partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Ewa Zwolińska Warszawa 2016-04-17 20/20
II Rafał Zwoliński Warszawa 2016-04-17 20/20
III Andrzej Zwoliński Warszawa 2016-04-17 20/20
1 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-04-22 20/20
2 Ewelina Kusiak Nowa Sarzyna 2016-05-02 20/20
3 Aleksandra Kusiak Nowa Sarzyna 2016-05-02 20/20
4 Antoni Kusiak Nowa Sarzyna 2016-05-02 20/20
5 Andrzej Kusiak Nowa Sarzyna 2016-05-02 20/20
6 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-07-24 20/20
7 Mariusz Siwiec Warszawa 2016-07-24 20/20
8 Urszula Wąsiewicz Nadarzyn 2016-07-24 20/20
9 Jerzy Wąsiewicz Nadarzyn 2016-07-24 20/20
10 Marzena Wąsiewicz Nadarzyn 2016-07-24 20/20
11 Piotr Wąsiewicz Nadarzyn 2016-07-24 20/20
12 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-07-24 20/20
13 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-07-24 20/20
14 Łukasz Lech Warszawa 2016-09-10 20/20
15 Aleksandra Staszak PTTK O/Ziemi Średzkiej 2016-09-22 20/20
16 Maria Staszak PTTK O/Ziemi Średzkiej 2016-09-22 20/20
17 Joanna Łuczkiewicz Ożarów Mazowiecki 2016-09-24 20/20
18 Katarzyna Michalak Ożarów Mazowiecki 2016-09-24 20/20
19 Anna Chmielewska Namysłów 2016-09-24 20/20
20 Sylwia Jasek Opole 2016-09-24 20/20
21 Agnieszka Brenk Poznań 2016-09-24 20/20
22 Tomasz Strachanowski Nowy Sącz 2016-09-24 20/20
23 Edyta Stężycka Żary 2016-09-24 20/20
24 Elżbieta Łobacz-Bącal Żary 2016-09-24 20/20
25 Dorota Wilgucka Żary 2016-09-24 20/20
26 Kamila Krzemińska-Bielak Żary 2016-09-24 20/20
27 Anna Romanowska Suwałki 2016-09-24 20/20
28 Agnieszka Majnusz Katowice 2016-09-24 20/20
29 Jarosław Ellwart Gdynia 2016-09-24 20/20
30 Radosław Kijonka Bytom 2016-09-24 20/20
31 Anna Tęcza Jelenia Góra 2016-09-24 20/20
32 Krzysztof Tęcza Jelenia Góra 2016-09-24 20/20
33 Katarzyna Ogonowska Ozorków 2016-09-24 20/20
34 Mariola Tylke Ozorków 2016-09-24 20/20
35 Piotr Kalka Gdynia 2016-09-24 20/20
36 Piotr Basiński Poznań 2016-09-24 20/20
37 Anna Kołodziej-Kłopocka Tarchały Wielkie 2016-09-24 20/20
38 Agnieszka Marjańska Włocławek 2016-09-24 20/20
39 Maciej Marjański Włocławek 2016-09-24 20/20
40 Beata Kaczor Poznań 2016-09-24 20/20
41 Jakub Nowycz Szczecin 2016-09-24 20/20
42 Kinga Tuszyńska Józefów 2016-09-24 20/20
43 Mirosław Iwaniuk Włodawa 2016-09-24 20/20
44 Marcin Roguski HKT Mobilek 2016-09-24 20/20
45 Iwona Sawicka HKT Mobilek 2016-09-24 20/20
46 Krzysztof Truszczyński Iława 2016-09-24 20/20
47 Jerzy Łukaszewicz Iława 2016-09-24 20/20
48 Elżbieta Gordon Warszawa 2016-09-24 20/20
49 Urszula Górniak Biłgoraj 2016-09-24 20/20
50 Joanna Adamowicz Biłgoraj 2016-09-24 20/20
51 Szymon Bijak Warszawa 2016-09-24 20/20
52 Krzysztof Florys Kraków 2016-09-24 20/20
53 Joanna Sawicka HKT Mobilek 2016-09-24 20/20
54 Marek Łygas Sandomierz 2016-10-11 20/20
55 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-03-30 20/20
56 Piotr Michałowski Warszawa 2017-03-30 20/20
57 Alicja Patrycja Kubasiewicz InOwcy 2017-04-11 20/20
58 Kamil Kłos InOwcy 2017-04-11 20/20
59 Aleksandra Kolano InOwcy 2017-04-11 20/20
60 Patryk Baranowski 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
61 Mieszko Barott 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
62 Bowszys Paweł 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
63 Brzuszkiewicz Antoni 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
64 Bujak Paweł 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
65 Bykowska Patrycja 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
66 Bykowski Jan 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
67 Chorek Jan 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
68 Czarnecka Tamaran 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
69 Czarnecki Stefan 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
70 Czarnocka Julia 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
71 Danowska Małgorzata 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
72 Danowski Paweł 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
73 Danowski Piotr 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
74 Dereń Jacek 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
75 Dołowa Agnieszka 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
76 Dziekan Dominika 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
77 Falacińska Małgorzata 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
78 Frankowska Zuzanna 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
79 Gawrysiuk Maciej 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
80 Glińska Alicja 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
81 Gliński Piotr 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
82 Górka Krzysztof 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
83 Górka Barbara 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
84 Grochal Jan 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
85 Hermanowski Kamil 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
86 Iglicka Anna 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
87 Janikowska Lilianna 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
88 Janikowski Kacper 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
89 Janowska Magda 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
90 Kępińska Antonina 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
91 Kępiński Szymon 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
92 Kęsy Franciszek 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
93 Kierkun Antonina 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
94 Klejn Zuzanna 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
95 Kobylecki Krzysztof 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
96 Kocerka Antonina 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
97 Kokocińska Wiktoria 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
98 Korwel Joanna 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
99 Korwel Wojciech 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
100 Kowalska Wiktoria 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
101 Krzywicki Antoni 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
102 Kunicka Paulina 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
103 Kunicki Jan 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
104 Kunicki Mateusz 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
105 Lewandowska Zofia 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
106 Łukasiewicz Łucja 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
107 Łukasiewicz Mikołaj 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
108 Miszczuk Bernard 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
109 Miszczuk Katarzyna 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
110 Moleda Elżbieta 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
111 Olejnik Karol 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
112 Olejnik Marcin 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
113 Otap Sławek 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
114 Pawlus Marysia 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
115 Pawlus Piotrek 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
116 Piołun-Noyszewska Julia 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
117 Piołun-Noyszewski Mikołaj 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
118 Pogorzelska Małgorzata 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
119 Pytko Wiktor 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
120 Romańczuk Marta 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
121 Rybakowski Rafał 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
122 Słowicka Małgorzata 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
123 Snopek Mateusz 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
124 Stojanow Filip 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
125 Stojanow Katarzyna 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
126 Strzałkowska Julia 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
127 Strzałkowskia Lena 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
128 Szczęsny Kacper 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
129 Szulc Julia 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
130 Szwed Aleksandra 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
131 Tomiczak Katarzyna 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
132 Tomiczak Matylda 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
133 Turemka Karina 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
134 Wiktorowicz Lena 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
135 Wiśniewski Adam 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
136 Wocial Karolina 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
137 Wolska Hanna 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
138 Wronowski Bartek 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
139 Yefremowa Angelina 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
140 Żuchowicz Elżbieta 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
141 Żurawska Barbara 423 WDHiGZ 2017-04-23 20/20
142 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij - Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-02 20/20
143 Kornelia Nowicka- Bielecka SKKT Włóczykij - Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-02 20/20
144 Iwona Gniewkowska SKKT Włóczykij - Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-02 20/20
145 Sławomir Frynas Lublin 2017-06-16 20/20
146 Adriana Sobczak-Frynas Lublin 2017-06-16 20/20
147 Paulina Sobczak Lublin 2017-06-16 20/20
148 Edward Fudro JEJ Police 2017-08-15 20/20
149 Marta Żuchowska Józefów 2017-08-15 20/20
150 Tomasz Żuchowski Józefów 2017-08-15 20/20
151 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-09-02 20/20
152 Klaudia Węsek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-09-02 20/20
153 Karol Babula TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-09-02 20/20
154 Karolina Szewc TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-09-02 20/20
155 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-09-02 20/20
156 Kacper Milcuszek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-09-02 20/20
157 Łukasz Starzyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-09-02 20/20
158 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-09-23 20/20
159 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-09-23 20/20
160 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-09-23 20/20
161 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2017-10-04 20/20
162 Wioletta Ziobrowska Świdnica 2017-10-04 20/20
163 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2017-10-04 20/20
164 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2017-10-15 20/20
165 Maria Bernat Ustrzyki Dolne 2017-10-15 20/20
166 Eleni Pagkratiou Ustrzyki Dolne 2017-10-15 20/20
167 Zuzanna Młynarczyk Ustrzyki Dolne 2017-10-15 20/20
168 Amelia Rusinek Ustrzyki Dolne 2017-10-15 20/20
169 Roksana Dąbrowska Ustrzyki Dolne 2017-10-15 20/20
170 Marcel Markowicz Ustrzyki Dolne 2017-10-15 20/20
171 Oliwer Krupa Ustrzyki Dolne 2017-10-15 20/20
172 Natalia Bochenek Ustrzyki Dolne 2017-10-15 20/20
173 Andrzej Kozdrowski Ustrzyki Dolne 2017-10-15 20/20
174 Julia Duszczyk Ustrzyki Dolne 2017-10-15 20/20
175 Justyna Suchecka Dąbrowa Górnicza/Rodzinka PTTK 2017-11-11 20/20
176 Ignacy Suchecki Dąbrowa Górnicza/Rodzinka PTTK 2017-11-11 20/20
177 Ryszard Suchecki Dąbrowa Górnicza/Rodzinka PTTK 2017-11-11 20/20
178 Alicja Suchecka Dąbrowa Górnicza/Rodzinka PTTK 2017-11-11 20/20
179 Ola Kuniszyk Turystyczna Rodzinka PTTK 2017-11-11 20/20
180 Michał Kuniszyk Turystyczna Rodzinka PTTK 2017-11-11 20/20
181 Jaś Kuniszyk Turystyczna Rodzinka PTTK 2017-11-11 20/20
182 Krzyś Kuniszyk Turystyczna Rodzinka PTTK 2017-11-11 20/20
183 Grzegorz Suchecki Dąbrowa Górnicza/Rodzinka PTTK 2017-11-12 20/20
184 Radek Chrabąszcz Kielce 2017-11-12 20/20
185 Małgorzata Kosierkiewicz Kielce 2017-11-12 20/20
186 Aneta Kołodziejska Mąchocice Kapitulne 2017-11-12 20/20
187 Miłosz Kozdrój Toruń 2017-11-12 20/20
188 Grzegorz Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2017-11-12 20/20
189 Hubert Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2017-11-12 20/20
190 Daniel Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2017-11-12 20/20
191 Ewa Barzał Gdańsk 2017-11-12 20/20
192 Wiktoria Rzempołuch Ostrów Mazowiecka 2017-11-12 20/20
193 Damian Barzał Gdańsk 2017-11-12 20/20
194 Anastazja Kalisz Nowa Wieś 2018-01-13 20/20
195 Matylda Kalisz Nowa Wieś 2018-01-13 20/20
196 Kasia Kalisz Nowa Wieś 2018-01-13 20/20
197 Paweł Kalisz Nowa Wieś 2018-01-13 20/20
198 Aleksandra Sikora TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-01-26 20/20
199 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-01-26 20/20
200 Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-17 20/20
201 Paulina Drachal TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-17 20/20
202 Julia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-17 20/20
203 Szymon Dec TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-17 20/20
204 Adam Lenarczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-17 20/20
205 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2018-03-02 20/20
206 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2018-03-02 20/20
207 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2018-03-02 20/20
208 Adam Krochmal Warszawa 2018-03-02 20/20
209 Dominik Rybka Józefów 2018-05-04 20/20
210 Szymon Rybka Józefów 2018-05-04 20/20
211 Zuzanna Rybka Józefów 2018-05-04 20/20
212 Beata Rybka Józefów 2018-05-04 20/20
213 Filip Rybka Józefów 2018-05-04 20/20
214 Marcin Siwek Pysznica 2018-05-05 20/20
215 Dorota Starońska Stalowa Wola 2018-05-05 20/20
216 Anna Starońska Stalowa Wola 2018-05-05 20/20
217 Anna Dzik Kraków 2018-07-14 20/20
218 Rafał Dzik Kraków 2018-07-14 20/20
219 Katarzyna Dzik Kraków 2018-07-14 20/20
220 Piotr Dzik Kraków 2018-07-14 20/20
221 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-28 20/20
222 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-28 20/20
223 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-28 20/20
224 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-28 20/20
225 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-28 20/20
226 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-28 20/20
227 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-07-28 20/20
228 Krzysztof Stańczyk Warszawa 2018-08-19 20/20
229 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2019-03-30 20/20
230 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-06 19/20
231 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-06 19/20
232 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-06 19/20
233 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-06 19/20
234 Szymon Bijak BambInO/Warszawa 2019-09-23 20/20
235 Aneta Konefał Warszawa 2019-11-11 20/20
236 Oliwia Konefał Warszawa 2019-11-11 20/20
237 Paweł Konefał Warszawa 2019-11-11 20/20
238 Włodzimierz Konefał Warszawa 2019-11-11 20/20
239 Martyna Stypa Sandomierz 2019-12-27 20/20
240 Piotr Koziara Sandomierz 2019-12-27 20/20
241 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-02-15 20/20
242 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-02-15 20/20
243 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-03-07 20/20
244 Natalia Jędrzejewska Warszawa 2020-05-31 20/20
245 Kamila Jędrzejewska Warszawa 2020-05-31 20/20
246 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2020-05-31 20/20
247 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-07-15 20/20
248 Beata Domin Bydgoszcz 2020-07-15 20/20
249 Katarzyna Szumińska Złotów 2020-09-21 20/20
250 Antoni Koczwara Ostrowiec Świętokrzyski 2021-01-29 20/20
251 Agnieszka Baryluk Lusina 2021-10-03 20/20
252 Igor Baryluk Lusina 2021-10-03 20/20
253 Jarosław Baryluk Lusina 2021-10-03 20/20
254 Natalia Baryluk Lusina 2021-10-03 20/20
255 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2022-04-20 20/20
256 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2022-05-07 20/20
257 Anna Gołaszewska Gdańsk 2022-06-19 20/20
258 Wacław Polcer Łódź 2022-10-23 20/20
259 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-11-11 20/20
260 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2023-04-10 20/20
261 Danuta Gawałkiewicz Skierniewice 2023-05-01 20/20
262 Mieszko Gawałkiewicz Skierniewice 2023-05-01 20/20
263 Ula Gawałkiewicz Skierniewice 2023-05-01 20/20
264 Łucja Gawałkiewicz Skierniewice 2023-05-01 20/20
265 Andrzej Pochopień Stryszawa 2023-05-04 20/20
266 Adam Ratyński Warszawa 2023-05-21 20/20
267 Katarzyna Koszyk Warszawa 2023-05-21 20/20
268 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2023-05-29 20/20
269 Katarzyna Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2023-07-15 20/20
270 Klara Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2023-07-15 20/20
271 Michał Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2023-07-15 20/20
272 Tomasz Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2023-07-15 20/20
273 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-09-03 20/20
274 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-10-09 20/20
275 Beata Pluta MKT / Warszawa 2023-10-24 20/20
276 Piotr Gębarowski MoPi.Team / Warszawa 2024-01-20 20/20
277 Tomasz Rekowski Morąg 2024-03-19 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies