partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-05-31 20/20
1 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-10-08 20/20
2 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-10-08 20/20
3 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-10-08 20/20
4 Beata Domin Bydgoszcz 2017-08-18 20/20
5 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2017-08-18 20/20
6 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2018-05-05 20/20
7 Katarzyna Rojek Wiatr we włosach/Sopot 2018-05-05 20/20
8 Wojciech Rojek Wiatr we włosach/Sopot 2018-05-05 20/20
9 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-09-11 20/20
10 Piotr Michałowski Warszawa 2018-09-11 20/20
11 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-11-20 20/20
12 Marianna Narkiewicz Warszawa 2018-11-20 20/20
13 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2019-09-17 20/20
14 Marek Klonowski Brodnica 2019-09-21 20/20
15 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2019-11-09 20/20
16 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-06-13 18/19
17 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2020-06-14 19/19
18 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2020-06-14 19/19
19 Małgorzata Konieczka Gdynia 2020-06-14 19/19
20 Aneta Konefał Warszawa 2020-08-31 20/20
21 Oliwia Konefał Warszawa 2020-08-31 20/20
22 Paweł Konefał Warszawa 2020-08-31 20/20
23 Włodzimierz Konefał Warszawa 2020-08-31 20/20
24 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2020-09-05 19/19
25 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2020-09-05 19/19
26 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2020-09-24 19/19
27 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-10-04 12/19
28 Anna Nizioł Mierzyn 2020-10-04 12/19
29 Jan Nizioł Mierzyn 2020-10-04 12/19
30 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-10-04 12/19
31 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-05-23 19/19
32 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-05-23 19/19
33 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-05-23 19/19
34 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2021-08-13 19/19
35 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2021-08-28 19/19
36 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2021-08-28 19/19
37 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-07-02 20/20
38 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2022-08-07 20/20
39 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-10-16 20/20
40 Szymon Dombrowski Toruń 2022-11-20 20/20
41 Tadeusz Frymark Bydgoszcz 2022-12-27 20/20
42 Jarosław Baryluk Lusina 2023-01-23 20/20
43 Beata Bigos Poniatowa 2023-04-30 19/19
44 Robert Bigos Poniatowa 2023-04-30 19/19
45 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-08-26 20/20
46 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2023-08-26 20/20
47 Mirosłwa Firmowska Łodz 2023-09-16 12/12
48 Wacław Polcer Łodz 2023-09-16 12/12

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies