partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Ewa Świderska Radzymin 2016-04-09 25/25
1 Artur Świderski Radzymin 2016-04-09 25/25
2 Marysia Świderska Radzymin 2016-04-09 25/25
3 Małgosia Świderska Radzymin 2016-04-09 25/25
4 Mateusz Świderski Radzymin 2016-04-09 25/25
5 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-04-22 25/25
6 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-05-20 25/25
7 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-05-30 25/25
8 Marek Cichal Pruszków 2016-05-30 25/25
9 Sławomir Otap Warszawa 2016-06-22 25/25
10 Małgorzata Grudzińska ZSP Lesznowola 2016-08-20 25/25
11 Zuzanna Lasek Marki 2018-07-29 25/25
12 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-10-10 25/25
13 Piotr Michałowski Warszawa 2018-10-10 25/25
14 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2019-03-23 25/25
15 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2019-03-23 25/25
16 Mateusz Kopyt Zielone dzięcioły/Radzymin 2019-10-14 25/25
17 Barbara Kopyt Zielone dzięcioły/Radzymin 2019-10-14 25/25
18 Julia Kopyt Zielone dzięcioły/Radzymin 2019-10-14 25/25
19 Franciszek Kopyt Zielone dzięcioły/Radzymin 2019-10-14 25/25
20 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2020-01-19 25/25
21 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2020-02-16 25/25
22 Alicja Górczyńska Radzymin 2020-02-23 24/25
23 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2020-05-23 25/25
24 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2020-05-23 25/25
25 Marcin Żołek Józefów k.Otwocka 2020-06-07 25/25
26 Przemysław Witczak Warszawa 2020-06-25 25/25
27 Piotr Gradowski Warszawa 2020-07-07 25/25
28 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-08-15 25/25
29 Ewa Kurzawska Warszawa 2020-09-05 25/25
30 Paweł Szubert Warszawa 2020-09-21 25/25
31 Agata Młotek Warszawa 2020-10-10 25/25
32 Danuta Gawałkiewicz Skierniewice 2020-10-20 24/25
33 Piotr Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2021-05-01 25/25
34 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-06-29 25/25
35 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-06-09 25/25
36 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-06-09 25/25
37 Adam Musiejko Józefów 2022-08-21 22/22
38 Alicja Wiechcińska Środa Wielkopolska 2023-07-29 24/24
39 Bartosz Rybko PTTK Środa Wielkopolska 2023-07-29 25/25
40 Gabriela Taciak PTTK Środa Wlkp. 2023-07-29 25/25
41 Krzysztof Rozmiarek PTTK Środa Wielkopolska 2023-07-29 25/25
42 Lena Golec PTTK Środa Wlkp. 2023-07-29 25/25
43 Magdalena Kryś PTTK Środa Wielkopolska 2023-07-29 25/25
44 Maja Pawlak Środa Wielkopolska 2023-07-29 25/25
45 Maria Wieczorek PTTK Środa Wielkopolska 2023-07-29 24/24
46 Monika Maciejewska PTTK Środa Wielkopolska 2023-07-29 25/25
47 Natalia Rybko PTTK Środa Wielkopolska 2023-07-29 25/25
48 Olga Rozmiarek PTTK Środa Wielkopolska 2023-07-29 25/25
49 Wojciech Maciejewski PTTK Środa WLKP. 2023-07-29 25/25

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies