partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-08-11 20/20
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2016-08-27 20/20
2 Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2016-08-27 20/20
3 Małgorzata Grudzińska ZSP Lesznowola 2016-09-17 20/20
4 Beata Pluta SKKT PTTK 101/Warszawa 2016-09-30 20/20
5 Joanna Kośnik ZG PTTK/Warszawa 2016-09-30 20/20
6 Józef Boguszewski SKKT PTTK 101/Warszawa 2016-09-30 20/20
7 Klaudia Kowalska SKKT PTTK 101 2016-09-30 20/20
8 Mariusz Siwiec Warszawa 2016-09-30 20/20
9 Natalia Sawicka SKKT PTTK 101 2016-09-30 20/20
10 Paweł Nic SKKT PTTK 101 2016-09-30 20/20
11 Tomasz Gronau Warszawa 2016-09-30 20/20
12 Wojciech Drozda HKT TREP PTTK O/Warszawa Praga 2016-09-30 20/20
13 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-02-08 20/20
14 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-06-10 20/20
15 Jacek Piekarski Brwinów 2017-06-10 20/20
16 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2017-06-10 20/20
17 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-06-10 20/20
18 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-07-10 20/20
19 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-07-10 20/20
20 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-07-10 20/20
21 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-07-16 20/20
22 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-07-16 20/20
23 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2017-09-08 20/20
24 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2017-09-08 20/20
25 Jolanta Witusik-Kamińska Warszawa 2018-06-02 20/20
26 Maciej Kamiński Warszawa 2018-06-02 20/20
27 Małgorzata Izdebska-Młot Warszawa 2018-06-02 20/20
28 Paweł Młot Warszawa 2018-06-02 20/20
29 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-07-04 20/20
30 Piotr Michałowski Warszawa 2018-07-04 20/20
31 Beata Domin Bydgoszcz 2018-08-06 20/20
32 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-08-06 20/20
33 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-04-19 20/20
34 Krzysztof Stępień Skierniewice 2020-08-19 19/20
35 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2021-01-11 20/20
36 Oliwia Konefał Warszawa 2021-08-22 20/20
37 Paweł Konefał Warszawa 2021-08-22 20/20
38 Aneta Konefał Warszawa 2021-08-22 20/20
39 Włodzimierz Konefał Warszawa 2021-08-22 20/20
40 Mariusz Góraj SKRÓTY Radom 2022-02-13 20/20
41 Piotr Zgoda SKRÓTY Radom 2022-02-13 20/20
42 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-02-13 20/20
43 Martyna Stypa Sandomierz 2022-04-19 20/20
44 Piotr Koziara Sandomierz 2022-04-19 20/20
45 Wojciech Warowny Pruszków 2022-09-18 20/20
46 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-12-22 20/20
47 Marcin Szajko Bemowo Orienteering Team 2022-12-22 20/20
48 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-07-02 20/20
49 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-07-02 20/20
50 Anna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE 2023-07-30 20/20
51 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-11-04 20/20
52 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-11-04 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies