partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Agnieszka Jaroszyńska Lublin 2016-05-21 25/25
II Śp. Sławomir Otap Warszawa 2016-05-21 25/25
III Tadeusz Otap Lublin 2016-05-21 25/25
1 Jacek Mikutel Kozienice 2016-06-30 25/25
2 Renata Mikutel Kozienice 2016-06-30 25/25
3 Sara Smargol Kozienice 2016-06-30 25/25
4 Tomasz Mikutel Kozienice 2016-06-30 25/25
5 Ania Mateńko MKT-K Mokotów/Warszawa 2016-07-06 25/25
6 Janina Stańczyk MKT-K Mokotów/Warszawa 2016-07-06 25/25
7 Krzysztof Stańczyk MKT-K Mokotów/Warszawa 2016-07-06 25/25
8 Maja Mateńko MKT-K Mokotów/Warszawa 2016-07-06 25/25
9 Oliwia Stańczyk MKT-K Mokotów/Warszawa 2016-07-06 25/25
10 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-08-14 25/25
11 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-08-14 25/25
12 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-08-14 25/25
13 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-02-17 25/25
14 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2017-02-17 25/25
15 Katarzyna Komisarczuk Klub Organizatorów Turystyki PTTK OM/Lublin 2017-05-21 25/25
16 Radosław Skuła Klub Organizatorów Turystyki PTTK OM/Lublin 2017-05-21 25/25
17 Teresa Wójcik Klub Organizatorów Turystyki PTTK OM/Lublin 2017-05-21 25/25
18 Adam Podkowa Klub Organizatorów Turystyki PTTK OM/Lublin 2017-05-21 25/25
19 Danuta Dawidek Klub Organizatorów Turystyki PTTK OM/Lublin 2017-05-21 25/25
20 Janusz Ożóg Klub Organizatorów Turystyki PTTK OM/Lublin 2017-05-21 25/25
21 Karol Narodowiec Lublin 2017-05-21 25/25
22 Adam Buliński PTTK Lublin 2017-05-21 25/25
23 Maciej Jaszkowiak PTTK Lublin 2017-05-21 25/25
24 Jan Leus PTTK O/Lublin 2017-05-21 25/25
25 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-24 25/25
26 Jakub Kaczkowski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-24 25/25
27 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-24 25/25
28 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-24 25/25
29 Patrycja Jaroszewska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-24 25/25
30 Szymon Dec TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-24 25/25
31 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-24 25/25
32 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-07-06 25/25
33 Regina Babisz Klub Organizatorów Turystyki PTTK OM/Lublin 2017-07-09 25/25
34 Agata Kostyra Otwock 2017-07-10 25/25
35 Paweł Kostyra Otwock 2017-07-10 25/25
36 Zosia Kostyra Otwock 2017-07-10 25/25
37 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-08-07 25/25
38 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-08-07 25/25
39 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-09-01 25/25
40 Piotr Michałowski Warszawa 2017-09-01 25/25
41 Mateusz Sieńko Babin 2018-01-17 25/25
42 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-04-21 25/25
43 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-04-21 25/25
44 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-04-21 25/25
45 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-04-21 25/25
46 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-04-21 25/25
47 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-04-21 25/25
48 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-04-29 25/25
49 Andrzej Zwoliński Warszawa 2018-05-04 25/25
50 Ewa Zwolińska Warszawa 2018-05-04 25/25
51 Rafał Zwoliński Warszawa 2018-05-04 25/25
52 Katarzyna Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania / Lublin 2019-04-14 25/25
53 Klara Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania / Lublin 2019-04-14 25/25
54 Michał Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania / Lublin 2019-04-14 25/25
55 Tomasz Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania / Lublin 2019-04-14 25/25
56 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-10-19 25/25
57 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-10-19 25/25
58 Edyta Gromek Orientop Wrocław 2019-10-20 25/25
59 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-10-20 25/25
60 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-10-20 25/25
61 Łukasz Wójcik Orientop Wrocław 2019-10-20 25/25
62 Roman Trocha Orientop Wrocław 2019-10-20 25/25
63 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-12-26 25/25
64 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-02-22 25/25
65 Karolina Tarczyńska Nałęczów 2020-05-22 24/25
66 Kinga Olszak Nałęczów 2020-05-22 24/25
67 Klaudia Daśko Nałęczów 2020-05-22 24/25
68 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2020-08-03 25/25
69 Magdalena Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2020-08-03 25/25
70 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-23 25/25
71 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-23 25/25
72 Beata Bargiel Warszawa 2020-09-12 24/25
73 Dariusz Zebrowski Warszawa 2020-09-12 24/25
74 Marek Drągowski Warszawa 2020-09-12 24/25
75 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2020-09-12 24/25
76 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-11-19 21/25
77 Anna Nizioł Mierzyn 2020-11-19 21/25
78 Jan Nizioł Mierzyn 2020-11-19 21/25
79 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-11-19 21/25
80 Martyna Stypa Sandomierz 2021-01-02 24/25
81 Piotr Koziara Sandomierz 2021-01-02 24/25
82 Adam Lenarczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2021-05-26 25/25
83 Aleksandra Sikora TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2021-05-26 25/25
84 Laura Łączyńska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2021-05-26 25/25
85 Maciej Dec TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2021-05-26 25/25
86 Natalia Drachal TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2021-05-26 25/25
87 Sandra Krześniak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2021-05-26 25/25
88 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2021-06-03 25/25
89 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2021-08-21 25/25
90 Marek Koba Jaworzno 2021-08-21 25/25
91 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2021-08-21 25/25
92 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2021-09-04 25/25
93 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-09-04 25/25
94 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-09-06 25/25
95 Mariusz Góraj SKRÓTY Radom 2021-10-24 25/25
96 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-10-24 25/25
97 Damian Gozdera TKP w Brzeźnicy 2022-01-08 25/25
98 Emilia Lipska TKP w Brzeźnicy 2022-01-08 25/25
99 Szymon Sikora TKP w Brzeźnicy 2022-01-08 25/25
100 Wiktoria Woźniak TKP w Brzeźnicy 2022-01-08 25/25
101 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-04-13 25/25
102 Agata Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-04-18 25/25
103 Artur Świderski Radzymin 2022-04-19 25/25
104 Ewa Świderska Radzymin 2022-04-19 25/25
105 Marysia Świderska Radzymin 2022-04-19 25/25
106 Mateusz Świderski Radzymin 2022-04-19 25/25
107 Małgosia Świderska Radzymin 2022-04-19 25/25
108 Agnieszka Kowalska Lublin 2022-05-20 25/25
109 Ewa Jaworska Matyna Olszewska Lublin 2022-05-20 25/25
110 Joanna Harasim Lublin 2022-05-20 25/25
111 Katarzyna Kowalska Lublin 2022-05-20 25/25
112 Karolina Leśniak Nałeczów 2022-05-20 24/25
113 Źyśko Aleksandra Nałeczów 2022-05-20 24/25
114 Martyna Demczuk Lublin 2022-05-20 25/25
115 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-07-10 25/25
116 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-07-10 25/25
117 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-10-11 25/25
118 Alicja Pokraka KTP Krwinka/Poniatowa 2023-03-05 25/25
119 Michał Pokraka KTP Krwinka/Poniatowa 2023-03-05 25/25
120 Anna Malanowska Warszawa 2023-06-25 25/25
121 Andrzej Kustosz Łódź 2023-08-03 25/25
122 Mirosław Dylewski Turystyczna Rodzinka Dylewskich - Małkinia Górna 2023-08-29 25/25
123 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-09-13 25/25
124 Grażyna Orłowska Warszawa 2023-10-29 25/25
125 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2023-10-29 25/25
126 Anna Tym KTP NIEZALEŻNI Lublin 2023-12-10 25/25
127 Malgorzata Weres-Portka GKT Cyrkino / Krapkowice 2024-01-25 24/24
128 Adam Krzysiek SKKT PTTK Łazik / Lublin 2024-02-24 24/24
129 Beata Maciejewska-Musur SKKT PTTK Łazik / Lublin 2024-02-24 24/24

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies