partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-03-29 26/26
II Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2016-03-29 26/26
1 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-05-26 26/26
2 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-05-26 26/26
3 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-05-26 26/26
4 Jan Perkowski WK PTTK Herkus/Bartoszyce 2016-08-18 26/26
5 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-07-06 26/26
6 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-07-06 26/26
7 Joanna Leżachowska Górki 2017-07-23 26/26
8 Małgorzata Krzyżewska Górki 2017-07-23 26/26
9 Stefan Krzyżewski Górki 2017-07-23 26/26
10 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-08-19 26/26
11 Piotr Michałowski Warszawa 2017-08-19 26/26
12 Agnieszka Jaroszyńska Lublin 2017-09-29 26/26
13 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-09-29 26/26
14 Tadeusz Otap Lublin 2017-09-29 26/26
15 Łukasz Sochoń Wasilków 2018-05-13 26/26
16 Maria Brześkiewicz Białystok 2018-05-13 26/26
17 Marzena Sochoń Zaścianki 2018-05-13 26/26
18 Beata Domin Bydgoszcz 2018-07-14 26/26
19 Ewa Piórkowska Ełk 2018-07-14 26/26
20 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-07-14 26/26
21 Paweł Papis Warszawa 2018-12-29 26/26
22 Aleksandra Mazan KOS BnO Szczecin 2019-04-14 26/26
23 Bartłomiej Mazan KOS BnO Szczecin 2019-04-14 26/26
24 Artur Świderski Radzymin 2019-08-05 26/26
25 Ewa Świderska Radzymin 2019-08-05 26/26
26 Gosia Świderska Radzymin 2019-08-05 26/26
27 Marysia Świderska Radzymin 2019-08-05 26/26
28 Mateusz Świderski Radzymin 2019-08-05 26/26
29 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2020-06-28 26/26
30 Agnieszka Osmelak Szczecin 2020-07-07 26/26
31 Leszek Osmelak Szczecin 2020-07-07 26/26
32 Krzysztof Zawadzki Warszawa 2020-08-08 24/26
33 Maciej Zawadzki Warszawa 2020-08-08 24/26
34 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-08-14 24/26
35 Damian Barzał Gdańsk 2020-08-22 23/26
36 Ewa Barzał Gdańsk 2020-08-22 23/26
37 Wiktoria Rzempołuch Ostrów Mazowiecka 2020-08-22 23/26
38 Marta Sidorzak Józefosław 2020-09-20 26/26
39 Olga Sidorzak Józefosław 2020-09-20 26/26
40 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-11-07 24/26
41 Anna Nizioł Mierzyn 2020-11-07 24/26
42 Jan Nizioł Mierzyn 2020-11-07 24/26
43 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-11-07 24/26
44 Anna Malanowska Warszawa 2021-07-10 24/26
45 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-07-12 26/26
46 Wojciech Drozda HKT TREP PTTK / Warszawa Praga 2021-07-13 26/26
47 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2021-07-15 26/26
48 Mariusz Góraj SKRÓTY Radom 2021-07-16 26/26
49 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-07-16 26/26
50 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2021-07-16 26/26
51 Magdalena Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2021-07-16 26/26
52 Antoni Kowalski KTP KRWINKA/Poniatowa 2021-07-17 26/26
53 Katarzyna Kowalska KTP KRWINKA/Poniatowa 2021-07-17 26/26
54 Piotr Kowalski KTP KRWINKA/Poniatowa 2021-07-17 26/26
55 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2021-07-17 26/26
56 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2021-07-17 26/26
57 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2021-07-31 26/26
58 Piotr Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2021-07-31 26/26
59 Jadwiga Ziarnowska Pszczoły i Trutnie Świdnica 2021-07-31 26/26
60 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie Świdnica 2021-07-31 26/26
61 Grzegorz Roda WYCIECZKOLUDKI/Gdańsk 2021-08-09 26/26
62 Anna Bałabuch-Roda WYCIECZKOLUDKI/Gdańsk 2021-08-09 26/26
63 Piotr Roda WYCIECZKOLUDKI/Gdańsk 2021-08-09 26/26
64 Stefan Roda WYCIECZKOLUDKI/Gdańsk 2021-08-09 26/26
65 Katarzyna Domosławska-Żylińska Warszawa 2021-11-07 26/26
66 Klara Żylińska Warszawa 2021-11-07 26/26
67 Klementyna Żylińska Warszawa 2021-11-07 26/26
68 Waldemar Żyliński Warszawa 2021-11-07 26/26
69 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/ "Ursus" 2022-06-17 26/26
70 Anna Górecka KTM PTTK O/ "Ursus" 2022-06-17 26/26
71 Agata Hruszowiec To Tu To Tam Świdnica 2022-08-23 26/26
72 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-08-23 26/26
73 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-08-23 26/26
74 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2022-09-16 26/26
75 Jarosław Baryluk Lusina 2023-03-15 26/26
76 Andrzej Kustosz Łódź 2023-07-06 26/26
77 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-08-03 26/26
78 Agnieszka Drabek GKT Cyrkino 2023-08-16 18/18
79 Maria Drabek GKT Cyrkino 2023-08-16 17/17
80 Paweł Drabek GKT Cyrkino 2023-08-16 17/17

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies