partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-05-31 23/23
1 Dawid Rostanowski Wrocław 2016-09-09 23/23
2 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2016-09-09 23/23
3 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-10-09 23/23
4 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-10-09 23/23
5 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-10-09 23/23
6 Aneta Konefał Warszawa 2018-05-01 23/23
7 Oliwia Konefał Warszawa 2018-05-01 23/23
8 Paweł Konefał Warszawa 2018-05-01 23/23
9 Włodzimierz Konefał Warszawa 2018-05-01 23/23
10 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-09-11 23/23
11 Piotr Michałowski Warszawa 2018-09-11 23/23
12 Marek Klonowski Brodnica 2019-05-18 23/23
13 Lena Kruszczyńska PTTK Koszalin 2019-08-05 23/23
14 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2019-08-05 23/23
15 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-06-12 23/23
16 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2020-06-14 23/23
17 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2020-06-14 23/23
18 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2020-06-14 23/23
19 Małgorzata Konieczka Gdynia 2020-06-14 23/23
20 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2020-08-03 22/23
21 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-10-05 20/23
22 Anna Nizioł Mierzyn 2020-10-05 20/23
23 Jan Nizioł Mierzyn 2020-10-05 20/23
24 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-10-05 20/23
25 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2021-03-27 23/23
26 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2021-03-27 23/23
27 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-05-23 23/23
28 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-05-23 23/23
29 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-05-23 23/23
30 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2021-08-25 23/23
31 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2021-08-25 23/23
32 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2022-04-18 23/23
33 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2022-04-18 23/23
34 Dominik Banaszczyk Rycerze Jedi/Warszawa 2022-07-12 23/23
35 Ignacy Banaszczyk Rycerze Jedi/Warszawa 2022-07-12 23/23
36 Julita Banaszczyk Rycerze Jedi/Warszawa 2022-07-12 23/23
37 Józef Banaszczyk Rycerze Jedi/Warszawa 2022-07-12 23/23
38 Krzysztof Banaszczyk Rycerze Jedi/Warszawa 2022-07-12 23/23
39 Maria Banaszczyk Rycerze Jedi/Warszawa 2022-07-12 23/23
40 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-10-14 23/23
41 Jarosław Baryluk Lusina 2023-01-23 23/23
42 Beata Bigos Poniatowa 2023-05-01 23/23
43 Robert Bigos Poniatowa 2023-05-01 23/23
44 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-05-02 23/23
45 Ania Zaremba Ursynów 2023-05-02 23/23
46 Piotr Cichy Świnoujście 2023-06-04 23/23
47 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2023-06-09 23/23
48 Agnieszka Szczecin 2023-07-01 23/23
49 Leszek Osmelak Szczecin 2023-07-01 23/23
50 Agnieszka Tonkowicz Elbląg 2023-09-10 23/23
51 Piotr Frankowski Elblag 2023-09-10 22/22
52 Krzysztof Rozmiarek PTTK Środa Wielkopolska 2024-03-10 21/21
53 Marek Rozmiarek Bnin 2024-03-10 21/21
54 Olga Rozmiarek PTTK Środa Wielkopolska 2024-03-10 21/21
55 Rozalka Rozmiarek Bnin 2024-03-10 21/21

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies