partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2016-05-31 20/20
II Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2016-05-31 20/20
1 Aleksandra Staszak PTTK O/Ziemi Średzkiej 2016-09-17 20/20
2 Maria Staszak PTTK O/Ziemi Średzkiej 2016-09-17 20/20
3 Stanisław Łuć Koło PTTK Pielgrzym 2016-09-17 20/20
4 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-09-17 20/20
5 Beata Domin Bydgoszcz 2017-07-30 20/20
6 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2017-07-30 20/20
7 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-05-20 20/20
8 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-05-20 20/20
9 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-05-20 20/20
10 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-05-17 20/20
11 Piotr Michałowski Warszawa 2019-05-17 20/20
12 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2019-08-18 14/20
13 Marek Klonowski Brodnica 2019-10-19 20/20
14 Anna Gołaszewska Gdańsk 2019-11-22 20/20
15 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2020-06-14 20/20
16 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2020-06-14 20/20
17 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2020-06-14 20/20
18 Małgorzata Konieczka Gdynia 2020-06-14 20/20
19 Damian Barzał Gdańsk 2020-08-16 17/20
20 Ewa Barzał Gdańsk 2020-08-16 17/20
21 Wiktoria Rzempołuch Ostrów Mazowiecka 2020-08-16 17/20
22 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2020-09-29 20/20
23 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2020-09-29 20/20
24 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2020-09-30 20/20
25 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-10-06 18/20
26 Anna Nizioł Mierzyn 2020-10-06 18/20
27 Jan Nizioł Mierzyn 2020-10-06 18/20
28 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-10-06 18/20
29 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-05-22 20/20
30 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-05-22 20/20
31 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-05-22 20/20
32 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2021-08-04 20/20
33 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-08-04 20/20
34 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2021-08-13 20/20
35 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2021-08-22 20/20
36 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2021-08-22 20/20
37 Dominik Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2021-10-31 20/20
38 Ignacy Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2021-10-31 20/20
39 Julita Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2021-10-31 20/20
40 Józef Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2021-10-31 20/20
41 Krzysztof Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2021-10-31 20/20
42 Maria Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2021-10-31 20/20
43 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-10-15 20/20
44 Paweł Starzyński Warszawa 2022-10-23 20/20
45 Sabina Bauman Warszawa 2022-10-23 20/20
46 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-07-17 20/20
47 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-08-26 20/20
48 Roman Biegajski PTTK Iława/ Bratian 2023-11-18 20/20
49 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2023-11-18 20/20
50 Krzysztof Truszczyński PTTK Iława 2023-11-18 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies