partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Patryk Popis Towarzystwo Przyjaciół Świdra 2016-05-28 13/13
1 Maks Rozmej-Stępień Otwock 2016-05-28 13/13
2 Dominika Rozmej-Stępień Otwock 2016-05-28 13/13
3 Teresa Zbudniewek Otwock 2016-05-28 13/13
4 Agata Kostyra Otwock 2016-05-28 13/13
5 Paweł Kostyra Otwock 2016-05-28 13/13
6 Zosia Kostyra Otwock 2016-05-28 13/13
7 Magda Świtalska Otwock 2016-05-28 9/13
8 Filip Świtalski Otwock 2016-05-28 9/13
9 Agnieszka Hupert Otwock 2016-05-28 13/13
10 Paweł Traczyk Sąsiedzka Grupa Wsparcia 2016-05-28 13/13
11 Slawomir Otap Warszawa 2016-09-25 13/13
12 Cezary Bąkiewicz Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
13 Daniel Białek Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
14 Krzysztof Białek Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
15 Maja Chmielewska Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
16 Karolina Czarnecka Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
17 Emilia Czerwińska Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
18 Maciej Czeszko Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
19 Sandra Dankowska Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
20 Dominika Dąbrowska Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
21 Jakub Dąbrowski Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
22 Oskar Dąbrowski Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
23 Sofia De Strag Rato Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
24 Wiktoria Detka Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
25 Weronika Hein Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
26 Mikołaj Iwaniuk Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
27 Krzysztof Jakubowski Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
28 Krystian Jary Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
29 Mikołaj Jaworek Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
30 Kacper Jaworski Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
31 Weronika Kacperska Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
32 Dawid Kamont Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
33 Sylwia Karolak Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
34 Szymon Kosiński Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
35 Paweł Krawczyk Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
36 Ada Krysińska Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
37 Mariusz Kuczmański Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
38 Henryk Lorenc Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
39 Aleksandra Maciejewska Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
40 Kacper Maciejewski Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
41 Ewa Malczewska Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
42 Klaudia Mirecka Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
43 Łukasz Młodożeniec Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
44 Michał Nguyen Viet Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
45 Paweł Nic Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
46 Jakub Niedźwiedzki Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
47 Daria Raczkowska Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
48 Zofia Rosochacka Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
49 Andrzej Rzepko Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
50 Tatiana Snatos Góra Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
51 Natalia Sawicka Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
52 Polina Sinajewska Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
53 Julia Skrzypiec Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
54 Maciej Sosnowski Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
55 Krystian Sowiński Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
56 Zuzanna Szafaryn Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
57 Oliwia Tomaszewska Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
58 Klaudia Trafalska Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
59 Jakub Wierzbicki Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
60 Laura Wrońska Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
61 Daniel Wrzosek Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
62 Krzysztof Wrzosek Gimnazjum 141/Warszawa 2016-10-26 3/13
63 Beata Pluta Gimnazjum 141/Warszawa 2016-11-06 13/13
64 Irek Pluta SKKT PTTK 101 2016-11-06 13/13
65 Jakub M. Gac Ambasador 2016-11-06 13/13
66 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2017-02-05 13/13
67 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2017-02-05 13/13
68 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2017-02-05 13/13
69 Marta Żuchowska Józefów 2017-05-15 13/13
70 Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-05-27 13/13
71 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-05-27 13/13
72 Karol Babula TKPZ przy PSP w Brzeźnicy  2017-05-27 13/13
73 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy  2017-05-27 13/13
74 Karolina Szewc TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-05-27 13/13
75 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy  2017-06-03 13/13
76 Artur Świderski Radzymin 2017-09-09 13/13
77 Ewa Świderska Radzymin 2017-09-09 13/13
78 Mateusz Świderski Radzymin 2017-09-09 13/13
79 Gosia Świderska Radzymin 2017-09-09 13/13
80 Marysia Świderska Radzymin 2017-09-09 13/13
81 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-11-06 13/13
82 Andzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-03-10 13/13
83 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-03-10 13/13
84 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-03-10 13/13
85 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-03-11 13/13
86 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-03-11 13/13
87 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-06-30 13/13
88 Piotr Michałowski Warszawa 2018-06-30 13/13
89 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa-Praga im. Z. Glogera 2019-02-28 13/13
90 Danuta Gawałkiewicz Skierniewice 2020-08-02 13/13
91 Adam Musiejko Józefów 2021-05-29 13/13
92 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-09-21 13/13
93 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-02-26 13/13
94 Sławomir Frynas Lublin 2022-02-26 13/13
95 Przemysław Witczak Warszawa 2022-03-27 13/13
96 Szymon Górka Warszawa 2022-04-10 13/13
97 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-04-27 13/13
98 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-05-22 13/13
99 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-05-22 13/13
100 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-05-22 13/13
101 Dariusz Kalinowski Warszawa 2022-07-23 12/12
102 EWA Kalinowska Warszawa 2022-07-23 12/12
103 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-07-28 13/13
104 Kasia Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2022-08-26 13/13
105 Kamil Buczek Otwock 2023-04-16 13/13
106 Marta Czajka Warszawa 2023-04-16 13/13
107 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-06-10 13/13
108 Michał Krygier Warszawa 2023-07-09 13/13
109 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-09-12 13/13

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies