partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2016-04-17 30/30
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-05-26 30/30
2 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2016-05-26 30/30
3 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-06-10 30/30
4 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-09-10 30/30
5 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-09-10 30/30
6 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2017-04-17 30/30
7 Ernest Kuźnar Milanówek 2017-10-01 30/30
8 Monika Kuźnar Milanówek 2017-10-01 30/30
9 Łukasz Kuźnar Milanówek 2017-10-01 30/30
10 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-04-28 30/30
11 Piotr Michałowski Warszawa 2018-04-28 30/30
12 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-09 30/30
13 Karolina Szewc TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-09 30/30
14 Szymon Dec TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-09 30/30
15 Aleksandra Sikora TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-09 30/30
16 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-09 30/30
17 Maria Smoleń Milanówek 2019-02-13 30/30
18 Aleksander Szczygielski Piastów 2019-02-17 30/30
19 Paweł Wienlicki Warszawa 2019-02-17 30/30
20 Jola Domaradzka Warszawa 2019-02-17 30/30
21 Irma Żbikowska Warszawa 2019-02-17 30/30
22 Tomasz Grzeńczuk Legionowo 2019-02-17 30/30
23 Agnieszka Roman Warszawa 2019-02-17 30/30
24 Andrzej Roman Warszawa 2019-02-17 30/30
25 Mirosław Roman Warszawa 2019-02-17 30/30
26 Barbara Lipińska Raszyn 2019-02-17 30/30
27 Adam Matusiak Milanówek 2019-02-17 30/30
28 Damian Grzywacz Tarczyn 2019-02-17 30/30
29 Jacek Piekarski Brwinów 2019-02-17 30/30
30 Justyna Bobrowska Warszawa 2019-02-17 30/30
31 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze/Konstancin-Jeziorna 2019-02-17 30/30
32 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-08-17 30/30
33 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-08-17 30/30
34 Anna Nizioł Mierzyn 2019-08-17 30/30
35 Jan Nizioł Mierzyn 2019-08-17 30/30
36 Jerzy Maryjański Milanówek 2020-03-09 29/30
37 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2020-08-23 30/30
38 Piotr Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-09-12 30/30
39 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-02-14 30/30
40 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2021-02-27 30/30
41 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2021-02-27 30/30
42 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2021-08-18 30/30
43 Adam Ratyński Warszawa 2022-01-15 30/30
44 Joanna Włoch Warszawa 2022-01-15 30/30
45 Katarzyna Koszyk Warszawa 2022-01-15 30/30
46 Alicja Kilanowska PTTK "KLUB TURYDTYCZNY 21" 2022-03-26 30/30
47 Filip Macios PTTK "KLUB TURYDTYCZNY 21" 2022-03-26 30/30
48 Maja Piecka PTTK "KLUB TURYDTYCZNY 21" 2022-03-26 30/30
49 Maria Kustryn PTTK "KLUB TURYDTYCZNY 21" 2022-03-26 30/30
50 Piotr Celiński PTTK "KLUB TURYDTYCZNY 21" 2022-03-26 30/30
51 Tomasz Macios PTTK "KLUB TURYDTYCZNY 21" 2022-03-26 30/30
52 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-05-14 30/30
53 Dariusz Kalinowski Warszawa 2022-07-24 30/30
54 EWA Kalinowska Warszawa 2022-07-24 30/30
55 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-07-26 30/30
56 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-07-26 30/30
57 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-08-17 30/30
58 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-09-18 30/30
59 Sławomir Frynas Lublin 2022-10-08 30/30

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies