partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2016-02-20 24/24
1 Edward Fudro JEJ Police 2016-05-02 24/24
2 Dorota Kaczmarek Śrem 2017-04-23 24/24
3 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-07-01 24/24
4 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-07-01 24/24
5 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-07-01 24/24
6 Agata Zielińska Kalisz 2017-09-24 24/24
7 Arleta Zielińska Kalisz 2017-09-24 24/24
8 Dawid Zieliński Kalisz 2017-09-24 24/24
9 Oliwia Zielińska Kalisz 2017-09-24 24/24
10 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-10-09 24/24
11 Hubert Dąbrowski Warszawa 2017-10-09 24/24
12 Beata Domin Bydgoszcz 2017-11-12 24/24
13 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2017-11-12 24/24
14 Beata Kaczor Na Szage/Poznań 2018-03-18 24/24
15 Jakub Nowysz Na Szage/Szczecin 2018-03-18 24/24
16 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2018-05-01 24/24
17 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2018-05-01 24/24
18 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-05-03 24/24
19 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-05-03 24/24
20 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-10-26 24/24
21 Piotr Michałowski Warszawa 2018-10-26 24/24
22 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2019-05-21 24/24
23 Aleksandra Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2019-07-13 24/24
24 Andrzej Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2019-07-13 24/24
25 Antoni Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2019-07-13 24/24
26 Ewelina Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2019-07-13 24/24
27 Jakub Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2019-07-13 24/24
28 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-08-25 24/24
29 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2019-08-25 24/24
30 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-08-25 24/24
31 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-08-25 24/24
32 Ignacy Łukaszewicz Robakowo 2019-08-30 24/24
33 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2019-08-30 24/24
34 Tymon Łukaszewicz Robakowo 2019-08-30 24/24
35 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-11-16 24/24
36 Anna Nizioł Mierzyn 2019-11-16 24/24
37 Jan Nizioł Mierzyn 2019-11-16 24/24
38 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-11-16 24/24
39 Anna Paszek North Team / Barnisław 2021-01-06 24/24
40 Karolina Wilczyńska North Team / Barnisław 2021-01-06 24/24
41 Mateusz Paszek North Team / Barnisław 2021-01-06 24/24
42 Przemysław Paszek North Team / Barnisław 2021-01-06 24/24
43 Tomasz Paszek North Team / Barnisław 2021-01-06 24/24
44 Henryk Zięba Daszewice 2021-01-17 24/24
45 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-02-24 24/24
46 Adrian Grzybowski Poznań 2021-04-25 24/24
47 Anita Dolata Poznań 2021-04-25 24/24
48 Patrycja Dolata Poznań 2021-04-25 24/24
49 Renata Dolata Poznań 2021-04-25 24/24
50 Tomasz Dolata Poznań 2021-04-25 24/24
51 Rafał M. Socha HKT Azymut/Swarzędz 2021-04-25 24/24
52 Elwira Socha HKT Azymut/Swarzędz 2021-04-25 24/24
53 Ada Meissner HKT Azymut/Swarzędz 2021-04-25 24/24
54 Anna Dziewiątka HKT Azymut/Swarzędz 2021-04-25 24/24
55 Marcin Lis HKT Azymut/Swarzędz 2021-04-25 24/24
56 Maciej Jurdziński HKT Azymut/Swarzędz 2021-04-25 24/24
57 Iwona Gniewkowska SKKT Włóczykij / Rumia 2021-06-03 24/24
58 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij / Rumia 2021-06-03 24/24
59 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach / Rumia 2021-06-03 24/24
60 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij / Rumia 2021-06-03 24/24
61 Aleksandra Sosnowska Rumia, Leśniewo 2021-06-29 24/24
62 Lena Sosnowska Rumia, Leśniewo 2021-06-29 24/24
63 Nadia Sosnowska Rumia, Leśniewo 2021-06-29 24/24
64 Nikodem Stosik Rumia, Leśniewo 2021-06-29 24/24
65 Oliwia Sosnowska Rumia, Leśniewo 2021-06-29 24/24
66 Witold Kłeczek Rumia, Leśniewo 2021-06-29 24/24
67 Radosław Korniluk Warszawa 2021-08-01 24/24
68 Anna Korniluk Warszawa 2021-08-01 24/24
69 Jan Korniluk Warszawa 2021-08-01 24/24
70 Adam Korniluk Warszawa 2021-08-01 24/24
71 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-08-20 24/24
72 Agnieszka Kowalska Wałcz 2021-10-30 24/24
73 Zofia Kowalska Wałcz 2021-10-30 24/24
74 Marek Koba Jaworzno 2021-11-18 23/24
75 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2022-07-04 24/24
76 Ewa Sasowska Kraków 2022-07-26 24/24
77 Marta Sasowska Kraków 2022-07-26 24/24
78 Przemysław Nowak Sokoły Wędrowne 2022-08-20 24/24
79 Agnieszka Łaznowska Śrem 2022-12-31 24/24
80 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-01-14 24/24
81 Konrad Michalski Krosinko 2023-05-28 24/24
82 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-06-01 24/24
83 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-06-01 24/24
84 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-06-13 24/24
85 Antonina Michalska Krosinko 2023-10-31 24/24
86 Basia Wiśniewska Wisienki/ Plewiska 2023-11-24 24/24
87 Jakub Wiśniewski Wisienki/ Plewiska 2023-11-24 24/24
88 Marianna Wiśniewska Wisienki/ Plewiska 2023-11-24 24/24
89 Martyna Wiśniewska Wisienki/ Plewiska 2023-11-24 24/24
90 Paulina Wiśniewska Wisienki/ Plewiska 2023-11-24 24/24
91 Bernard Milewski Klub Turystyki Kolarskiej Beneqteam Płock 2023-12-31 24/24
92 Roman Wiśniewski Beneq Team / Srebrna 2023-12-31 24/24

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies