partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2016-03-18 22/22
II Andrzej Krochmal HKT TREP PTTK / Warszawa Praga 2016-03-18 22/22
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-03-25 22/22
2 Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2016-03-25 22/22
3 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2016-05-14 22/22
4 Monika Sokołowska Zawsze Ostatni 2016-05-14 22/22
5 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2016-05-14 22/22
6 Przemysław Gawroński Zawsze Ostatni 2016-05-14 22/22
7 Wojciech Drozda HKT TREP PTTK / Warszawa Praga 2016-05-14 22/22
8 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-05-26 22/22
9 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-05-26 22/22
10 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-05-26 22/22
11 Łukasz Lech Zagubione Owieczki 2016-07-10 22/22
12 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-07-05 22/22
13 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-07-05 22/22
14 Beata Domin Bydgoszcz 2018-08-11 22/22
15 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-08-11 22/22
16 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-10-21 22/22
17 Piotr Michałowski Warszawa 2018-10-21 22/22
18 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-07-26 22/22
19 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-07-26 22/22
20 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2019-09-12 21/22
21 Krzysztof Oziewicz Braniewo 2019-09-12 22/22
22 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2020-07-23 22/22
23 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-08-01 22/22
24 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-11-05 17/22
25 Anna Nizioł Mierzyn 2020-11-05 17/22
26 Jan Nizioł Mierzyn 2020-11-05 17/22
27 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-11-05 17/22
28 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-07-12 22/22
29 Grzegorz Roda WYCIECZKOLUDKI/Gdańsk 2021-08-11 22/22
30 Anna Bałabuch-Roda WYCIECZKOLUDKI/Gdańsk 2021-08-11 22/22
31 Piotr Roda WYCIECZKOLUDKI/Gdańsk 2021-08-11 22/22
32 Stefan Roda WYCIECZKOLUDKI/Gdańsk 2021-08-11 22/22
33 Piotr Gębarowski MoPi.Team 2021-08-25 22/22
34 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-06-12 22/22
35 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-06-12 22/22
36 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-08-13 22/22
37 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-08-13 22/22
38 Jarosław Baryluk Lusina 2023-07-04 22/22
39 Anna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE 2024-03-24 22/22

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies