partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Agnieszka Jaroszyńska Lublin 2016-05-21 21/21
II Śp. Sławomir Otap Warszawa 2016-05-21 21/21
III Tadeusz Otap Lublin 2016-05-21 21/21
1 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-07-19 21/21
2 Śp. Stanisław Łuć Koło PTTK Pielgrzym/Warszawa 2016-07-19 21/21
3 Aleksandra Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-08-02 21/21
4 Andrzej Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-08-02 21/21
5 Antoni Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-08-02 21/21
6 Ewelina Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-08-02 21/21
7 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-02-18 21/21
8 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2017-02-18 21/21
9 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-02-19 21/21
10 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-02-19 21/21
11 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-02-19 21/21
12 Andrzej Domański KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2017-05-01 21/21
13 Elżbieta Domańska KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2017-05-01 21/21
14 Jakub Domański KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2017-05-01 21/21
15 Jakub Tokarz SKKT PTTK Gimnazjum w Aleksandrowie 2017-05-28 21/21
16 Katarzyna Michońska SKKT PTTK Gimnazjum w Aleksandrowie 2017-05-28 21/21
17 Martyna Żarska SKKT PTTK Gimnazjum w Aleksandrowie 2017-05-28 21/21
18 Karina Poloczek Piekary śląskie 2017-07-16 21/21
19 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-08-04 21/21
20 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-08-04 21/21
21 Agata Rogińska Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-12-31 19/21
22 Mikołaj Rogiński Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-12-31 19/21
23 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-03-14 21/21
24 Piotr Michałowski Warszawa 2018-03-14 21/21
25 Agnieszka Maciocha Aleksandrów 2018-04-08 21/21
26 Błażej Maciocha Aleksandrów 2018-04-08 21/21
27 Tadeusz Maciocha Aleksandrów 2018-04-08 21/21
28 Tomasz Maciocha Aleksandrów 2018-04-08 21/21
29 Szymon Skubis Gimnazjum Aleksandrów 2018-04-08 21/21
30 Bartłomiej Pisklak Gimnazjum w Aleksandrowie 2018-04-08 21/21
31 Gabriela Kusiak Gimnazjum w Aleksandrowie 2018-04-08 21/21
32 Karol Michoński Gimnazjum w Aleksandrowie 2018-04-08 21/21
33 Damian Barzał Gdańsk 2018-08-10 21/21
34 Ewa Barzał Gdańsk 2018-08-10 21/21
35 Aneta Kołodziejska Mąchocice Kapitulne 2018-08-10 21/21
36 Daniel Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-08-10 21/21
37 Grzegorz Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-08-10 21/21
38 Hubert Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-08-10 21/21
39 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-15 21/21
40 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-15 21/21
41 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-15 21/21
42 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-15 21/21
43 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-15 21/21
44 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-15 21/21
45 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-08-15 21/21
46 Mateusz Sieńko Babin 2018-08-30 21/21
47 Jacek Zdenicki PTTK Jaz/Dzierzkowice 2018-09-27 19/21
48 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-10-22 15/21
49 Marianna Narkiewicz Warszawa 2018-10-22 15/21
50 Błażej Dąbrowski Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-02 21/21
51 Dominika Dąbrowska Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-02 21/21
52 Jakub Dąbrowski Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-02 21/21
53 Jan Dąbrowski Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-02 21/21
54 Robert Dąbrowski Szkoła Podstawowa nr 377/Warszawa 2019-05-02 21/21
55 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2019-06-27 4/21
56 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2020-07-10 21/21
57 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2020-07-10 21/21
58 Aneta Konefał Warszawa 2020-07-23 21/21
59 Oliwia Konefał Warszawa 2020-07-23 21/21
60 Paweł Konefał Warszawa 2020-07-23 21/21
61 Włodzimierz Konefał Warszawa 2020-07-23 21/21
62 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-27 21/21
63 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-27 21/21
64 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-11-20 16/21
65 Anna Nizioł Mierzyn 2020-11-20 16/21
66 Jan Nizioł Mierzyn 2020-11-20 16/21
67 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-11-20 16/21
68 Martyna Stypa Sandomierz 2020-12-18 21/21
69 Piotr Koziara Sandomierz 2020-12-18 21/21
70 Beata Domin Bydgoszcz 2021-07-14 21/21
71 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-07-14 21/21
72 Anna Dzik Kraków 2021-08-10 21/21
73 Katarzyna Dzik Kraków 2021-08-10 21/21
74 Piotr Dzik Kraków 2021-08-10 21/21
75 Rafał Dzik Kraków 2021-08-10 21/21
76 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2022-05-01 21/21
77 Aleksander Szczygielski Piastów 2022-07-04 21/21
78 Ania Zaremba Ursynów 2022-07-04 21/21
79 Krzysiek Zawadzki Warszawa 2022-08-11 18/18
80 Maciek Zawadzki Warszawa 2022-08-11 18/18
81 Grażyna Orłowska Warszawa 2022-10-15 21/21
82 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-10-15 21/21
83 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-11-17 21/21
84 Piotr Ćwiliński PTTK O Stołeczny 2023-07-15 21/21
85 Joanna Antczak Warszawa 2023-07-22 21/21
86 Marianna Paziewska Warszawa 2023-07-22 21/21
87 Stanisław Paziewski Warszawa 2023-07-22 21/21
88 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-08-30 21/21
89 Anna Tym KTP NIEZALEŻNI Lublin 2023-12-28 21/21

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies