partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2016-02-14 19/19
II Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2016-02-14 19/19
III Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2016-02-14 19/19
IV Jacek Piekarski Brwinów 2016-02-14 19/19
1 Anna Bystrzyńska KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-03-28 19/19
2 Elżbieta Domańska KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-03-28 19/19
3 Ewa Bystrzyńska KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-03-28 19/19
4 Jacek Bystrzyński KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-03-28 19/19
5 Jakub Domański KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-03-28 19/19
6 Agnieszka Jaroszyńska Lublin 2016-05-02 19/19
7 Tadeusz Otap Lublin 2016-05-02 19/19
8 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2016-05-02 19/19
9 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-07-15 19/19
10 Śp. Stanisław Łuć Koło PTTK Pielgrzym/Warszawa 2016-07-15 19/19
11 Kazimierz Hałas PTTK O/Nowa Sól 2016-07-15 19/19
12 Lidia Stacherska PTTK O/Nowa Sól 2016-07-15 19/19
13 Małgorzata Litwin PTTK O/Toruń 2016-07-15 19/19
14 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-02-19 19/19
15 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-02-19 19/19
16 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-02-19 19/19
17 Jakub Tokarz SKKT PTTK Gimnazjum w Aleksandrowie 2017-06-03 19/19
18 Katarzyna Michońska SKKT PTTK Gimnazjum w Aleksandrowie 2017-06-03 19/19
19 Martyna Żarska SKKT PTTK Gimnazjum w Aleksandrowie 2017-06-03 19/19
20 Aleksandra Kusiak Klub InO InOwcy Nowa Sarzyna 2017-06-17 19/19
21 Andrzej Kusiak Klub InO InOwcy Nowa Sarzyna 2017-06-17 19/19
22 Antoni Kusiak Klub InO InOwcy Nowa Sarzyna 2017-06-17 19/19
23 Ewelina Kusiak Klub InO InOwcy Nowa Sarzyna 2017-06-17 19/19
24 Daniel Wrzosek Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-07-03 8/19
25 Dominika Dąbrowska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-07-03 8/19
26 Jakub Dąbrowski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-07-03 8/19
27 Mariusz Kuczmański Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-07-03 8/19
28 Błażej Dąbrowski Szkoła Podstawowa nr 114/Warszawa 2017-07-03 8/19
29 Jan Dąbrowski Szkoła Podstawowa nr 114/Warszawa 2017-07-03 8/19
30 Jan Korniluk Szkoła Podstawowa nr 114/Warszawa 2017-07-03 8/19
31 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-03-14 18/19
32 Piotr Michałowski Warszawa 2018-03-14 18/19
33 Marcin Siwek Pysznica 2018-05-12 19/19
34 Anna Starońska Stalowa Wola 2018-05-12 19/19
35 Dorota Starońska Stalowa Wola 2018-05-12 19/19
36 Julia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-08-09 18/19
37 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-08-09 18/19
38 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-08-09 18/19
39 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-08-09 18/19
40 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-08-09 18/19
41 Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-08-09 18/19
42 Aleksy Krześniak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-08-09 18/19
43 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-11 19/19
44 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-11 19/19
45 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-11 19/19
46 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-11 19/19
47 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-11 19/19
48 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-11 19/19
49 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-08-11 19/19
50 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2019-06-27 3/19
51 Filip Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-08-05 19/19
52 Jagoda Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-08-05 19/19
53 Katarzyna Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-08-05 19/19
54 Adam Korniluk Warszawa 2019-08-17 19/19
55 Anna Korniluk Warszawa 2019-08-17 19/19
56 Jan Korniluk Warszawa 2019-08-17 19/19
57 Radosław Korniluk Warszawa 2019-08-17 19/19
58 Mirosław Marek InO.Maniak/Nowa Dęba 2020-06-20 6/19
59 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2020-07-07 19/19
60 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2020-07-07 19/19
61 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2020-07-07 19/19
62 Martyna Stypa Sandomierz 2020-11-13 19/19
63 Piotr Koziara Sandomierz 2020-11-13 19/19
64 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-11-22 17/19
65 Anna Nizioł Mierzyn 2020-11-22 17/19
66 Jan Nizioł Mierzyn 2020-11-22 17/19
67 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-11-22 17/19
68 Sylwia Mydlak Zamość 2020-12-07 15/19
69 Piotr Dzik Kraków 2021-08-15 15/19
70 Katarzyna Dzik Kraków 2021-08-15 15/19
71 Anna Dzik Kraków 2021-08-15 15/19
72 Rafał Dzik Kraków 2021-08-15 15/19
73 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2022-05-02 19/19
74 Aleksander Szczygielski Piastów 2022-07-05 19/19
75 Ania Zaremba Ursynów 2022-07-05 19/19
76 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-11-17 19/19
77 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-01-28 19/19
78 Joanna Antczak Warszawa 2023-07-24 19/19
79 Marianna Paziewska Warszawa 2023-07-24 19/19
80 Stanisław Paziewski Warszawa 2023-07-24 19/19
81 Alicja Pokraka Poniatowa 2023-08-26 19/19
82 Michał Pokraka Poniatowa 2023-08-26 19/19
83 Sławomir Frynas Lublin 2024-03-16 19/19

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies