partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-02-24 20/20
1 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-04-09 20/20
2 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-04-09 20/20
3 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-04-09 20/20
4 Andrzej Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-07-05 20/20
5 Ewelina Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-07-05 20/20
6 Aleksandra Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-07-05 20/20
7 Antoni Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-07-05 20/20
8 Sławomir Otap Warszawa 2016-08-18 20/20
9 Barbara Szmyt Klub InO stowarzysze 2016-08-21 20/20
10 Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2016-08-21 20/20
11 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-08-28 20/20
12 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-08-28 20/20
13 Maciej Kamiński Warszawa 2016-10-08 20/20
14 Jolanta Witusik-Kaminska Warszawa 2016-10-08 20/20
15 Małgorzata Izdebska-Młot Warszawa 2016-10-08 20/20
16 Paweł Młot Warszawa 2016-10-08 20/20
17 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-12-14 20/20
18 Marek Cichal Pruszków 2016-12-14 20/20
19 Michał Kuś Klub InO Stowarzysze 2017-02-22 20/20
20 Agnieszka Kuś Klub InO Stowarzysze 2017-02-22 20/20
21 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-08-24 20/20
22 Piotr Michałowski Warszawa 2017-08-24 20/20
23 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-08-26 20/20
24 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2017-09-01 20/20
25 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2017-09-01 20/20
26 Grzegorz Suchecki Dąbrowa Górnicza/Rodzina PTTK 2017-12-08 20/20
27 Justyna Suchecka Dąbrowa Górnicza/Rodzina PTTK 2017-12-08 20/20
28 Ignacy Suchecki Dąbrowa Górnicza/Rodzina PTTK 2017-12-08 20/20
29 Ryszard Suchecki Dąbrowa Górnicza/Rodzina PTTK 2017-12-08 20/20
30 Alicja Suchecka Dąbrowa Górnicza/Rodzina PTTK 2017-12-08 20/20
31 Sara Krzysztofik Kielce 2018-01-07 19/20
32 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-03 20/20
33 Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-03 20/20
34 Adam Sadownik TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-03 20/20
35 Szymon Dec TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-03 20/20
36 Aleksandra Sikora TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-03 20/20
37 Adam Lenarczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-03 20/20
38 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-04-11 20/20
39 Miłosz Kozdrój Toruń 2018-06-01 20/20
40 Aneta Kołodziejska Mąchocice Kapitulne 2018-06-01 20/20
41 Grzegorz Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-06-01 20/20
42 Hubert Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-06-01 20/20
43 Daniel Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-06-01 20/20
44 Damian Barzał Gdańsk 2018-06-01 20/20
45 Ewa Barzał Gdańsk 2018-06-01 20/20
46 Wiktoria Rzempołuch Ostrów Mazowiecka 2018-06-01 20/20
47 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2018-07-18 20/20
48 Kinga Hruszowiec Pszczoły i trutnie/Świdnica 2018-07-23 20/20
49 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i trutnie/Świdnica 2018-07-23 20/20
50 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2018-07-23 20/20
51 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i trutnie/Świdnica 2019-01-21 20/20
52 Ryszard Ziobrowski Świdnica 2019-01-21 20/20
53 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-04-07 20/20
54 Antoni Koczwara Ostrów Świętokrzyski 2019-05-04 20/20
55 Tomasz Borejko TiPi/Warszawa 2019-08-15 20/20
56 Małgorzata Borejko TiPi/Warszawa 2019-08-15 20/20
57 Paulina Borejko TiPi/Warszawa 2019-08-15 20/20
58 Karolina Borejko TiPi/Warszawa 2019-08-15 20/20
59 Anna Gołaszewska Gdańsk 2019-08-17 20/20
60 Jacek Gołaszewski Gdańsk 2019-08-17 20/20
61 Patryk Pojawa Toruń 2019-09-03 20/20
62 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-05 19/20
63 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-05 19/20
64 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-05 19/20
65 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-05 19/20
66 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-10-30 20/20
67 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-10-30 20/20
68 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-10-30 20/20
69 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2019-11-28 20/20
70 Iwona Kurto Skarmat Toruń 2020-01-02 20/20
71 Radosław Dzikielewski Skarmat Toruń 2020-01-02 20/20
72 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-02-26 20/20
73 Sebastian Łukasiewicz KTP Krwinka/Poniatowa 2020-02-26 20/20
74 Martyna Stypa Sandomierz 2020-03-06 20/20
75 Piotr Koziara Sandomierz 2020-03-06 20/20
76 Dagmara Kowalska Mozambik 2020-06-14 20/20
77 Szymon Bijak BambInO 2020-06-14 20/20
78 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2020-07-03 20/20
79 Małgorzata Konieczka Gdynia 2020-07-29 20/20
80 Grażyna Ligęza Gdynia 2020-07-29 20/20
81 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2020-08-15 20/20
82 Jacek Kasprzak Warszawa 2020-08-15 20/20
83 Jakub Kasprzak Warszawa 2020-08-15 20/20
84 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-09-26 20/20
85 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-09-26 20/20
86 Agnieszka Wittig PTSM Lubań 2021-01-16 20/20
87 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2021-01-16 20/20
88 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-03-11 20/20
89 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2021-03-11 20/20
90 Beata Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-16 20/20
91 Robert Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-16 20/20
92 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2021-06-04 20/20
93 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2021-06-07 20/20
94 Agata Młotek Warszawa, Wólka Łęczeszycka 2021-07-04 20/20
95 Paweł Sobczak Warszawa, Wólka Łęczeszycka 2021-07-04 20/20
96 Beata Bogacka PTSM Lubań 2021-07-29 20/20
97 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2021-07-30 20/20
98 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2021-07-30 20/20
99 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2021-07-30 20/20
100 Adam Źrebiec Szczecin 2021-08-14 20/20
101 Beata Źrebiec Szczecin 2021-08-14 20/20
102 Ewa Młynarczyk Zielonka 2022-02-19 20/20
103 Paulina Kocot Studencki Klub Podróżniczy “Czwórka” PTTK 2022-04-23 20/20
104 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2022-05-27 20/20
105 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-10-07 20/20
106 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-03-27 20/20
107 Joanna Skowrońska SKT PŁazik 2023-04-26 20/20
108 Agnieszka Putowska Warszawa 2023-05-01 20/20
109 Anna Jarząbek Warszawa 2023-05-01 20/20
110 Antoni Stępień Warszawa 2023-05-01 20/20
111 Kuba Putowski Warszawa SP 63 2023-05-01 20/20
112 Magdalena Jarząbek Warszawa 2023-05-01 20/20
113 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-05-06 20/20
114 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-05-06 20/20
115 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2023-06-20 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies