partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-03-28 16/16
II Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2016-03-28 16/16
1 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-04-24 16/16
2 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-04-24 16/16
3 Jan Perkowski WK PTTK Herkus/Bartoszyce 2016-08-19 16/16
4 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-07-06 16/16
5 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-07-06 16/16
6 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-08-19 16/16
7 Piotr Michałowski Warszawa 2017-08-19 16/16
8 Beata Domin Bydgoszcz 2017-09-25 16/16
9 Ewa Piórkowska Ełk 2017-09-25 16/16
10 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2017-09-25 16/16
11 Irena Sokół Zaścianki 2018-05-01 16/16
12 Łukasz Sochoń Wasilków 2018-05-01 16/16
13 Maria Brześkiewicz Białystok 2018-05-01 16/16
14 Marzena Sochoń Zaścianki 2018-05-01 16/16
15 Aleksandra Mazan KOS BnO Szczecin 2019-04-14 16/16
16 Bartłomiej Mazan KOS BnO Szczecin 2019-04-14 16/16
17 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2020-06-12 7/16
18 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2020-06-12 7/16
19 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-08-14 11/16
20 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2021-06-05 16/16
21 Kamila Jędrzejewska Warszawa 2021-06-05 16/16
22 Natalia Jędrzejewska Warszawa 2021-06-05 16/16
23 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2021-07-12 16/16
24 Anna Malanowska Warszawa 2021-07-13 16/16
25 Wojciech Drozda HKT TREP PTTK / Warszawa Praga 2021-07-13 16/16
26 Mariusz Góraj SKRÓTY Radom 2021-07-16 16/16
27 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-07-16 16/16
28 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława / Fijewo 2021-07-17 16/16
29 Antoni Kowalski KTP KRWINKA/Poniatowa 2021-07-19 16/16
30 Katarzyna Kowalska KTP KRWINKA/Poniatowa 2021-07-19 16/16
31 Piotr Kowalski KTP KRWINKA/Poniatowa 2021-07-19 16/16
32 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2021-07-19 16/16
33 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-08-15 16/16
34 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-08-15 16/16
35 Agata Hruszowiec To Tu To Tam Świdnica 2022-08-23 16/16
36 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-08-23 16/16
37 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-08-23 16/16
38 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2022-09-15 16/16
39 Jarosław Baryluk Lusina 2023-07-04 16/16
40 Anna Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2023-07-25 16/16
41 Kasia Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2023-07-25 16/16

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies