partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Agnieszka Jaroszyńska Lublin 2016-05-21 24/24
II Sławomir Otap Warszawa 2016-05-21 24/24
III Tadeusz Otap Lublin 2016-05-21 24/24
1 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-07-18 24/24
2 Śp. Stanisław Łuć Koło PTTK Pielgrzym/Warszawa 2016-07-18 24/24
3 Aleksandra Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-07-26 24/24
4 Andrzej Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-07-26 24/24
5 Antoni Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-07-26 24/24
6 Ewelina Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-07-26 24/24
7 Janina Pekala PEKALE/Kraków 2016-07-26 24/24
8 Mateusz Pękala PEKALE/Kraków 2016-07-26 24/24
9 Wojciech Pękala PEKALE/Kraków 2016-07-26 24/24
10 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-02-19 24/24
11 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-02-19 24/24
12 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-02-19 24/24
13 Katarzyna Michońska SKKT PTTK Gimnazjum w Aleksandrowie 2017-05-28 24/24
14 Martyna Żarska SKKT PTTK Gimnazjum w Aleksandrowie 2017-05-28 24/24
15 Jakub Tokarz SKKT PTTK/Aleksandrów 2017-05-28 24/24
16 Jacek Mikutel Kozienice 2017-06-22 14/24
17 Renata Skierniewska Kozienice 2017-06-22 14/24
18 Tomasz Mikutel Kozienice 2017-06-22 14/24
19 Daniel Wrzosek Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-07-02 10/24
20 Dominika Dąbrowska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-07-02 10/24
21 Jakub Dąbrowski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-07-02 10/24
22 Mariusz Kuczmański Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-07-02 10/24
23 Jan Korniluk Szkoła Podstawowa nr 114/Warszawa 2017-07-02 10/24
24 Błażej Dąbrowski Szkoła Podstawowa nr 114/Warszawa 2017-07-02 10/24
25 Jan Dąbrowski Szkoła Podstawowa nr 114/Warszawa 2017-07-02 10/24
26 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2017-07-17 24/24
27 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-08-04 24/24
28 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-08-04 24/24
29 Agata Kowalska SKKT PTTK Złoty Plecak/Wałbrzych 2018-01-21 24/24
30 Weronika Kaczor SKKT PTTK Złoty Plecak/Wałbrzych 2018-01-21 24/24
31 Zofia Brzozowiec SKKT PTTK Złoty Plecak/Wałbrzych 2018-01-21 24/24
32 Beniamin Gniadek Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 23/24
33 Damian Murach Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 23/24
34 Dariusz Jackiewicz Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 23/24
35 Dominik Kościesza Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 23/24
36 Igor Więsik Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 23/24
37 Jakub Bortkiewicz Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 23/24
38 Jakub Jakckiewicz Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 23/24
39 Joanna Sawicka Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 23/24
40 Kacper Kobza Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 23/24
41 Kacper Prus-Zajączkowski Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 23/24
42 Mateusz Pałyska Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 23/24
43 Mateusz Pazura Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 23/24
44 Mateusz Pisarczyk Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 23/24
45 Paweł Jackiewicz Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 23/24
46 Seweryn Szulecki Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2018-01-22 23/24
47 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-03-14 24/24
48 Piotr Michałowski Warszawa 2018-03-14 24/24
49 Agnieszka Maciocha Aleksandrów 2018-04-08 24/24
50 Błażej Maciocha Aleksandrów 2018-04-08 24/24
51 Tadeusz Maciocha Aleksandrów 2018-04-08 24/24
52 Tomasz Maciocha Aleksandrów 2018-04-08 24/24
53 Szymon Skubis Gimnazjum Aleksandrów 2018-04-08 24/24
54 Bartłomiej Pisklak Gimnazjum w Aleksandrowie 2018-04-08 24/24
55 Gabriela Kusiak Gimnazjum w Aleksandrowie 2018-04-08 24/24
56 Karol Michoński Gimnazjum w Aleksandrowie 2018-04-08 24/24
57 Marcin Siwek Pysznica 2018-05-12 24/24
58 Anna Starońska Stalowa Wola 2018-05-12 24/24
59 Dorota Starońska Stalowa Wola 2018-05-12 24/24
60 Julia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-08-03 24/24
61 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-08-03 24/24
62 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-08-03 24/24
63 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-08-03 24/24
64 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-08-03 24/24
65 Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-08-03 24/24
66 Aleksy Krześniak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-08-03 24/24
67 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-11 24/24
68 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-11 24/24
69 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-11 24/24
70 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-11 24/24
71 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-11 24/24
72 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-11 24/24
73 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-08-11 24/24
74 Jan Nowak Warszawa 2019-01-19 24/24
75 Sylwia Podolak Ustrzyki Dolne 2019-02-24 24/24
76 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2019-05-03 24/24
77 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2019-05-03 24/24
78 Filip Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-06-22 24/24
79 Jagoda Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-06-22 24/24
80 Katarzyna Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-06-22 24/24
81 Adam Korniluk Warszawa 2019-08-18 24/24
82 Anna Korniluk Warszawa 2019-08-18 24/24
83 Jan Korniluk Warszawa 2019-08-18 24/24
84 Radosław Korniluk Warszawa 2019-08-18 24/24
85 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2020-07-09 24/24
86 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2020-07-09 24/24
87 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2020-07-09 24/24
88 Aneta Konefał Warszawa 2020-07-23 23/23
89 Oliwia Konefał Warszawa 2020-07-23 23/23
90 Paweł Konefał Warszawa 2020-07-23 23/23
91 Włodzimierz Konefał Warszawa 2020-07-23 23/23
92 Andrzej Domański KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2020-08-04 24/24
93 Elżbieta Domańska KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2020-08-04 24/24
94 Jakub Domański KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2020-08-04 24/24
95 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-27 24/24
96 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-27 24/24
97 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-11-21 22/24
98 Anna Nizioł Mierzyn 2020-11-21 22/24
99 Jan Nizioł Mierzyn 2020-11-21 22/24
100 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-11-21 22/24
101 Martyna Stypa Sandomierz 2020-12-18 24/24
102 Piotr Koziara Sandomierz 2020-12-18 24/24
103 Beata Domin Bydgoszcz 2021-07-13 24/24
104 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-07-13 24/24
105 Piotr Dzik Kraków 2021-08-13 24/24
106 Katarzyna Dzik Kraków 2021-08-13 24/24
107 Anna Dzik Kraków 2021-08-13 24/24
108 Rafał Dzik Kraków 2021-08-13 24/24
109 Magdalena Wróbel Skróty Radom 2022-04-17 24/24
110 Nadia Wróbel Skróty Radom 2022-04-17 24/24
111 Hubert Wróbel Skróty Radom 2022-04-17 24/24
112 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2022-04-26 24/24
113 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2022-04-30 24/24
114 Adam Ratyński Warszawa 2022-05-22 24/24
115 Katarzyna Koszyk Warszawa 2022-05-22 24/24
116 Aleksander Szczygielski Piastów 2022-07-02 24/24
117 Ania Zaremba Ursynów 2022-07-02 24/24
118 Krzysiek i Maciek Zawadzcy Warszawa 2022-08-10 24/24
119 Grażyna Orłowska Warszawa 2022-10-13 24/24
120 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-10-13 24/24
121 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-11-17 24/24
122 Wiesław Bać Wydry Galicja / Racławówka 2023-06-15 24/24
123 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2023-07-16 24/24
124 Joanna Antczak Warszawa 2023-07-21 24/24
125 Marianna Paziewska Warszawa 2023-07-21 24/24
126 Stanisław Paziewski Warszawa 2023-07-21 24/24

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies