partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2016-04-30 35/35
1 Edward Fudro JEJ Police 2016-05-02 35/35
2 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2016-05-19 35/35
3 Jacek Piekarski Brwinów 2016-08-07 35/35
4 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2016-08-07 35/35
5 Ula Stachyra Warszawa 2016-08-07 35/35
6 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2016-08-07 35/35
7 Ania Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2016-08-07 35/35
8 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2016-08-07 35/35
9 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-08-12 35/35
10 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2016-08-12 35/35
11 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-08-13 35/35
12 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-08-13 35/35
13 Joanna Puternicka Orientop 2016-08-18 35/35
14 Jacek Wieszaczewski Orientop 2016-08-18 35/35
15 Roman Trocha Orientop Wrocław/Dzierżoniów 2016-10-15 35/35
16 Artur Świderski Radzymin 2017-04-30 35/35
17 Ewa Świderska Radzymin 2017-04-30 35/35
18 Mateusz Świderski Radzymin 2017-04-30 35/35
19 Gosia Świderska Radzymin 2017-04-30 35/35
20 Marysia Świderska Radzymin 2017-04-30 35/35
21 Beata Kaczor NA SZAGE/Poznań 2017-05-02 35/35
22 Jakub Nowysz NA SZAGE/Szczecin 2017-05-02 35/35
23 Kornelia Nowicka-Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-26 35/35
24 Tadeusz Bielecki SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-26 35/35
25 Alicja Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-26 35/35
26 Aleksandra Bielecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-26 35/35
27 Michał Bielecki SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-26 35/35
28 Marta Bielecka. SKKT Włóczykij/Rumia 2017-07-26 35/35
29 Beata Bargiel Warszawa 2017-08-08 35/35
30 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2017-10-03 35/35
31 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2017-10-03 35/35
32 Wojciech Wójcik Orientop Wrocław 2017-10-03 35/35
33 Łukasz Komar Wrocław 2017-10-07 35/35
34 Weronika Basta Gimnazjum 141/Warszawa 2017-10-21 35/35
35 Natalia Damięcka Gimnazjum 141/Warszawa 2017-10-21 35/35
36 Jakub Dąbrowski Gimnazjum 141/Warszawa 2017-10-21 35/35
37 Mateusz Kłos Gimnazjum 141/Warszawa 2017-10-21 35/35
38 Zofia Kowalczyk Gimnazjum 141/Warszawa 2017-10-21 35/35
39 Zuzanna Lasek Gimnazjum 141/Warszawa 2017-10-21 35/35
40 Wojciech Laufer Gimnazjum 141/Warszawa 2017-10-21 35/35
41 Kacper Majewski Gimnazjum 141/Warszawa 2017-10-21 35/35
42 Filip Nader Gimnazjum 141/Warszawa 2017-10-21 35/35
43 Aleksandra Pilarczyk Gimnazjum 141/Warszawa 2017-10-21 35/35
44 Jakub Podgórski Gimnazjum 141/Warszawa 2017-10-21 35/35
45 Joanna Szadkowska Gimnazjum 141/Warszawa 2017-10-21 35/35
46 Oliwia Tomaszewska Gimnazjum 141/Warszawa 2017-10-21 35/35
47 Kamil Sejdel Gimnazjum 141/Warszawa 2017-10-21 35/35
48 Daniel Wrzosek Gimnazjum 141/Warszawa 2017-10-21 35/35
49 Krzysztof Wrzosek Gimnazjum 141/Warszawa 2017-10-21 35/35
50 Jan Dąbrowski Gimnazjum 141/Warszawa 2017-10-21 35/35
51 Dominika Dąbrowska Gimnazjum 141/Warszawa 2017-10-21 35/35
52 Anna Korniluk Gimnazjum 141/Warszawa 2017-10-21 35/35
53 Błażej Dąbrowski Szkoła Podstawowa 377/Warszawa 2017-10-21 35/35
54 Emilia Komar Szkoła Podstawowa 377/Warszawa 2017-10-21 35/35
55 Jan Korniluk Szkoła Podstawowa 377/Warszawa 2017-10-21 35/35
56 Milena Kozłowska Szkoła Podstawowa 377/Warszawa 2017-10-21 35/35
57 Konrad Kurowski Szkoła Podstawowa 377/Warszawa 2017-10-21 35/35
58 Jakub Niewiadomski Szkoła Podstawowa 377/Warszawa 2017-10-21 35/35
59 Martyna Olobry Szkoła Podstawowa 377/Warszawa 2017-10-21 35/35
60 Stanisław Stankiewicz Szkoła Podstawowa 377/Warszawa 2017-10-21 35/35
61 Justyna Urbańska Szkoła Podstawowa 377/Warszawa 2017-10-21 35/35
62 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-04 35/35
63 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-04 35/35
64 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-11-04 35/35
65 Beata Domin Bydgoszcz 2018-01-20 35/35
66 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2018-02-28 35/35
67 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2018-03-04 34/35
68 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-03-04 34/35
69 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-03-04 34/35
70 Paweł Rozdeba SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 27/35
71 Jakub Wolniewicz SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 27/35
72 Piotr Polus SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 27/35
73 Michał Wakuła SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 27/35
74 Filip Łoś SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 27/35
75 Weronika Bromberger SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 30/35
76 Andżelika Dytkowska SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 30/35
77 Roksana Jabłecka SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 30/35
78 Kornelia Mićko SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 30/35
79 Amelia Napieraj SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 30/35
80 Mateusz Sawicki SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 33/35
81 Oskar Leszczyński SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 33/35
82 Michał Wieczorek SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 33/35
83 Tomasz Balcerzak SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 33/35
84 Kamil Beta SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 33/35
85 Marcel Piotrowicz SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 33/35
86 Dawid Rachuba SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 33/35
87 Filip Oleszczyk SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 33/35
88 Magnus Sadecki SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 33/35
89 Szymon Białas SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 35/35
90 Jakub Sosiński SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 35/35
91 Rafał Wypyski SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 35/35
92 Daniel Bakalarz SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 35/35
93 Brajan Ozdoba SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 35/35
94 Szymon Zarzycki SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 35/35
95 Patryk Kowalczyk SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 35/35
96 Julia Balcerzak SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 35/35
97 Emila Madejska SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 35/35
98 Maja Napieraj SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 35/35
99 Aleksandra Niewczas SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 35/35
100 Aleksandra Tomaszewska SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 35/35
101 Dobrosława Wyszecka SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 35/35
102 Anna Braziul SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 35/35
103 Agata Denderska SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 35/35
104 Klaudia Wiśniewska SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 35/35
105 Danuta Kasprzycka SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 35/35
106 Danuta Polus SP Kliniska Wielkie 2018-05-11 35/35
107 Anna Korniluk Warszawa 2018-07-18 30/35
108 Radosław Korniluk Warszawa 2018-07-18 30/35
109 Jan Korniluk Warszawa 2018-07-18 30/35
110 Adam Korniluk Warszawa 2018-07-18 30/35
111 Kajetan Rożej Skarmat Toruń 2018-07-20 35/35
112 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-14 35/35
113 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-14 35/35
114 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2018-08-21 35/35
115 Konrad Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2018-08-30 35/35
116 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2018-08-30 35/35
117 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-08-30 35/35
118 Marcin Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-08-30 35/35
119 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2018-12-06 35/35
120 Dominik Rużowski ToTuToTam/Świdnica 2018-12-06 35/35
121 Paweł Matjaszek ToTuToTam/Świdnica 2018-12-06 35/35
122 Martyna Nycek ToTuToTam/Świdnica 2018-12-06 35/35
123 Hania Dębek ToTuToTam/Świdnica 2018-12-06 35/35
124 Karolina Tyńska ToTuToTam/Świdnica 2018-12-06 35/35
125 Angelika Borońska ToTuToTam/Świdnica 2018-12-06 35/35
126 Zuzanna Kupczyk ToTuToTam/Świdnica 2018-12-06 35/35
127 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-01-17 35/35
128 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-01-17 35/35
129 Anna Nizioł Mierzyn 2019-01-17 35/35
130 Jan Nizioł Mierzyn 2019-01-17 35/35
131 Tomasz Paszek North Team/Barnisław 2019-01-20 35/35
132 Mateusz Paszek North Team/Barnisław 2019-01-20 35/35
133 Magdalena Paszek North Team/Barnisław 2019-01-20 35/35
134 Gabriela Wyrębska North Team/Kołbaskowo 2019-01-20 35/35
135 Julia Sałapa North Team/Kamieniec 2019-01-20 35/35
136 Jacek Mikicin North Team/Bobolin 2019-01-20 35/35
137 Kajetan Mikicin North Team/Bobolin 2019-01-20 35/35
138 Michał Bonowicz North Team/Moczyły 2019-01-20 35/35
139 Hubert Korpaczewski North Team/Kamieniec 2019-01-20 35/35
140 Alan Laskowski North Team/Pargowo 2019-01-20 35/35
141 Ksawery Barański North Team/Pargowo 2019-01-20 35/35
142 Szymon Kopala North Team/Barnisław 2019-01-20 35/35
143 Mateusz Skurko North Team/Barnisław 2019-01-20 33/35
144 Paweł Beker Kliniska 2019-01-20 33/35
145 Karolina Mikuś Kliniska 2019-01-20 33/35
146 Martyna Dziwir Kliniska 2019-01-20 33/35
147 Filip Banach Kliniska 2019-01-20 33/35
148 Oleksandr Futka Kliniska 2019-01-20 33/35
149 Alan Skórzewski Kliniska 2019-01-20 33/35
150 Mateusz Żuchowski Kliniska 2019-01-20 33/35
151 Wojciech Rusinek Kliniska 2019-01-20 33/35
152 Daniel Halicki Kliniska 2019-01-20 33/35
153 Szymon Kalbarczyk Kliniska 2019-01-20 33/35
154 Eryk Wiśniewski Kliniska 2019-01-20 33/35
155 Olga Pechcin HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-02-08 34/35
156 Jacek Gazda HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2019-02-08 34/35
157 Ewelina Walczyna Jelonek 2019-05-01 31/35
158 Mateusz Ostrowski Jelonek 2019-05-01 31/35
159 Tymoteusz Ekiel Warszawa 2019-06-03 35/35
160 Aleksandra Ekiel Warszawa 2019-06-03 35/35
161 Piotr Miszczak Warszawa 2019-06-03 35/35
162 Dominik Pruss Kłodzko 2019-06-14 19/35
163 Bartosz Lückman Traperzy/Kłodzko 2019-07-08 35/35
164 Maciej Niepomnik Zeberki 2019-07-09 35/35
165 Alicja Niepomnik Zeberki 2019-07-09 35/35
166 Tosia Niepomnik Zeberki 2019-07-09 35/35
167 Elżbieta Myślak Zeberki 2019-07-09 35/35
168 Ewa Matyszczyk-Borońska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2019-07-14 35/35
169 Małgorzata Piekarniak Dębe Wielkie 2019-07-29 35/35
170 Wojciech Drozda Warszawa 2019-09-22 35/35
171 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-10-11 35/35
172 Ewelina Majorkiewicz 52 TDH Remus/Wałdowo Szlacheckie 2019-11-03 35/35
173 Bartosz Mróz 52 TDH Remus/Wałdowo Szlacheckie 2019-11-03 35/35
174 Michał Puternicki Warszawa 2020-01-06 35/35
175 Małgorzata Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2020-02-19 35/35
176 Jarosław Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2020-02-19 35/35
177 Ewa-Kowalska Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2020-02-19 35/35
178 Anna Lang Szczecin 2020-07-17 35/35
179 Daniel Halicki Szczecin 2020-07-17 35/35
180 Danuta Milczarek Wałbrzych 2020-08-02 35/35
181 Marcin Milczarek Wałbrzych 2020-08-02 35/35
182 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-14 35/35
183 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-08-14 35/35
184 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-10-25 35/35
185 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-10-25 35/35
186 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2021-01-15 35/35
187 Agnieszka Wittig PTSM Lubań 2021-01-15 35/35
188 Danuta Gawałkiewicz Skierniewice 2021-06-03 32/32
189 Mieszko Gawałkiewicz Skierniewice 2021-06-03 32/32
190 Ula Gawałkiewicz Skierniewice 2021-06-03 32/32
191 Łucja Gawałkiewicz Skierniewice 2021-06-03 32/32
192 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-08-05 35/35
193 Bartłomiej Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2021-08-18 35/35
194 Honorata Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2021-08-18 35/35
195 Izabela Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2021-08-18 35/35
196 Wojciech Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2021-08-18 35/35
197 Anna Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE/Warszawa 2021-08-29 35/35
198 Joanna Petelczyc Klub InO STOWARZYSZE/Warszawa 2021-08-29 35/35
199 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2021-11-25 35/35
200 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-02-05 35/35
201 Damian Murach HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Mazowiecki 2022-02-23 35/35
202 Wacław Polcer Łódź 2022-03-11 35/35
203 Agnieszka Kowalska Wałcz 2022-03-26 35/35
204 Zofia Kowalska Wałcz 2022-03-26 35/35
205 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2022-04-17 35/35
206 Agnieszka Osmelak Szczecin 2022-05-07 32/32
207 Leszek Osmelak Szczecin 2022-05-07 32/32
208 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2022-05-14 32/32
209 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2022-05-14 32/32
210 Alicja Rzechuła 11WrGDH Elfy z Cienistej Doliny, Wrocław 2022-06-01 32/32
211 Jaśmina Wowczak 11WrGDH Elfy z Cienistej Doliny, Wrocław 2022-06-01 32/32
212 Konrad Kudyba 11WrGDH Elfy z Cienistej Doliny, Wrocław 2022-06-01 32/32
213 Paulina Bedołek 11WrGDH Elfy z Cienistej Doliny, Wrocław 2022-06-01 32/32
214 Paweł Woźniak 11WrGDH Elfy z Cienistej Doliny, Wrocław 2022-06-01 32/32
215 Zbigniew Kowalczyk Bolesławiec 2022-07-07 32/32
216 Anna Głowacka Niesporczaki 2022-08-13 32/32
217 Grzegorz Michalak Niesporczaki 2022-08-13 32/32
218 Adam Ratyński Warszawa 2022-10-10 32/32
219 Katarzyna Koszyk Warszawa 2022-10-10 32/32
220 Andrzej Pochopień Stryszawa 2022-10-17 32/32
221 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-10-23 32/32
222 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-10-23 32/32
223 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-11-11 32/32
224 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-11-11 32/32
225 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-11-11 32/32
226 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2022-11-15 32/32
227 Beata Bigos Poniatowa 2022-11-18 32/32
228 Jolanta Asyngier Chodel 2022-11-18 32/32
229 Robert Bigos Poniatowa 2022-11-18 32/32
230 Renata Wojcik KTP Krwinka Poniatowa 2022-11-18 31/31
231 Teresa Makulus KTP Krwinka Poniatowa 2022-11-18 31/31
232 Marcin Maciejewski Wrocław 2023-01-07 32/32
233 BOGUMIŁA WIĘCKOWSKA KOZIEGŁOWY 2023-01-29 35/35
234 HELENA WIĘCKOWSKA KOZIEGŁOWY 2023-01-29 35/35
235 LUIZA WIĘCKOWSKA KOZIEGŁOWY 2023-01-29 35/35
236 PRZEMYSŁAW WIĘCKOWSKI KOZIEGŁOWY 2023-01-29 32/32
237 Tomasz Backer Lewin Brzeski 2023-03-17 32/32
238 Adriana Sobczak-Frynas Lublin 2023-04-30 32/32
239 Sławomir Frynas Lublin 2023-04-30 32/32
240 Katarzyna Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2023-07-08 32/32
241 Klara Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2023-07-08 32/32
242 Michał Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2023-07-08 32/32
243 Tomasz Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2023-07-08 32/32
244 Agnieszka Baryluk Lusina 2023-07-09 32/32
245 Igor Baryluk Lusina 2023-07-09 32/32
246 Jarosław Baryluk Lusina 2023-07-09 32/32
247 Mateusz Sieńko Babin 2023-07-29 32/32
248 Marcin Nowak Poznań 2023-08-04 32/32
249 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-08-11 32/32
250 Przemysław Nowak Sokoły Wędrowne / Poznań 2023-08-19 29/32
251 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-12-08 35/35
252 Ania Zaremba Ursynów 2023-12-08 35/35
253 Adrianna Piasek Warszawa 2023-12-29 32/32
254 Tomasz Rekowski Morąg 2024-01-06 35/35
255 Martyna Stypa Sandomierz 2024-01-12 35/35
256 Piotr Koziara Sandomierz 2024-01-12 35/35
257 Amelia Gus Grudziądz 2024-02-11 32/32
258 Dawid Gus Grudziądz 2024-02-11 32/32
259 Krzysztof Rozmiarek PTTK Środa Wielkopolska 2024-02-16 32/32
260 Olga Rozmiarek PTTK Środa Wielkopolska 2024-02-16 32/32
261 Barbara Adamczyk PTSM Lubań 2024-02-25 32/32
262 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2024-02-25 32/32
263 Adam Sibilski Oława, Mańczyce 2024-03-20 32/32
264 Karol Olanin Oława, Mańczyce 2024-03-20 32/32

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies