partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2016-04-09 19/19
1 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-04-13 19/19
2 Joanna Maćkiewicz SKKT PTTK nr 101 2016-04-15 13/19
3 Klara Eyoum SKKT PTTK nr 101 2016-04-15 13/19
4 Klaudia Kowalska SKKT PTTK nr 101 2016-04-15 13/19
5 Mateusz Pawlak SKKT PTTK nr 101 2016-04-15 19/19
6 Natalia Sawicka SKKT PTTK nr 101 2016-04-15 19/19
7 Krzysztof Jakubowski SKKT PTTK nr 101 2016-04-15 19/19
8 Tomasz Gronau Targówek 2016-04-15 7/19
9 Weronika Basta SKKT PTTK nr 101 2016-04-15 19/19
10 Józef Boguszewski SKKT PTTK nr 101 2016-04-15 19/19
11 Tatiana Santos SKKT PTTK nr 101 2016-04-15 19/19
12 Beata Pluta SKKT PTTK nr 101 2016-04-15 19/19
13 Sylwia Domańska SKKT PTTK nr 101 2016-04-15 19/19
14 Kazimierz Makieła Warszawa 2016-04-16 19/19
15 Edward Fudro JEJ Police 2016-04-16 19/19
16 Jacek Piekarski Brwinów 2016-04-16 18/19
17 Sławomir Frynas Lublin 2016-04-16 19/19
18 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2016-04-16 19/19
19 Roman Trocha Orientop Wrocław 2016-04-16 19/19
20 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2016-04-16 19/19
21 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2016-04-16 19/19
22 Krzysztof Miaśkiewicz Orientop Wrocław 2016-04-16 19/19
23 Marcin Stefaniak Orientop Wrocław 2016-04-16 19/19
24 Piotr Glinka Orientop Płock 2016-04-16 19/19
25 Mirosław Wośko Orientop Ropczyce 2016-04-16 19/19
26 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-04-16 19/19
27 Sławomir Otap Warszawa 2016-04-16 19/19
28 Ewa Świderska Radzymin 2016-04-16 19/19
29 Artur Świderski Radzymin 2016-04-16 19/19
30 Marysia Świderska Radzymin 2016-04-16 19/19
31 Małgosia Świderska Radzymin 2016-04-16 19/19
32 Mateusz Świderski Radzymin 2016-04-16 19/19
33 Łukasz Lech Warszawa 2016-04-17 19/19
34 Anna Morawska Warszawa 2016-04-17 19/19
35 Barbara Stańczyk Stańczyki 2016-05-02 19/19
36 Grzegorz Stańczyk Stańczyki 2016-05-02 19/19
37 Zofia Stańczyk Stańczyki 2016-05-02 19/19
38 Julia Stańczyk Stańczyki 2016-05-02 19/19
39 Piotr Stańczyk Stańczyki 2016-05-02 19/19
40 Alicja Stańczyk Stańczyki 2016-05-02 19/19
41 Jolanta Witusik-Kamińska Leśne Dziady/Warszawa 2016-05-28 19/19
42 Małgorzata Izdebska-Młot Leśne Dziady/Zielonka 2016-05-28 19/19
43 Maciej Kamiński Leśne Dziady/Warszawa 2016-05-28 19/19
44 Paweł Młot Leśne Dziady/Zielonka 2016-05-28 19/19
45 Kamil Herman   2017-05-28 18/18
46 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-05-31 18/18
47 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2017-08-08 18/18
48 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2017-08-08 18/18
49 Paweł Rozwadowski Brwinów 2018-03-24 18/18
50 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-10-14 18/18
51 Piotr Michałowski Warszawa 2019-03-31 18/18
52 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-03-31 18/18
53 Tomasz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-06 18/18
54 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-06 18/18
55 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-06 18/18
56 Karolina Szewc TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-06 18/18
57 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-06 18/18
58 Sandra Krześniak TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-06 18/18
59 Anna Kultys TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-06 18/18
60 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-12-15 18/18
61 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-12-15 18/18
62 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-12-15 18/18
63 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-03-04 18/18
64 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2020-08-15 17/17
65 Przemysław Witczak Warszawa 2021-04-25 17/17
66 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2021-06-19 17/17
67 Robert Chruslak SKRÓTY Radom 2021-06-19 17/17
68 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2021-08-22 17/17
69 Filip Woźniak KInO Stowarzysze 2021-09-15 17/17
70 Jagoda Woźniak KInO Stowarzysze 2021-09-15 17/17
71 Katarzyna Woźniak KInO Stowarzysze 2021-09-15 17/17
72 Michał Woźniak KInO Stowarzysze 2021-09-15 17/17
73 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-03-12 17/17
74 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-04-12 17/17
75 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2022-05-08 17/17
76 Agata Malczewska Klub InO "Skróty" Radom 2022-05-22 17/17
77 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-05-22 17/17
78 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-06-02 17/17
79 Ewa Młynarczyk Zielonka 2022-10-31 15/15
80 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-11-19 17/17
81 Ania Zaremba Ursynów 2023-11-19 17/17
82 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2024-02-28 17/17

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies