partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2016-05-30 25/25
1 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-09-01 25/25
2 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2016-09-17 25/25
3 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2016-09-17 25/25
4 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2016-09-17 25/25
5 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2016-09-22 25/25
6 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2016-09-22 25/25
7 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-09-22 25/25
8 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-09-24 25/25
9 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-09-24 25/25
10 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-09-24 25/25
11 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-09-09 25/25
12 Piotr Michałowski Warszawa 2017-09-09 25/25
13 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2018-04-18 25/25
14 Wioletta Ziobrowska Świdnica 2018-05-18 25/25
15 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2018-08-07 25/25
16 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2018-08-07 25/25
17 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2018-08-07 25/25
18 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2018-08-07 25/25
19 Danuta Gawałkiewicz Skierniewice 2019-02-10 25/25
20 Łucja Gawałkiewicz Skierniewice 2019-02-10 25/25
21 Mieszko Gawałkiewicz Skierniewice 2019-02-10 25/25
22 Ula Gawałkiewicz Skierniewice 2019-02-10 25/25
23 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-06-26 25/25
24 Anna Nizioł Mierzyn 2019-06-26 25/25
25 Jan Nizioł Mierzyn 2019-06-26 25/25
26 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-06-26 25/25
27 Dagmara Kowalska Mozambik 2020-05-23 25/25
28 Szymon Bijak BambInO 2020-05-23 25/25
29 Agata Młotek Warszawa 2020-06-04 25/25
30 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-06-04 25/25
31 Piotr Ćwiliński Warszawa 2020-06-06 25/25
32 Grażyna Orłowska Warszawa 2020-06-24 25/25
33 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-06-24 25/25
34 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2021-03-05 25/25
35 Aneta Konefał Warszawa 2021-04-11 25/25
36 Oliwia Konefał Warszawa 2021-04-11 25/25
37 Paweł Konefał Warszawa 2021-04-11 25/25
38 Włodzimierz Konefał Warszawa 2021-04-11 25/25
39 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-06-18 25/25
40 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2021-12-02 25/25
41 Mariusz Góraj Klub InO Skróty RAdom 2021-12-02 25/25
42 Paweł Starzyński Bemowo Orienteering Team 2021-12-02 25/25
43 Marek Koba Jaworzno 2021-12-03 25/25
44 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-01-29 25/25
45 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-02-13 25/25
46 Paulina Kocot Studencki Klub Podróżniczy “Czwórka” PTTK 2022-04-09 25/25
47 Martyna Stypa Sandomierz 2022-04-20 25/25
48 Piotr Koziara Sandomierz 2022-04-20 25/25
49 Beata Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-04-24 25/25
50 Robert Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-04-24 25/25
51 Wacław Polcer Łódź 2022-04-29 25/25
52 Przemysław Nowak Poznań 2022-06-03 25/25
53 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2022-07-14 25/25
54 Artur Świderski Radzymin 2022-08-02 25/25
55 Ewa Świderska Radzymin 2022-08-02 25/25
56 Marysia Świderska Radzymin 2022-08-02 25/25
57 Mateusz Świderski Radzymin 2022-08-02 25/25
58 Małgosia Świderska Radzymin 2022-08-02 25/25
59 Agnieszka Kowalska Wałcz 2022-08-06 25/25
60 Zofia Kowalska Wałcz 2022-08-06 25/25
61 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-09-04 25/25
62 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-09-04 25/25
63 Leszek Adamski Warszawa 2022-09-22 25/25
64 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-10-05 25/25
65 Mirosława Firmowska-Milewska Łódź 2022-10-08 25/25
66 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2023-03-04 25/25
67 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2023-03-04 25/25
68 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-03-21 25/25
69 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-03-21 25/25
70 Agata Maj Sokoły Wędrowne/Gdynia 2023-03-26 25/25
71 Wioletta Waracka KTK SZPRYCHA ŁOWICZ 2023-05-10 24/24
72 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-05-28 25/25
73 Dariusz Kalinowski Warszawa 2023-06-08 25/25
74 Ewa Kalinowska Warszawa 2023-06-08 25/25
75 Joanna Kuźba KKT Włóczykij / Rumia 2023-06-30 25/25
76 Justyna Kuźba KKT Włóczykij / Rumia 2023-06-30 25/25
77 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach / Rumia 2023-06-30 25/25
78 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2023-08-18 25/25
79 Adam Ratyński Warszawa 2023-08-20 25/25
80 Joanna Włoch Warszawa 2023-08-20 25/25
81 Katarzyna Koszyk Warszawa 2023-08-20 25/25
82 Andrzej Kustosz Łódź 2023-09-01 25/25
83 Katarzyna Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE/Warszawa 2024-01-07 25/25
84 Sławomir Frynas Lublin 2024-01-13 25/25

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies