partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner1.png

Lista uczestników

n
L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Anna Bystrzyńska - 2016-05-11 14/14
II Ewa Bystrzyńska - 2016-05-11 14/14
III Jacek Bystrzyński - 2016-05-11 14/14
1 Michał Kuś Klub InO Stowarzysze 2017-02-21 14/14
2 Agnieszka Kuś Klub InO Stowarzysze 2017-02-21 14/14
3 Bartłomiej Mazan KOS BnO Szczecin 2017-11-19 14/14
4 Aleksandra Mazan KOS BnO Szczecin 2017-11-19 14/14
5 Edward Fudro JEJ Police 2017-11-19 14/14
6 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-04-25 14/14
7 Piotr Michałowski Warszawa 2018-04-25 14/14
8 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-06-29 14/14
9 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-06-29 14/14
10 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-06-29 14/14
11 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-06-29 14/14
12 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-06-29 14/14
13 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-06-29 14/14
14 Maciej Piotrowicz Przemyśl 2018-09-02 14/14
15 Marta Piotrowicz Przemyśl 2018-09-02 14/14
16 Sylwia Podolak Ustrzyki Dolne 2019-03-24 14/14
17 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2019-08-20 14/14
18 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2020-01-19 14/14
19 Anna Fąk Solkwity 2020-01-20 14/14
20 Martyna Stypa Sandomierz 2020-07-28 14/14
21 Piotr Koziara Sandomierz 2020-07-28 14/14
22 Małgorzata Konieczka Gdynia 2020-08-11 14/14
23 Grażyna Ligęza Gdynia 2020-08-11 14/14
24 Agata Młotek Warszawa 2020-09-27 13/14
25 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-10-08 14/14
26 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-12-01 13/14
27 Anna Nizioł Mierzyn 2020-12-01 13/14
28 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-12-01 13/14
29 Jan Nizioł Mierzyn 2020-12-01 13/14
30 Jacek Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2021-06-05 14/14
31 Maria Głowacka skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2021-06-05 14/14
32 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2021-06-05 14/14
33 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-07-11 14/14
34 Beata Domin Bydgoszcz 2021-07-11 14/14
35 Ewa Kurzawska Warszawa 2021-07-28 14/14
36 Katarzyna Koszyk Warszawa 2021-08-14 14/14
37 Adam Ratyński Warszawa 2021-08-14 14/14
38 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-11-11 14/14
39 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-06-30 14/14
40 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-07-15 14/14
41 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2022-08-20 14/14
42 Aneta Kołodziejska Kielce 2022-11-11 14/14
43 Anna Janocha Kielce 2022-11-11 14/14
44 Hubert Kołodziejski Kielce 2022-11-11 14/14
45 Patryk Anioł Kielce 2022-11-11 14/14
46 Stanisława Bednarska Kielce 2022-11-11 14/14
47 Szymon Kołodziejski Kielce 2022-11-11 14/14
48 Damian Barzał Gdańsk 2022-11-14 14/14
49 Ewa Barzał Gdańsk 2022-11-14 14/14
50 Katarzyna Bać Racławówka 2023-01-24 14/14
51 Wiesław Bać Wydry Galicja / Racławówka 2023-01-24 14/14
52 Monika Mielnikiewicz Kraków 2023-02-12 14/14
53 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2023-07-05 13/13
54 Władysław Mleczak PTSM Lubań 2023-07-05 13/13
55 Tomasz Paszek North Team / Barnisław 2023-11-03 14/14
56 Bogdan Stempkowski Lubań 2023-12-20 14/14
n

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies