partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-03-28 17/17
II Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2016-03-28 17/17
1 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-04-24 17/17
2 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-04-24 17/17
3 Jan Perkowski WK PTTK Herkus/Bartoszyce 2016-08-19 17/17
4 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-07-06 17/17
5 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-07-06 17/17
6 Irena Sokół Zaścianki 2018-05-01 17/17
7 Łukasz Sochoń Wasilków 2018-05-01 17/17
8 Maria Brześkiewicz Białystok 2018-05-01 17/17
9 Marzena Sochoń Zaścianki 2018-05-01 17/17
10 Beata Domin Bydgoszcz 2018-07-14 17/17
11 Ewa Piórkowska Ełk 2018-07-14 17/17
12 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-07-14 17/17
13 Paweł Papis Warszawa 2018-12-30 17/17
14 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-01-12 17/17
15 Piotr Michałowski Warszawa 2019-01-12 17/17
16 Aleksandra Mazan KOS BnO Szczecin 2019-04-14 17/17
17 Bartłomiej Mazan KOS BnO Szczecin 2019-04-14 17/17
18 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2020-06-12 17/17
19 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2020-06-12 17/17
20 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-08-14 17/17
21 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-11-08 13/17
22 Anna Nizioł Mierzyn 2020-11-08 13/17
23 Jan Nizioł Mierzyn 2020-11-08 13/17
24 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-11-08 13/17
25 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2021-06-05 17/17
26 Kamila Jędrzejewska Warszawa 2021-06-05 17/17
27 Natalia Jędrzejewska Warszawa 2021-06-05 17/17
28 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2021-07-12 17/17
29 Anna Malanowska Warszawa 2021-07-13 17/17
30 Wojciech Drozda Warszawa 2021-07-13 17/17
31 Mariusz Góraj SKRÓTY Radom 2021-07-16 17/17
32 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-07-16 17/17
33 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2021-07-16 17/17
34 Magdalena Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2021-07-16 17/17
35 Antoni Kowalski KTP KRWINKA/Poniatowa 2021-07-19 17/17
36 Katarzyna Kowalska KTP KRWINKA/Poniatowa 2021-07-19 17/17
37 Piotr Kowalski KTP KRWINKA/Poniatowa 2021-07-19 17/17
38 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2021-07-19 17/17
39 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2021-07-19 17/17
40 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-08-15 17/17
41 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-08-15 17/17
42 Agata Hruszowiec To Tu To Tam Świdnica 2022-08-23 17/17
43 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-08-23 17/17
44 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-08-23 17/17
45 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2022-09-15 17/17
46 Andrzej Kustosz Łódź 2023-07-06 17/17
47 Anna Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2023-07-25 17/17
48 Kasia Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2023-07-25 17/17

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies