partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2016-03-12 22/22
1 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-03-20 22/22
2 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-03-22 22/22
3 Emil Jakóbiak Legionowo 2016-04-19 22/22
4 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2016-04-19 22/22
5 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-04-29 22/22
6 Lucyna Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2016-05-06 22/22
7 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2016-05-06 22/22
8 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-06-08 22/22
9 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-08-09 22/22
10 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-08-09 22/22
11 Krzysztof Stańczyk MKT-K Mokotów/Warszawa 2016-10-30 22/22
12 Janina Stańczyk MKT-K Mokotów/Warszawa 2016-10-30 22/22
13 Ambroziak Wiktoria Gimnazjum 141 2017-05-22 22/22
14 Awksentiuk Mateusz Gimnazjum 141 2017-05-22 22/22
15 Białek Krzysztof Gimnazjum 141 2017-05-22 22/22
16 Cegiełka Mikołaj Gimnazjum 141 2017-05-22 22/22
17 Dąbrowski Jakub Gimnazjum 141 2017-05-22 22/22
18 Dzięcioł Marek Gimnazjum 141 2017-05-22 22/22
19 Filipiak Zuzanna Gimnazjum 141 2017-05-22 22/22
20 Gąsiorowski Patryk Gimnazjum 141 2017-05-22 22/22
21 Gozdalik Ksawier Gimnazjum 141 2017-05-22 22/22
22 Kamont Dawid Gimnazjum 141 2017-05-22 22/22
23 Kosińska Weronika Gimnazjum 141 2017-05-22 22/22
24 Kowalczyk Weronika Gimnazjum 141 2017-05-22 22/22
25 Krasuski Krystian Gimnazjum 141 2017-05-22 22/22
26 Kuczmański Mariusz Gimnazjum 141 2017-05-22 22/22
27 Lasek Zuzanna Gimnazjum 141 2017-05-22 22/22
28 Laufer Wojciech Gimnazjum 141 2017-05-22 22/22
29 Lewandowska Julia Gimnazjum 141 2017-05-22 22/22
30 Majewski Kacper Gimnazjum 141 2017-05-22 22/22
31 Milik Wiktoria Gimnazjum 141 2017-05-22 22/22
32 Motyczyńska Karolina Gimnazjum 141 2017-05-22 22/22
33 Nader Filip Gimnazjum 141 2017-05-22 22/22
34 Niewiatowski Bartosz Gimnazjum 141 2017-05-22 22/22
35 Niewiatowski Mateusz Gimnazjum 141 2017-05-22 22/22
36 Pakuła Maciej Gimnazjum 141 2017-05-22 22/22
37 Pawlus Mateusz Gimnazjum 141 2017-05-22 22/22
38 Płochocka Martyna Gimnazjum 141 2017-05-22 22/22
39 Przewoźniczuk Konrad Gimnazjum 141 2017-05-22 22/22
40 Rzepko Andrzej Gimnazjum 141 2017-05-22 22/22
41 Sejdel Kamil Gimnazjum 141 2017-05-22 22/22
42 Szaniawska Karolina Gimnazjum 141 2017-05-22 22/22
43 Urbańczyk Adrianna Gimnazjum 141 2017-05-22 22/22
44 Widz Mateusz Gimnazjum 141 2017-05-22 22/22
45 Wojciechowski Alan Gimnazjum 141 2017-05-22 22/22
46 Wrzosek Daniel Gimnazjum 141 2017-05-22 22/22
47 Wrzosek Krzysztof Gimnazjum 141 2017-05-22 22/22
48 Załęska Hanna Gimnazjum 141 2017-05-22 22/22
49 Zwoliński Aleksander Gimnazjum 141 2017-05-22 22/22
50 Anna Korniluk Gimnazjum 141 2017-05-22 22/22
51 Dominika Dąbrowska Gimnazjum 141 2017-05-22 22/22
52 Karolina Pacek Warszawa 2017-07-13 22/22
53 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2017-08-24 22/22
54 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-11-04 22/22
55 Piotr Michałowski Warszawa 2017-11-04 22/22
56 Jacek Kasprzak Warszawa 2018-05-24 22/22
57 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2018-05-24 22/22
58 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-07-28 22/22
59 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-07-28 22/22
60 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-04-28 22/22
61 Beata Domin Bydgoszcz 2019-04-28 22/22
62 Przemysław Witczak Warszawa 2019-06-25 22/22
63 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-09-09 22/22
64 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2019-12-08 22/22
65 Agata Młotek Warszawa 2019-12-08 22/22
66 Mariusz Pietrzak Piastów 2020-02-27 22/22
67 Beata Bargiel Warszawa 2020-05-21 22/22
68 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2020-05-21 22/22
69 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2021-02-25 22/22
70 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2021-02-25 22/22
71 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2021-04-10 22/22
72 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2021-04-10 22/22
73 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-02-27 22/22
74 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-04-19 22/22
75 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-05-27 22/22
76 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2022-06-26 22/22
77 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-08-19 22/22
78 Paweł Szubert Warszawa 2022-09-16 22/22
79 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-10-23 22/22
80 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-10-26 22/22
81 Jacek Treichel WK „OSeSeK” PTTK Grudziądz 2023-03-05 22/22
82 Marlena Treichel WK „OSeSeK” PTTK Grudziądz 2023-03-05 22/22
83 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-03-29 22/22
84 Beata Bigos Poniatowa 2023-05-14 22/22
85 Robert Bigos Poniatowa 2023-05-14 22/22
86 Marek Koba Jaworzno 2023-10-07 22/22
87 Michał Stępniak Kotki Dorotki / Warszawa 2023-11-20 22/22
88 Tomasz Rekowski Morąg 2023-11-24 22/22
89 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2023-12-17 22/22
90 Wiesław Szlachta Warszawa 2024-03-23 22/22

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies