17
12 Jan Korniluk Warszawa 2017-08-15 17/17
13 Radosław Korniluk Warszawa 2017-08-15 17/17
14 Aleksandra Kociszewska Biała Podlaska 2018-04-20 17/17
15 Dominika Ilczuk Biała Podlaska 2018-04-20 17/17
16 Zuzanna Lasek Marki 2018-08-22 17/17
17 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-09-05 17/17
18 Piotr Michałowski Warszawa 2018-09-05 17/17
19 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2019-02-16 17/17
20 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2019-02-16 17/17
21 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2019-02-16 17/17
22 Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2019-02-16 17/17
23 Aleksandra Sikora TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2019-02-16 17/17
24 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2019-02-16 17/17
25 Laura Łączyńska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2019-02-16 17/17
26 Beata Domin Bydgoszcz 2019-07-25 17/17
27 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-07-25 17/17
28 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 13/17
29 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 16/17
30 Gosia Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 13/17
31 Grażyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 16/17
32 Jadwiga Dacka-Skoczylas KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 16/17
33 Karolina Jackowska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 16/17
34 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 13/17
35 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 13/17
36 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 13/17
37 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 16/17
38 Waldemar Grabowski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 13/17
39 Jacek Zdenicki PTTK Jaz/Dzierzkowice 2020-07-04 16/17
40 Adam Ratyński Warszawa 2020-09-12 15/17
41 Katarzyna Koszyk Warszawa 2020-09-12 15/17
42 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2021-05-30 17/17
43 Dawid Lewczuk Lublin, Małaszewicze 2022-07-30 17/17
44 Sławomir Frynas Lublin, Małaszewicze 2022-07-30 17/17
45 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-06-04 17/17
46 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-08-14 17/17
47 Przemysław Witczak Warszawa 2023-09-04 17/17
48 Izabella Sierzputowska UMISIE BYLEWLIMICIE Warszawa 2023-12-26 17/17
49 Michał Umiński UMISIE BYLEWLIMICIE Warszawa 2023-12-26 17/17

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies