partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-03-30 14/14
1 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2016-04-16 14/14
2 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2016-04-16 14/14
3 Janusz Ptasiński KTM PTTK O/Ursus 2016-04-16 14/14
4 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-05-31 14/14
5 Elżbieta Lewandowska KTM PTTK O/Ursus 2016-08-14 14/14
6 Ewa Kosicka KTM PTTK O/Ursus 2016-08-14 14/14
7 Zbigniew Lewandowski KTM PTTK O/Ursus 2016-08-14 14/14
8 Andrzej Zwoliński Warszawa 2016-08-19 14/14
9 Ewa Zwolińska Warszawa 2016-08-19 14/14
10 Rafał Zwoliński Warszawa 2016-08-19 14/14
11 Agnieszka Michałowska Warszawa 2016-08-31 14/14
12 Piotr Michałowski Warszawa 2016-08-31 14/14
13 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2016-09-11 14/14
14 Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2016-09-11 14/14
15 Jacek Gdula Orientop Wrocław 2016-09-15 14/14
16 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2016-09-15 14/14
17 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2016-09-15 14/14
18 Roman Trocha Orientop Wrocław 2016-09-15 14/14
19 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2016-11-12 14/14
20 Wojciech Drozda HKT TREP PTTK O/Warszawa Praga 2016-12-12 14/14
21 Jarosław Śmigielski Łódź 2017-03-13 14/14
22 Patrycja Stępniak Łódź 2017-03-13 14/14
23 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2017-12-08 14/14
24 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-12-10 5/14
25 Anna Natusiewicz Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-12-10 5/14
26 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2017-12-10 14/14
27 Sławomir Frynas Lublin 2017-12-10 14/14
28 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-12-10 14/14
29 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2018-01-13 14/14
30 Anna Brzezińska Łódź 2019-02-03 14/14
31 Georg Michałowski Łódź 2019-02-03 14/14
32 Jadwiga Walczak Łódź 2019-02-03 14/14
33 Jan Krawczyk Łódź 2019-02-03 14/14
34 Marek Jezierski Łódź 2019-02-03 14/14
35 Michał Sztańc Łódź 2019-02-03 14/14
36 Mirosław Jezierski Łódź 2019-02-03 14/14
37 Mirosława Chaba Łódź 2019-02-03 14/14
38 Mirosława Sendal Łódź 2019-02-03 14/14
39 Radosław Bogusiak Łódź 2019-02-03 14/14
40 Wiesław Grabowski Łódź 2019-02-03 14/14
41 Wiesława Koncewicz Łódź 2019-02-03 14/14
42 Włodzimierz Jacek Siech Łódź 2019-02-03 14/14
43 Zbigniew Czołnowski Łódź 2019-02-03 14/14
44 Zdzisław Tomaszewski Łódź 2019-02-03 14/14
45 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-06-25 14/14
46 Anna Nizioł Mierzyn 2019-06-25 14/14
47 Jan Nizioł Mierzyn 2019-06-25 14/14
48 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-06-25 14/14
49 Wacław Polcer Oddział Nauczycielski PTTK w Łodzi 2020-02-12 13/14
50 Andrzej Kustosz Łódź 2020-10-10 14/14
51 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-12-06 14/14
52 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-06-15 14/14
53 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-07-29 14/14
54 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-07-29 14/14
55 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-07-29 14/14
56 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-11-06 14/14
57 Bogumiła Nawrot Warszawa 2022-03-07 14/14
58 Grażyna Orłowska Warszawa 2022-03-07 14/14
59 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-03-07 14/14
60 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-05-05 14/14
61 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-05-28 14/14
62 Mirosława Firmowska-Milewska Łódź 2022-08-15 14/14
63 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2022-10-02 14/14
64 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-10-29 13/13
65 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-10-29 13/13
66 Anna Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2022-11-19 14/14
67 Kasia Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2022-11-19 14/14
68 Przemysław Nowak Sokoły Wdrowne / Poznań 2023-01-01 14/14
69 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2023-02-26 14/14
70 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2023-02-27 14/14
71 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2023-02-27 14/14
72 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2023-03-18 14/14
73 Martyna Stypa Sandomierz 2023-04-08 14/14
74 Piotr Koziara Sandomierz 2023-04-08 14/14
75 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-04-10 13/13
76 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-04-10 13/13
77 Ewa Wielądek Łódź 2023-05-03 14/14
78 Joanna Józefowicz Łódź 2023-05-03 14/14
79 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-05-03 14/14
80 Tomasz Józefowicz Łódź 2023-05-03 14/14
81 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-06-19 14/14
82 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2023-08-25 14/14
83 Piotr Gębarowski MoPi.Team / Warszawa 2023-10-26 14/14
84 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-11-18 14/14
85 Tomasz Rekowski Morąg 2024-02-19 14/14

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies