partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner3.png

Lista uczestników

n
L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Remigiusz Kunasz - 2016-03-14 12/12
1 Ewelina Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2017-01-07 12/12
2 Andrzej Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2017-01-07 12/12
3 Antoni Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2017-01-07 12/12
4 Aleksandra Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2017-01-07 12/12
5 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2017-06-11 12/12
6 Natalia Józefiak ToTuToTam/Świdnica/Mysłaków 2017-06-11 12/12
7 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2017-06-11 12/12
8 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2017-06-11 12/12
9 Szymon Witkowski Gdańsk 2017-10-10 12/12
10 Kinga Cioban Gdańsk 2017-10-10 12/12
11 Andrzej Kozdrowski Ustrzyki Dolne 2017-10-25 12/12
12 Julia Leptuch Ustrzyki Dolne 2017-10-25 12/12
13 Julia Kościańska Ustrzyki Dolne 2017-10-25 12/12
14 Amelia Słomińska Ustrzyki Dolne 2017-10-25 12/12
15 Wiktoria Piątkowska Ustrzyki Dolne 2017-10-25 12/12
16 Urszula Juszczyk Ustrzyki Dolne 2017-10-25 12/12
17 Maciej Pereślucha Ustrzyki Dolne 2017-10-25 12/12
18 Kamil Zabłocki Ustrzyki Dolne 2017-10-25 12/12
19 Filip Adamkiewicz Ustrzyki Dolne 2017-10-25 12/12
20 Aleksandra Mazan KOS BnO Szczecin 2017-11-19 12/12
21 Bartłomiej Mazan KOS BnO Szczecin 2017-11-19 12/12
22 Edward Fudro JEJ POlice 2017-11-19 12/12
23 Sławomir Frynas Lublin 2018-04-28 12/12
24 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-04-28 12/12
25 Piotr Trocha Orientop Wrocław 2018-04-28 12/12
26 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-04-28 12/12
27 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-06-30 12/12
28 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-06-30 12/12
29 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-01 12/12
30 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-07-01 12/12
31 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-01 12/12
32 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-01 12/12
33 Andrzej Ligienza Orientop Wrocław 2018-09-20 12/12
34 Paulina Żygadło Orientop Wrocław 2018-09-20 12/12
35 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-03-15 12/12
36 Piotr Michałowski Warszawa 2019-03-15 12/12
37 Damian Barzał Gdańsk 2019-04-17 12/12
38 Ewa Barzał Gdańsk 2019-04-17 12/12
39 Sylwia Podolak Ustrzyki Dolne 2019-06-01 12/12
40 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie 2019-10-10 11/12
41 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2019-11-16 12/12
42 Martyna Stypa Sandomierz 2020-07-30 12/12
43 Piotr Koziara Sandomierz 2020-07-30 12/12
44 Małgorzata Konieczka Gdynia 2020-08-04 12/12
45 Grażyna Ligęza Gdynia 2020-08-04 12/12
46 Weronika Etenkowska Warszawa 2020-08-24 12/12
47 Bartłomiej Etenkowski Warszawa 2020-08-24 12/12
48 Magdalena Łuniewska-Etenkowska Warszawa 2020-08-24 12/12
49 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-12-01 12/12
50 Anna Nizioł Mierzyn 2020-12-01 12/12
51 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-12-01 12/12
52 Jan Nizioł Mierzyn 2020-12-01 12/12
53 Jacek Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2021-06-05 12/12
54 Maria Głowacka skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2021-06-05 12/12
55 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2021-06-05 12/12
56 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2021-07-17 12/12
57 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2021-07-17 12/12
58 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2021-07-17 12/12
59 Katarzyna Koszyk Warszawa 2021-08-12 12/12
60 Adam Ratyński Warszawa 2021-08-12 12/12
61 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-11-11 12/12
62 Beata Bargiel Warszawa 2021-12-26 12/12
63 Kinga Kmiecik Ustrzyki Dolne 2022-05-17 12/12
64 Maja Skiba Ustrzyki Dolne 2022-05-17 12/12
65 Mia Wajerczyk Ustrzyki Dolne 2022-05-17 12/12
66 Natasza Kocoń Ustrzyki Dolne 2022-05-17 12/12
67 Oliwia Śnieżek Ustrzyki Dolne 2022-05-17 12/12
68 Maria Cielecka Ustrzyki Dolne 2022-05-31 12/12
69 Andrzej Półgrabski DRAWSKO POMORSKIE 2022-06-08 12/12
70 Joanna Półgrabska DRAWSKO POMORSKIE 2022-06-08 12/12
71 Jadwiga Ziarnowska Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-06-28 12/12
72 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2022-06-28 12/12
73 Piotr Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2022-06-28 12/12
74 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-06-28 12/12
75 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-06-30 12/12
76 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-07-16 12/12
77 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2022-08-18 12/12
78 Monika Mielnikiewicz Kraków 2023-01-22 12/12
79 Ewa Kurzawska Warszawa 2023-04-29 12/12
80 Gracjan Jędrzejewski Ustrzyki Dolne 2023-05-19 12/12
81 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2023-07-03 12/12
82 Władysław Mleczak PTSM Lubań 2023-07-03 12/12
n

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies