partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2016-03-31 22/22
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-04-27 22/22
2 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-05-01 22/22
3 Ewa Świderska Radzymin 2016-05-08 22/22
4 Artur Świderski Radzymin 2016-05-08 22/22
5 Mateusz Świderski Radzymin 2016-05-08 22/22
6 Małgosia Świderska Radzymin 2016-05-08 22/22
7 Marysia Świderska Radzymin 2016-05-08 22/22
8 Joanna Sawicka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2016-05-31 22/22
9 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2016-06-05 22/22
10 Emil Jakóbiak Legionowo 2016-06-05 22/22
11 Edward Fudro JEJ Police 2016-06-06 22/22
12 Paweł Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2016-06-14 22/22
13 Piotr Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2016-06-14 22/22
14 Beata Borowska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-15 22/22
15 Fatimah Alowaid Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-15 22/22
16 Adrian Bieniek Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-15 22/22
17 Angelina Butska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-15 22/22
18 Tanzila Chimaeva Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-15 22/22
19 Karolina Gawlik Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-15 22/22
20 Mikołaj Jaworek Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-15 22/22
21 Nikola Kamińska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-15 22/22
22 Jakub Krawczyk Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-15 22/22
23 Anzhelika Motso Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-15 22/22
24 Alicja Paprocka Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-15 22/22
25 Sylwia Pierścińska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-15 22/22
26 Giorgi Shavidze Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-15 22/22
27 Jumber Shavidze Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-15 22/22
28 Polina Sinaievska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-15 22/22
29 Pylyp Kryvenko Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-17 22/22
30 Shamil Mudarov Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-17 22/22
31 Dzharadat Siguarova Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-17 22/22
32 Turpal Taisumov Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-17 22/22
33 Roiana Dagieva Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-17 22/22
34 Magomed Isupkhadzhiev Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-17 22/22
35 Akhmed Isupkhadzhiev Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-17 22/22
36 Viktoriia Roman Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-17 22/22
37 Ofelya Hovhannisyan Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-17 22/22
38 Buba Nadareishvili Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-06-17 22/22
39 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-06-19 22/22
40 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-06-19 22/22
41 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-06-19 22/22
42 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2016-08-07 22/22
43 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2016-08-07 22/22
44 Robert Pyśk K.T.P PTTK "Orły" O/Koszalin 2016-10-13 22/22
45 Małgorzata Grudzińska ZSP Lesznowola 2016-11-26 22/22
46 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2016-12-21 22/22
47 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2016-12-25 22/22
48 Iwona Puternicka Orientop Wrocław 2016-12-25 22/22
49 Marzena Wąsiewicz Pięć Paprochów 2016-12-26 22/22
50 Piotr Wąsiewicz Pięć Paprochów 2016-12-26 22/22
51 Urszula Wąsiewicz Pięć Paprochów 2016-12-26 22/22
52 Jerzy Wąsiewicz Pięć Paprochów 2016-12-26 22/22
53 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa 2017-02-04 22/22
54 Krzysztof Stańczyk MKT-K Mokotów/Warszawa 2017-02-08 21/22
55 Michał Kuś Klub InO Stowarzysze 2017-02-25 22/22
56 Agnieszka Kuś Klub InO Stowarzysze 2017-02-25 22/22
57 Katarzyna Szymanek Warszawa 2017-04-17 22/22
58 Jakub Czerwiński Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-06-07 19/22
59 Kamil Herman Warszawa 2017-06-22 16/22
60 Dominika Dąbrowska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-07-28 19/22
61 Jakub Dąbrowski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-07-28 19/22
62 Jan Dąbrowski Szkoła Podstawowa nr 114 w Warszawie 2017-07-28 19/22
63 Błażej Dąbrowski Szkoła Podstawowa nr 114 w Warszawie 2017-07-28 19/22
64 Ewa Zwolińska Warszawa 2017-10-15 22/22
65 Rafał Zwoliński Warszawa 2017-10-15 22/22
66 Andrzej Zwoliński Warszawa 2017-10-15 22/22
67 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2017-12-03 22/22
68 Zwoliński Aleksander Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-12-04 21/22
69 Wrzosek Krzysztof Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-12-04 21/22
70 Wrzosek Daniel Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-12-04 21/22
71 Rzepko Andrzej Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-12-04 21/22
72 Kuczmański Mariusz Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-12-04 21/22
73 Dzięcioł Marek Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-12-04 21/22
74 Korniluk Anna Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-12-04 22/22
75 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-12-26 21/22
76 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-02-28 22/22
77 Beata Domin Bydgoszcz 2018-02-28 22/22
78 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 22/22
79 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 22/22
80 Karolina Szewc TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 22/22
81 Joanna Lenarczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 22/22
82 Karolina Kowalczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 22/22
83 Szymon Dec TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 22/22
84 Adam Lenarczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 22/22
85 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-03-11 22/22
86 Jakub Iwanik Ustrzyki Dolne 2018-03-11 22/22
87 Sabina Sadkowska Ustrzyki Dolne 2018-03-11 22/22
88 Julia Szewczyk Ustrzyki Dolne 2018-03-11 22/22
89 Dominika Dąbrowska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
90 Wiktor Dziubiński Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
91 Oliwier Dykiel Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
92 Mateusz Kowalczyk Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
93 Gabriela Lewandowska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
94 Julia Lewandowska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
95 Zuzanna Lis Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
96 Zuzanna Matusiak Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
97 Filip Nader Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
98 Nguyen Thi Huyen Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
99 Bartosz Niewiatowski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
100 Patricia Okorafor Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
101 Natalia Piotrowska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
102 Bartłomiej Piskorz Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
103 Natalia Płochocka Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
104 Izabela Rudnicka Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
105 Kinga Salwin Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
106 Kamil Sejdel Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
107 Karolina Szaniawska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
108 Bartłomiej Szmytt Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
109 Hanna Załęska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2018-03-16 22/22
110 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-03-23 22/22
111 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-03-23 22/22
112 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-05-01 22/22
113 Piotr Michałowski Warszawa 2018-05-08 22/22
114 Beata Pluta Warszawa 2018-09-23 22/22
115 Irek Pluta Warszawa 2018-09-23 22/22
116 Zuzanna Pluta Warszawa 2018-09-23 22/22
117 Anna Kania Warszawa 2018-09-23 22/22
118 Wiktoria Wrońska Warszawa 2018-09-23 22/22
119 Marzena Sochoń Zaścianki 2019-02-23 22/22
120 Tymoteusz Ekiel Warszawa 2019-03-08 22/22
121 Aleksandra Ekiel Warszawa 2019-03-08 22/22
122 Piotr Miszczak Warszawa 2019-03-08 22/22
123 Irena Sokół Zaścianki 2019-04-28 22/22
124 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2019-05-04 17/22
125 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2019-05-04 17/22
126 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2019-06-01 22/22
127 Jacek Kasprzak Warszawa 2019-06-01 22/22
128 Jakub Kasprzak Warszawa 2019-06-01 22/22
129 Filip Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-10-27 22/22
130 Jagoda Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-10-27 22/22
131 Katarzyna Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-10-27 22/22
132 Michał Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-10-27 22/22
133 Katarzyna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2019-10-27 22/22
134 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2019-10-27 22/22
135 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2019-11-07 22/22
136 Krzysztof Truszyński PTTK Iława 2019-11-07 22/22
137 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-11 22/22
138 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-11 22/22
139 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-11 22/22
140 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2019-11-17 19/22
141 Agata Młotek Warszawa 2019-11-17 19/22
142 Izabella Sierzputowska Umisie Bylewlimicie/Warszawa 2020-02-08 22/22
143 Michał Umiński Umisie Bylewlimicie/Warszawa 2020-02-08 22/22
144 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-02-09 22/22
145 Agnieszka Mitura Warszawa 2020-05-25 18/22
146 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2020-06-21 20/22
147 Daniel Halicki Szczecin 2020-08-20 20/22
148 Danuta Polus Szczecin 2020-08-20 20/22
149 Krzysztof Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2020-11-24 22/22
150 Dominik Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2020-11-24 22/22
151 Maria Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2020-11-24 22/22
152 Ignacy Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2020-11-24 22/22
153 Agnieszka Król Pędzące Króliki 2021-01-10 22/22
154 Adam Król Pędzące Króliki 2021-01-10 22/22
155 Anna Król Pędzące Króliki 2021-01-10 22/22
156 Michał Król Pędzące Króliki 2021-01-10 22/22
157 Anna Głowacka Niesporczaki 2021-01-10 22/22
158 Grzegorz Michalak Niesporczaki 2021-01-10 22/22
159 Damian Murach HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Mazowiecki 2021-04-28 21/22
160 Piotr Osiński Warszawa 2021-05-06 22/22
161 Kaja Sikorska Warszawa 2021-05-26 22/22
162 Nelly Wrzodak Warszawa 2021-05-26 22/22
163 Katarzyna Domosławska-Żylińska Warszawa 2021-07-18 22/22
164 Klara Żylińska Warszawa 2021-07-18 22/22
165 Klementyna Żylińska Warszawa 2021-07-18 22/22
166 Waldemar Żyliński Warszawa 2021-07-18 22/22
167 Dariusz Kalinowski Warszawa 2021-08-01 22/22
168 Ewa Klinowska Warszawa 2021-08-01 22/22
169 Barbara Sałacka Warszawa 2021-08-04 22/22
170 Joanna Sałacka Warszawa 2021-08-04 22/22
171 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-08-13 22/22
172 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-08-13 22/22
173 Hubert Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-08-13 22/22
174 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-08-13 22/22
175 Przemysław Witczak Warszawa 2021-09-04 22/22
176 Agnieszka Klimas-Tyńska Świdnica 2021-09-04 15/22
177 Danuta Tyńska Świdnica 2021-09-04 15/22
178 Karolina Tyńska To Tu To Tam/ Świdnica 2021-09-04 15/22
179 Joanna Kuźba KKT "WŁÓCZYKIJ" Rumia 2021-10-15 22/22
180 Justyna Kuźba KKT "WŁÓCZYKIJ" Rumia 2021-10-15 22/22
181 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-11-18 22/22
182 Paweł Szubert Warszawa 2021-11-28 22/22
183 Agata Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-03-06 22/22
184 Burak Kaymakci Warszawa 2022-03-06 22/22
185 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-03-06 22/22
186 Zofia Zasępa Warszawa 2022-03-06 22/22
187 Piotr Gębarowski MoPi.Team 2022-03-18 22/22
188 Hubert Kłokocki Warszawa 2022-04-21 22/22
189 Ola Jaczewska warszawa 2022-04-21 22/22
190 Oliwia Piotrowska Warszawa 2022-04-21 22/22
191 Weronika Staroń Warszawa 2022-04-21 22/22
192 Amelia Górczyńska Warszawa 2022-04-21 22/22
193 Kuba Czyż Warszawa 2022-04-23 22/22
194 Aleksandra Taradejna MKT 2022-04-24 17/22
195 Kacper Magdziński Warszawa 2022-04-24 18/22
196 Bartosz Krysiak Marki 2022-04-24 22/22
197 Oliwia Barańska Warszawa 2022-04-24 22/22
198 Sandra Bilińska Warszawa 2022-04-24 22/22
199 Oliwia Dajnowiec Warszawa 2022-04-25 21/21
200 Wiktoria Ptak Warszawa 2022-04-25 22/22
201 Andrzej Pochopień Stryszawa 2022-05-26 22/22
202 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-06-11 22/22
203 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2022-07-11 22/22
204 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2022-07-11 22/22
205 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2022-07-11 22/22
206 Janina Stańczyk Warszawa 2022-08-09 22/22
207 Oliwia Stańczyk Warszawa 2022-08-09 22/22
208 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-08-16 22/22
209 Beata Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-10-05 22/22
210 Robert Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-10-05 22/22
211 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-10-20 22/22
212 Przemysław Nowak Sokoły Wędrowne 2022-10-24 18/18
213 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-11-01 22/22
214 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-11-01 22/22
215 Julia Wituszyńska Warszawa SP 63 2023-02-12 22/22
216 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-03-04 22/22
217 Alicja Kalecińska Warszawa SP 63 2023-03-04 22/22
218 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2023-03-19 22/22
219 Szymon Górka Warszawa 2023-03-25 22/22
220 Xavier Ruciński SP. 63 6b / Warszawa 2023-03-26 22/22
221 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-03-27 22/22
222 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-04-16 22/22
223 Gustaw Kurkus SP. 63 kl 6A 2023-04-22 22/22
224 Marek Koba Jaworzno 2023-04-23 22/22
225 Wojtek Waszkiewicz Warszawa 2023-06-01 22/22
226 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-06-23 22/22
227 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-07-22 22/22
228 Franciszek Kopyt Zielone Dzięcioły / Radzymin 2023-07-29 22/22
229 Mateusz Kopyt Zielone Dzięcioły / Radzymin 2023-07-29 22/22
230 Wiktor Kocikowski Kórnik 2023-07-29 22/22
231 Zosia Kocikowska Kórnik 2023-07-29 22/22
232 Barbara FIGURA Neu-Ulm 2023-09-15 22/22
233 Małgorzata LESZCZYŃSKA Olsztyn 2023-09-15 22/22
234 Wiesław Szlachta Warszawa 2023-09-15 22/22
235 Lenard Magdalena Sp. 63 im. Zawiszy Czarnegi 2023-09-29 22/22
236 Beata Ziółek sp63 Warszawa 2023-09-30 22/22
237 Tomasz Rekowski Morąg 2023-10-14 22/22
238 Nikola Gwiazda Warszawa 2023-12-29 22/22
239 Waldemar Bojek Warszawa 2024-02-18 22/22
240 Edyta Bojek Warszawa 2024-02-18 22/22
241 Mirka Bojek Warszawa 2024-02-18 22/22
242 Bernadeta Bojek Warszawa 2024-02-18 22/22
243 Wiktor Bojek Warszawa 2024-02-18 22/22
244 Antoni Bojek Warszawa 2024-02-18 22/22
245 Paweł Rogoziński Warszawa 2024-02-18 22/22
246 Agnieszka Roman UKTR Vagabundus 2024-02-18 22/22
247 Jolanta Paszko UKTR Vagabundus 2024-02-18 22/22
248 Hania Dąbrowska UKTR Vagabundus 2024-02-18 22/22
249 Danuta Jędraszko-Dąbrowska UKTR Vagabundus 2024-02-18 22/22
250 Marek Dąbrowski UKTR Vagabundus 2024-02-18 22/22
251 Agnieszka Grabowska UKTR Vagabundus 2024-02-18 22/22
252 Michał Belka UKTR Vagabundus 2024-02-18 22/22
253 Elżbieta Rutkowska Agrykola Warszawa 2024-02-18 22/22
254 Michał Stępniak Kotki Dorotki / Warszawa 2024-02-25 18/18

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies