partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Śp. Sławomir Otap Warszawa 2016-04-10 27/27
1 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-07-02 27/27
2 Halina Byczek-Krasucka PTTK OM/Lublin 2016-07-02 27/27
3 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-07-31 27/27
4 Andrzej Domański KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-08-21 27/27
5 Elżbieta Domańska KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-08-21 27/27
6 Jakub Domański KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-08-21 27/27
7 Anna Bystrzyńska Nowa Sarzyna 2016-08-21 27/27
8 Ewa Bystrzyńska Nowa Sarzyna 2016-08-21 27/27
9 Jacek Bystrzyński Nowa Sarzyna 2016-08-21 27/27
10 Damian Murach Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2016-09-18 27/27
11 Dariusz Jackiewicz Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2016-09-18 27/27
12 Joanna Sawicka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2016-09-18 27/27
13 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-02-17 27/27
14 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2017-02-17 27/27
15 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-02-19 27/27
16 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-02-19 27/27
17 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-02-19 27/27
18 Agnieszka Bianga SKKT Włóczykij - Gimnazjum nr 4/Rumia 2017-05-20 27/27
19 Dobrawa Głodkowska-Adlung SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
20 Dominika Zielińska SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
21 Jakub Życzkowski SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
22 Joanna Kozakiewicz SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
23 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
24 Julia Żurek SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
25 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
26 Kornelia Petka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
27 Małgorzata Ostrowska SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
28 Martyna Klapkowska SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
29 Mateusz Szmeichel SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
30 Michał Holcer SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
31 Nikodem Marczyński SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
32 Oliwia Szulist SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
33 Oskar Ciba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
34 Paulina Jagłowska SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
35 Paulina Szewczyk SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
36 Paweł Szewczyk SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
37 Rozalia Pijor SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
38 Weronika Kurecka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
39 Wiktoria Izwaryn SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
40 Wiktoria Szulist SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
41 Zuzanna Próchnicka SKKT Włóczykij/Rumia 2017-05-20 27/27
42 Jakub Tokarz SKKT PTTK Gimnazjum w Aleksandrowie 2017-05-30 27/27
43 Katarzyna Michońska SKKT PTTK Gimnazjum w Aleksandrowie 2017-05-30 27/27
44 Martyna Żarska SKKT PTTK Gimnazjum w Aleksandrowie 2017-05-30 27/27
45 Daniel Wrzosek Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-06-28 27/27
46 Dominika Dąbrowska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-06-28 27/27
47 Jakub Dąbrowski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-06-28 27/27
48 Mariusz Kuczmański Gimnazjum nr 141/Warszawa 2017-06-28 27/27
49 Błażej Dąbrowski Szkoła Podstawowa nr 114/Warszawa 2017-06-28 27/27
50 Jan Dąbrowski Szkoła Podstawowa nr 114/Warszawa 2017-06-28 27/27
51 Jan Korniluk Szkoła Podstawowa nr 114/Warszawa 2017-06-28 27/27
52 Małgorzata Krukowicz SKPTG 2017-07-14 27/27
53 Tomasz Krukowicz SKPTG 2017-07-14 27/27
54 Karina Poloczek Piekary śląskie 2017-07-22 27/27
55 Joanna Leżachowska Górki 2017-08-16 27/27
56 Małgorzata Krzyżewska Górki 2017-08-16 27/27
57 Stefan Krzyżewski Górki 2017-08-16 27/27
58 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-09-11 27/27
59 Piotr Michałowski Warszawa 2017-09-11 27/27
60 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2017-10-07 27/27
61 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2017-10-07 27/27
62 Agata Kowalska SKKT PTTK Złoty Plecak/Wałbrzych 2018-01-18 27/27
63 Szymon Sargalski SKKT PTTK Złoty Plecak/Wałbrzych 2018-01-18 27/27
64 Weronika Kaczor SKKT PTTK Złoty Plecak/Wałbrzych 2018-01-18 27/27
65 Zofia Brzozowiec SKKT PTTK Złoty Plecak/Wałbrzych 2018-01-18 27/27
66 Julia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-08-03 27/27
67 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-08-03 27/27
68 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-08-03 27/27
69 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-08-03 27/27
70 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-08-03 27/27
71 Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-08-03 27/27
72 Aleksy Krześniak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-08-03 27/27
73 Damian Barzał Gdańsk 2018-08-10 27/27
74 Ewa Barzał Gdańsk 2018-08-10 27/27
75 Aneta Kołodziejska Mąchocice Kapitulne 2018-08-10 27/27
76 Daniel Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-08-10 27/27
77 Grzegorz Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-08-10 27/27
78 Hubert Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-08-10 27/27
79 Mateusz Sieńko Babin 2018-08-30 27/27
80 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-09-23 27/27
81 Jacek Zdenicki PTTK Jaz/Dzierzkowice 2018-09-27 27/27
82 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-09-30 27/27
83 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-09-30 27/27
84 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-09-30 27/27
85 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-09-30 27/27
86 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-09-30 27/27
87 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-09-30 27/27
88 Krzysztof Łazowski Klub InO Stowarzysze 2019-02-17 27/27
89 Sylwia Łazowska Klub InO Stowarzysze 2019-02-17 27/27
90 Adam Krochmal Warszawa 2019-02-17 27/27
91 Anna Malanowska Warszawa 2019-02-17 27/27
92 Sylwia Podolak Ustrzyki Dolne 2019-02-24 27/27
93 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2019-05-04 27/27
94 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2019-05-04 27/27
95 Filip Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-07-06 27/27
96 Jagoda Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-07-06 27/27
97 Katarzyna Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-07-06 27/27
98 Michał Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-07-06 27/27
99 Adam Korniluk Warszawa 2019-08-17 27/27
100 Anna Korniluk Warszawa 2019-08-17 27/27
101 Jan Korniluk Warszawa 2019-08-17 27/27
102 Radosław Korniluk Warszawa 2019-08-17 27/27
103 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-09-03 27/27
104 Anna Nizioł Mierzyn 2019-09-03 27/27
105 Jan Nizioł Mierzyn 2019-09-03 27/27
106 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-09-03 27/27
107 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2020-07-10 27/27
108 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2020-07-10 27/27
109 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2020-07-10 27/27
110 Aneta Konefał Warszawa 2020-07-22 27/27
111 Oliwia Konefał Warszawa 2020-07-22 27/27
112 Paweł Konefał Warszawa 2020-07-22 27/27
113 Włodzimierz Konefał Warszawa 2020-07-22 27/27
114 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2020-08-06 27/27
115 Magdalena Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2020-08-06 27/27
116 Katarzyna Szumińska Złotów 2020-09-19 27/27
117 Michalina Chełmińska Małogoszcz 2020-11-15 27/27
118 Marta Główka Zamość 2020-11-20 26/27
119 Martyna Stypa Sandomierz 2021-04-30 27/27
120 Piotr Koziara Sandomierz 2021-04-30 27/27
121 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2021-05-09 27/27
122 Katarzyna Koszyk Warszawa 2021-07-03 27/27
123 Adam Ratyński Warszawa 2021-07-03 27/27
124 Beata Domin Bydgoszcz 2021-07-13 27/27
125 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-07-13 27/27
126 Szymon Dec TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-23 27/27
127 Kacper Milcuszek TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-23 27/27
128 Lena Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-23 27/27
129 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2021-07-24 27/27
130 Beata Pluta MKT 2021-09-14 27/27
131 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2022-04-28 27/27
132 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2022-05-01 27/27
133 Agnieszka Kowalska Wałcz 2023-02-21 27/27
134 Zofia Kowalska Wałcz 2023-02-21 27/27
135 Przemysław Nowak Sokoły Wędrowne / Poznań 2023-02-23 27/27
136 Jakub Buczyński Warszawa 2023-06-08 28/28
137 Jerzy Buczyński Warszawa 2023-06-08 28/28
138 Lena Buczyńska Warszawa 2023-06-08 28/28
139 Wioleta Buczyńska Warszawa 2023-06-08 27/27
140 Joanna Antczak Warszawa 2023-07-26 27/27
141 Marianna Paziewska Warszawa 2023-07-26 27/27
142 Stanisław Paziewski Warszawa 2023-07-26 27/27
143 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-09-02 27/27
144 Agnieszka Baryluk Lusina 2023-10-07 27/27
145 Jarosław Baryluk Lusina 2023-10-07 27/27
146 Anna Tym KTP NIEZALEŻNILublin 2023-12-29 27/27

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies