partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Łukasz Lech Warszawa 2016-03-29 22/22
II Anna Morawska Warszawa 2016-03-29 22/22
1 Renata Mikutel Kozienice 2016-04-28 22/22
2 Sara Smargol Kozienice 2016-04-28 22/22
3 Jacek Mikutel Kozienice 2016-04-28 22/22
4 Tomasz Mikutel Kozienice 2016-04-28 22/22
5 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2016-07-10 22/22
6 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2016-07-10 22/22
7 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-07-22 22/22
8 Mariusz Siwiec Warszawa 2016-07-22 22/22
9 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-07-22 22/22
10 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-07-22 22/22
11 Przemysław Witczak Dreamteam Trails 2016-07-23 22/22
12 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-07-24 22/22
13 Amelia Krześniak Kozienice 2017-01-07 22/22
14 Zuzanna Figura Kozienice 2017-01-07 22/22
15 Sławomir Otap Warszawa 2017-06-16 22/22
16 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-10-15 22/22
17 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-28 22/22
18 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-28 22/22
19 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-28 22/22
20 Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-28 22/22
21 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-05-03 22/22
22 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-05-03 22/22
23 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-05-03 22/22
24 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-05-03 22/22
25 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-05-03 22/22
26 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-05-03 22/22
27 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-07-19 22/22
28 Piotr Michałowski Warszawa 2018-07-19 22/22
29 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-10-26 22/22
30 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-10-26 22/22
31 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-10-18 22/22
32 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-10-18 22/22
33 Roman Trocha Orientop Wrocław 2019-10-18 22/22
34 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-12-29 22/22
35 Agnieszka Osóbka Radom 2021-07-04 20/22
36 Dawid Osóbka Radom 2021-07-04 20/22
37 Weronika Osóbka Radom 2021-07-04 20/22
38 Wiktoria Osóbka Radom 2021-07-04 20/22
39 Martyna Stypa Sandomierz 2021-08-20 22/22
40 Piotr Koziara Sandomierz 2021-08-20 22/22
41 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2022-03-20 22/22
42 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-05-02 22/22
43 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-10-09 22/22
44 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-10-09 22/22
45 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-10-09 22/22
46 Aleksander Szczygielski Piastów 2022-11-18 22/22
47 Ania Zaremba Ursynów 2022-11-18 22/22
48 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2023-08-15 22/22

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies