partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2016-03-02 18/18
II Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-03-02 18/18
1 Ewa Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-03-19 18/18
2 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-03-19 18/18
3 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-03-19 18/18
4 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-03-19 18/18
5 Agnieszka Jaroszyńska Lublin 2016-08-27 18/18
6 Tadeusz Otap Lublin 2016-08-27 18/18
7 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2016-08-27 18/18
8 Beata Pluta SKKT PTTK 101 2017-06-11 18/18
9 Irek Pluta SKKT PTTK 101 2017-06-11 18/18
10 Adam Korniluk Warszawa 2017-08-15 18/18
11 Anna Korniluk Warszawa 2017-08-15 18/18
12 Jan Korniluk Warszawa 2017-08-15 18/18
13 Radosław Korniluk Warszawa 2017-08-15 18/18
14 Aleksandra Kociszewska Biała Podlaska 2017-09-13 18/18
15 Zuzanna Lasek Marki 2018-07-19 18/18
16 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-09-05 18/18
17 Piotr Michałowski Warszawa 2018-09-05 18/18
18 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2019-02-16 18/18
19 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2019-02-16 18/18
20 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2019-02-16 18/18
21 Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2019-02-16 18/18
22 Aleksandra Sikora TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2019-02-16 18/18
23 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2019-02-16 18/18
24 Laura Łączyńska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2019-02-16 18/18
25 Beata Domin Bydgoszcz 2019-07-24 18/18
26 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-07-24 18/18
27 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 18/18
28 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 18/18
29 Gosia Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 18/18
30 Grażyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 18/18
31 Jadwiga Dacka-Skoczylas KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 18/18
32 Karolina Jackowska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 18/18
33 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 18/18
34 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 18/18
35 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 18/18
36 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 18/18
37 Sebastian Łukasiewicz KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 18/18
38 Waldemar Grabowski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-04 18/18
39 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2020-07-04 18/18
40 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2021-05-30 18/18
41 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-02-07 18/18
42 Dawid Lewczuk Lublin, Małaszewicze 2022-07-30 18/18
43 Sławomir Frynas Lublin, Małaszewicze 2022-07-30 18/18
44 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-06-04 18/18
45 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-08-14 18/18
46 Przemysław Witczak Warszawa 2023-09-04 18/18
47 Izabella Sierzputowska UMISIE BYLEWLIMICIE Warszawa 2023-12-26 18/18
48 Michał Umiński UMISIE BYLEWLIMICIE Warszawa 2023-12-26 18/18

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies