partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-06-26 22/22
1 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2016-07-01 21/22
2 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2016-07-01 21/22
3 Mariusz Siwiec Warszawa 2016-07-01 12/22
4 Przemysław Witczak Warszawa 2016-07-01 22/22
5 Ania Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2016-07-02 22/22
6 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2016-07-02 22/22
7 Szymon Acedański 2016-07-02 22/22
8 Maciej Matraszek 2016-07-02 22/22
9 Mariusz Pietrzak Klub InO Stowarzysze 2016-07-03 22/22
10 Maciej Kamiński 2016-07-03 22/22
11 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-07-03 22/22
12 Ania Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2016-07-03 22/22
13 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2016-07-03 22/22
14 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-07-04 12/22
15 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2016-07-04 12/22
16 Kasia Bieńkowska HKT Mobilek PTTK O/Mińsk Mazowiecki 2016-08-30 22/22
17 Ola Chłopik HKT Mobilek PTTK O/Mińsk Mazowiecki 2016-08-30 22/22
18 Julka Grecka HKT Mobilek PTTK O/Mińsk Mazowiecki 2016-08-30 22/22
19 Darek Jackiewicz HKT Mobilek PTTK O/Mińsk Mazowiecki 2016-08-30 22/22
20 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-08-30 22/22
21 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-08-30 22/22
22 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-08-30 22/22
23 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-08-18 22/22
24 Piotr Michałowski Warszawa 2017-08-18 22/22
25 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-05-05 19/22
26 Joanna Leżachowska Górki 2018-06-06 22/22
27 Małgorzata Krzyżewska Górki 2018-06-06 22/22
28 Stefan Krzyżewski Górki 2018-06-06 22/22
29 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-07-31 22/22
30 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-07-31 22/22
31 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-08-10 22/22
32 Beata Domin Bydgoszcz 2018-08-10 22/22
33 Zuzanna Lasek Marki 2019-05-25 21/22
34 Ewa Świderska Radzymin 2021-04-11 22/22
35 Artur Świderski Radzymin 2021-04-11 22/22
36 Marysia Świderska Radzymin 2021-04-11 22/22
37 Małgosia Świderska Radzymin 2021-04-11 22/22
38 Mateusz Świderski Radzymin 2021-04-11 22/22
39 Katarzyna Koszyk Warszawa 2021-05-02 22/22
40 Adam Ratyński Warszawa 2021-05-02 22/22
41 Antoni Kowalski KTP Krwinka PONIATOWA 2022-06-03 22/22
42 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka PONIATOWA 2022-06-03 22/22
43 Piotr Kowalski KTP Krwinka PONIATOWA 2022-06-03 22/22
44 Kamila Kotowicz Warszawa 2022-07-02 22/22
45 Paweł Starzyński Warszawa 2022-07-02 22/22
46 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-09-08 22/22
47 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-09-08 22/22
48 Cezary Jędrzejewski Sokoły Wędrowne 2022-10-09 22/22
49 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-06-08 22/22
50 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-06-08 22/22
51 Andrzej Kowalski Warszawa, Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2023-07-18 22/22
52 Jarosław Baryluk Lusina 2023-10-19 22/22

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies