partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2016-05-31 15/15
II Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2016-05-31 15/15
1 Jacek Treichel WK ""OSeSeK"" PTTK Grudziądz" 2016-06-26 15/15
2 Marlena Treichel WK ""OSeSeK"" PTTK Grudziądz" 2016-06-26 15/15
3 Małgorzata Grudzińska ZSP Lesznowola 2016-07-31 15/15
4 Dawid Rostanowski Wrocław 2016-09-09 15/15
5 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2016-09-09 15/15
6 Aleksandra Staszak Środa Wlkp. 2016-09-14 15/15
7 Karolina Tomczak Środa Wlkp. 2016-09-14 15/15
8 Maria Staszak Środa Wlkp. 2016-09-14 15/15
9 Stanisław Łuć Koło PTTK Pielgrzym 2016-09-16 15/15
10 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-09-16 15/15
11 Agnieszka Michałowska Warszawa 2016-09-30 15/15
12 Piotr Michałowski Warszawa 2016-09-30 15/15
13 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2017-11-05 15/15
14 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2017-11-05 15/15
15 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2017-11-12 15/15
16 Krzysztof Truszczyński Carpe Diem PTTK O/Iława 2017-11-17 15/15
17 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-04-03 15/15
18 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-04-03 15/15
19 Aneta Konefał Warszawa 2018-05-05 15/15
20 Oliwia Konefał Warszawa 2018-05-05 15/15
21 Paweł Konefał Warszawa 2018-05-05 15/15
22 Włodzimierz Konefał Warszawa 2018-05-05 15/15
23 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-05-21 15/15
24 Aleksandra Waśko Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2019-03-10 15/15
25 Tomasz Waśko Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2019-03-10 15/15
26 Marek Klonowski Brodnica 2019-10-19 15/15
27 Izabella Sierzputowska Umisie Bylewlimicie/Warszawa 2020-01-25 15/15
28 Michał Umiński Umisie Bylewlimicie/Warszawa 2020-01-25 15/15
29 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-06-13 15/15
30 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2020-06-14 15/15
31 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2020-06-14 15/15
32 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2020-06-14 15/15
33 Małgorzata Konieczka Gdynia 2020-06-14 15/15
34 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2020-09-27 15/15
35 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2020-09-27 15/15
36 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2020-09-27 15/15
37 Dominik Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2020-12-26 15/15
38 Ignacy Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2020-12-26 15/15
39 Krzysztof Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2020-12-26 15/15
40 Maria Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2020-12-26 15/15
41 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-05-22 15/15
42 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-05-22 15/15
43 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-05-22 15/15
44 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2021-08-13 15/15
45 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-06-03 15/15
46 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-06-03 15/15
47 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2022-06-04 15/15
48 Konrad Janowski GSMnO Wyjątkowi Warszawa 2022-06-04 15/15
49 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-07-02 15/15
50 Kaja Czerwińska Lody Gofry Zapiekanki 2022-07-29 15/15
51 Szymon Tur Lody Gofry Zapiekanki 2022-07-29 15/15
52 Michał Szeliski Warszawa 2022-08-06 15/15
53 Agnieszka Kowalska Wałcz 2022-10-09 15/15
54 Zofia Kowalska Wałcz 2022-10-09 15/15
55 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-10-15 15/15
56 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-10-15 15/15
57 Szymon Dombrowski Toruń 2022-11-20 15/15
58 Katarzyna Szostek Wyszków 2023-04-06 15/15
59 Maciej Malinowski Wyszków 2023-04-06 15/15
60 Stefan Malinowski Wyszków 2023-04-06 15/15
61 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-04-29 15/15
62 Ania Zaremba Ursynów 2023-04-29 15/15
63 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-08-26 15/15
64 Agnieszka Tonkowicz Elbląg 2023-09-10 15/15
65 Piotr frankowski Elblag 2023-09-10 14/14
66 Tomasz Rekowski Morąg 2024-02-13 15/15
67 Jan Kamiński PTTK "KLIMEK" Grudziądz 2024-02-26 15/15
68 Amelia Gus Grudziądz 2024-03-09 15/15
69 Dawid Gus Grudziądz 2024-03-09 15/15
70 Krzysztof Rozmiarek PTTK Środa Wielkopolska 2024-03-09 15/15
71 Marek Rozmiarek Bnin 2024-03-09 15/15
72 Olga Rozmiarek PTTK Środa Wielkopolska 2024-03-09 15/15
73 Rozalka Rozmiarek Bnin 2024-03-09 15/15

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies