partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2016-05-30 27/27
1 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-09-01 27/27
2 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2016-09-17 27/27
3 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2016-09-17 27/27
4 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2016-09-17 27/27
5 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2016-09-22 25/27
6 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2016-09-22 25/27
7 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-09-22 25/27
8 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-09-24 27/27
9 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-09-24 27/27
10 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-09-24 27/27
11 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-09-09 27/27
12 Piotr Michałowski Warszawa 2017-09-09 27/27
13 Zbigniew Tarnowski SKKT-PTTK Egzotyk przy VI LO/Częstochowa 2017-12-15 5/25
14 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2018-04-18 27/27
15 Wioletta Ziobrowska Świdnica 2018-05-18 27/27
16 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2018-08-07 27/27
17 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2018-08-07 27/27
18 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2018-08-07 27/27
19 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2018-08-07 27/27
20 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-06-26 22/27
21 Anna Nizioł Mierzyn 2019-06-26 22/27
22 Jan Nizioł Mierzyn 2019-06-26 22/27
23 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-06-26 22/27
24 Dagmara Kowalska Mozambik 2020-05-23 27/27
25 Szymon Bijak BambInO 2020-05-23 27/27
26 Agata Młotek Warszawa 2020-06-04 27/27
27 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-06-04 27/27
28 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2021-03-05 27/27
29 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-06-18 27/27
30 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2021-12-02 27/27
31 Mariusz Góraj Klub InO Skróty RAdom 2021-12-02 27/27
32 Paweł Starzyński Bemowo Orienteering Team 2021-12-02 27/27
33 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-01-29 27/27
34 Paulina Kocot Studencki Klub Podróżniczy "Czwórka" PTTK 2022-04-09 27/27
35 Martyna Stypa Sandomierz 2022-04-21 24/24
36 Piotr Koziara Sandomierz 2022-04-21 24/24
37 Beata Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-04-24 27/27
38 Robert Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-04-24 27/27
39 Przemysław Nowak Poznań 2022-06-03 26/27
40 Krzysztof Łuczak Sokoły Wędrowne/Łódź 2022-06-04 27/27
41 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2022-07-14 27/27
42 Artur Świderski Radzymin 2022-08-02 27/27
43 Ewa Świderska Radzymin 2022-08-02 27/27
44 Marysia Świderska Radzymin 2022-08-02 27/27
45 Mateusz Świderski Radzymin 2022-08-02 27/27
46 Małgosia Świderska Radzymin 2022-08-02 27/27
47 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-09-04 27/27
48 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-09-04 27/27
49 Wacław Polcer Łódź 2022-10-01 27/27
50 Mirosława Firmowska-Milewska Łódź 2022-10-08 27/27
51 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2023-03-04 27/27
52 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2023-03-04 27/27
53 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-03-21 27/27
54 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-03-21 27/27
55 Agata Maj Sokoły Wędrowne/Gdynia 2023-03-26 27/27
56 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-04-15 27/27
57 Joanna Kuźba KKT Włóczykij / Rumia 2023-06-30 27/27
58 Justyna Kuźba KKT Włóczykij / Rumia 2023-06-30 27/27
59 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach / Rumia 2023-06-30 27/27
60 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2023-08-18 27/27
61 Adam Ratyński Warszawa 2023-08-20 27/27
62 Joanna Włoch Warszawa 2023-08-20 27/27
63 Katarzyna Koszyk Warszawa 2023-08-20 27/27
64 Andrzej Kustosz Łódź 2023-09-01 27/27
65 Katarzyna Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE/Warszawa 2024-01-07 27/27
66 Sławomir Frynas Lublin 2024-01-13 27/27

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies