partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Ewa Świderska Radzymin 2016-04-09 27/27
II Artur Świderski Radzymin 2016-04-09 27/27
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-04-30 27/27
2 Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2016-04-30 27/27
3 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-06-10 27/27
4 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-06-19 27/27
5 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-06-19 27/27
6 Łukasz Lech Warszawa 2016-08-07 27/27
7 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-08-26 27/27
8 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-08-26 27/27
9 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-08-26 27/27
10 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-05-24 27/27
11 Piotr Michałowski Warszawa 2019-03-31 27/27
12 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-03-31 27/27
13 Tomasz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-06 27/27
14 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-06 27/27
15 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-06 27/27
16 Karolina Szewc TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-06 27/27
17 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-06 27/27
18 Sandra Krześniak TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-06 27/27
19 Anna Kultys TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-06 27/27
20 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-01-04 26/27
21 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-01-04 26/27
22 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-01-04 26/27
23 Leszek Stankiewicz Józefów 2020-08-10 24/27
24 Adam Musiejko Józefów 2020-08-10 24/27
25 Białe Kruki Czarne kruki 2021-02-03 25/27
26 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-03-05 27/27
27 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-06-04 27/27
28 Adam Krochmal Bemowo Orienterring Team 2022-06-19 27/27
29 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-09-04 27/27
30 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-12-30 27/27
31 Adam Szymanek 18 Wdh Czarne Kruki/ Ząbki 2024-02-17 23/23
32 Adela Bartosiak 18 WDH Czarne Kruki 2024-02-17 26/26
33 Ala Biedrzycka 18 WDH Czarne Kruki/ Ząbki 2024-02-17 26/26
34 Antoni Janiuk 18 WDH Czarne kruki/ Ząbki 2024-02-17 23/23
35 Bartek Kozłowski 18 WDH Czarne Kruki/ Ząbki 2024-02-17 7/7
36 Emilka Muzińska 18 WDH Czarne Kruki/ Ząbki 2024-02-17 26/26
37 Hubert Zgiet 18 WDH Czarne Kruki 2024-02-17 25/25
38 Jakub Paciorek 18 WDH Czarne Kruki 2024-02-17 8/8
39 Kacper Niezgoda 18 WDH CzarneKruki 2024-02-17 7/7
40 Mateusz Cackowski 18 WDH Czarne Kruki/ Ząbki 2024-02-17 26/26
41 Miłosz Kita 18 WDH Czarne Kruki/ Ząbki 2024-02-17 23/23
42 Weronika Palichleb 18 WDH Czarne Kruki 2024-02-17 27/27
43 Aleksander Szczygielski Piastów 2024-03-26 27/27

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies