partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2016-09-01 19/19
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2016-09-17 19/19
2 Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2016-09-17 19/19
3 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2016-09-17 19/19
4 Agnieszka Michałowska Warszawa 2016-09-29 19/19
5 Piotr Michałowski Warszawa 2016-09-29 19/19
6 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-10-09 19/19
7 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-10-09 19/19
8 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-10-09 19/19
9 Jolanta Witusik-Kamińska Warszawa 2016-12-18 19/19
10 Julia Twardowska Olsztyn 2016-12-18 19/19
11 Maciej Kamiński Warszawa 2016-12-18 19/19
12 Magdalena Twardowska Olsztyn 2016-12-18 19/19
13 Małgorzata Izdebska-Młot Warszawa 2016-12-18 19/19
14 Michał Twardowski Olsztyn 2016-12-18 19/19
15 Paweł Młot Warszawa 2016-12-18 19/19
16 Sebastian Twardowski Olsztyn 2016-12-18 19/19
17 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-02-21 19/19
18 Agnieszka Kuś Klub InO Stowarzysze 2017-03-11 19/19
19 Michał Kuś Klub InO Stowarzysze 2017-03-11 19/19
20 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2017-07-26 19/19
21 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2017-07-26 19/19
22 Agnieszka Nocuń Szczecin 2017-08-02 19/19
23 Daniel Halicki Szczecin 2017-08-02 19/19
24 Agata Denderska Kliniska Wielkie 2017-09-23 19/19
25 Aleksandra Niewczas SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 19/19
26 Aleksandra Tomaszewska SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 19/19
27 Amelia Napieraj SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 19/19
28 Andżelika Banaś SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 19/19
29 Andżelika Dytkowska SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 19/19
30 Anna Braziul Kliniska Wielkie 2017-09-23 19/19
31 Brajan Ozdoba SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 19/19
32 Daniel Bakalarz SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 19/19
33 Danuta Kasprzycka SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 19/19
34 Dobrosława Wyszecka SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 19/19
35 Filip Łoś SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 19/19
36 Jakub Wolniewicz SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 19/19
37 Julia Balcerzak SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 19/19
38 Kamil Beta SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 19/19
39 Karol Klimek SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 19/19
40 Klaudia Wiśniewska Kliniska Wielkie 2017-09-23 19/19
41 Kornelia Mićko SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 19/19
42 Magnus Sadecki SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 19/19
43 Maja Napieraj SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 19/19
44 Marcel Piotrowicz SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 19/19
45 Mateusz Sawicki SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 19/19
46 Michał Wakuła SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 19/19
47 Michał Wieczorek SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 19/19
48 Oskar Leszczyński SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 19/19
49 Patryk Kowalczyk SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 19/19
50 Piotr Polus SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 19/19
51 Rafał Wypyski SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 19/19
52 Roksana Jabłecka Kliniska Wielkie 2017-09-23 19/19
53 Szymon Białas SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 19/19
54 Szymon Zarzycki SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 19/19
55 Tomasz Balcerzak SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 19/19
56 Weronika Bromberger SP Kliniska Wielkie 2017-09-23 19/19
57 Zuzanna Pawlaczyk Kliniska Wielkie 2017-09-23 19/19
58 Agata Olszewska Toruń 2017-09-25 19/19
59 Patryk Pojawa K2/Toruń 2017-09-25 19/19
60 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2017-10-14 19/19
61 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2018-01-20 19/19
62 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-01-20 19/19
63 Konrad Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2018-01-20 19/19
64 Marcin Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-01-20 19/19
65 Ryszard Ziobrowski Świdnica 2018-01-20 19/19
66 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-01-20 19/19
67 Beata Domin Bydgoszcz 2018-03-11 19/19
68 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-03-11 19/19
69 Błażej Dąbrowski Warszawa 2018-05-01 19/19
70 Dominika Dąbrowska Warszawa 2018-05-01 19/19
71 Jakub Dąbrowski Warszawa 2018-05-01 19/19
72 Jan Dąbrowski Warszawa 2018-05-01 19/19
73 Robert Dąbrowski Warszawa 2018-05-01 19/19
74 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2018-05-04 19/19
75 Katarzyna Rojek Wiatr we włosach/Sopot 2018-05-04 19/19
76 Wojciech Rojek Wiatr we włosach/Sopot 2018-05-04 19/19
77 Agata Kolasa Lubawa 2018-10-19 19/19
78 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2018-10-19 19/19
79 Maciej Kolasa Lubawa 2018-10-19 19/19
80 Marzena Kolasa Lubawa 2018-10-19 19/19
81 Aneta Kołodziejska Mąchocice Kapitulne 2018-10-20 19/19
82 Damian Barzał Gdańsk 2018-10-20 19/19
83 Daniel Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-10-20 19/19
84 Ewa Barzał Gdańsk 2018-10-20 19/19
85 Grzegorz Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-10-20 19/19
86 Hubert Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-10-20 19/19
87 Miłosz Kozdrój Toruń 2018-10-20 19/19
88 Edward Fudro JEJ Police 2018-11-17 19/19
89 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-11-17 19/19
90 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-11-17 19/19
91 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-11-17 19/19
92 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2018-12-09 19/19
93 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-04-08 19/19
94 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-06-10 19/19
95 Anna Nizioł Mierzyn 2019-06-10 19/19
96 Jan Nizioł Mierzyn 2019-06-10 19/19
97 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-06-10 19/19
98 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2019-06-21 19/19
99 Marek Klonowski Brodnica 2019-06-28 19/19
100 Danuta Gawałkiewicz Skierniewice 2019-07-27 19/19
101 Anna Gołaszewska Gdańsk 2019-11-07 19/19
102 Adam Korniluk Warszawa 2020-06-05 18/19
103 Anna Korniluk Warszawa 2020-06-05 18/19
104 Jan Korniluk Warszawa 2020-06-05 18/19
105 Radosław Korniluk Warszawa 2020-06-05 18/19
106 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2020-07-18 19/19
107 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2020-09-23 19/19
108 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2020-09-26 19/19
109 Agnieszka Kowalska Wałcz 2020-11-15 19/19
110 Zofia Kowalska Wałcz 2020-11-15 19/19
111 Joanna Kuźba Rumia 2021-01-09 19/19
112 Justyna Kuźba Rumia 2021-01-09 19/19
113 Małgorzata Konieczka Gdynia 2021-01-09 19/19
114 Filip Woźniak Klub InO STOWARZYSZE 2021-07-19 19/19
115 Jagoda Woźniak Klub InO STOWARZYSZE 2021-07-19 19/19
116 Katarzyna Woźniak Klub InO STOWARZYSZE 2021-07-19 19/19
117 Michał Woźniak Klub InO STOWARZYSZE 2021-07-19 19/19
118 Kasia Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2021-07-19 19/19
119 Marek Koba Jaworzno 2021-08-10 19/19
120 Jan Perkowski WK PTTK Herkus Bartoszyce 2021-09-05 19/19
121 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2021-09-28 19/19
122 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-09-28 19/19
123 Adrian Grzybowski Podróżnicy z Minikowa/Poznań 2021-10-02 19/19
124 Anita Dolata Podróżnicy z Minikowa/Poznań 2021-10-02 19/19
125 Patrycja Dolata Podróżnicy z Minikowa/Poznań 2021-10-02 19/19
126 Renata Dolata Podróżnicy z Minikowa/Poznań 2021-10-02 19/19
127 Tomasz Dolata Podróżnicy z Minikowa/Poznań 2021-10-02 19/19
128 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga, Lublin 2021-11-03 19/19
129 Weronika Głąb HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga, Lublin 2021-11-03 19/19
130 Adam Ratyński Warszawa 2022-02-03 19/19
131 Katarzyna Koszyk Warszawa 2022-02-03 19/19
132 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-16 19/19
133 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-16 19/19
134 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-16 19/19
135 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2022-03-23 19/19
136 Przemysław Nowak Poznań 2022-03-31 19/19
137 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2022-04-19 19/19
138 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2022-05-02 19/19
139 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2022-05-02 19/19
140 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2022-05-02 19/19
141 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-06-10 19/19
142 Wojciech Drozda Warszawa 2022-07-01 19/19
143 Dominik Banaszczyk Rycerze Jedi/Warszawa 2022-07-14 19/19
144 Ignacy Banaszczyk Rycerze Jedi/Warszawa 2022-07-14 19/19
145 Julita Banaszczyk Rycerze Jedi/Warszawa 2022-07-14 19/19
146 Józef Banaszczyk Rycerze Jedi/Warszawa 2022-07-14 19/19
147 Krzysztof Banaszczyk Rycerze Jedi/Warszawa 2022-07-14 19/19
148 Maria Banaszczyk Rycerze Jedi/Warszawa 2022-07-14 19/19
149 Sławomir Frynas Lublin 2022-07-15 19/19
150 Adam Krochmal Klub InO Skróty Radom 2022-07-17 19/19
151 Izabela Rutkowska Klub InO Skróty Radom 2022-07-17 19/19
152 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-07-17 19/19
153 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-07-30 19/19
154 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-07-30 19/19
155 Oliwia Piotrowska warszawa 2022-08-12 17/19
156 Krzysztof Manthey R3NO / Gdańsk 2022-08-27 19/19
157 Beata Kaczor Na Szage / Poznań 2022-10-02 19/19
158 Jakub Nowysz Na Szage / Szczecin 2022-10-02 19/19
159 Piotr Celiński PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-15 19/19
160 Alicja Kilanowska PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-15 19/19
161 Maria Kustryn PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-15 19/19
162 Amelia Żogalska PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-15 19/19
163 Marta Klimkiewicz PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-15 19/19
164 Zofia Górecka PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-15 19/19
165 Maya Kowalewicz PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-15 19/19
166 Marcelina Malangiewicz PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-15 19/19
167 Miłosz Jaczyński PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-15 19/19
168 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-10-16 19/19
169 Beata Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-11-12 19/19
170 Robert Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-11-12 19/19
171 Jarosław Baryluk Lusina 2022-12-16 19/19
172 Tadeusz Frymark Bydgoszcz 2022-12-27 19/19
173 Leon Kostrubiec Warszawa 2022-12-28 19/19
174 Szymon Dombrowski Toruń 2022-12-28 19/19
175 Tadeusz Klonowski Trąbki Wielkie 2023-01-26 19/19
176 Ewa Kurzawska Warszawa 2023-02-13 19/19
177 Roman Biegajski PTTK Iława/ Bratian 2023-02-18 19/19
178 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2023-02-19 19/19
179 Wacław Polcer ŁÓDZ 2023-04-30 19/19
180 Jerzy Buczyński Warszawa 2023-06-17 19/19
181 Wioleta Buczyńska Warszawa 2023-06-17 19/19
182 Zuzanna Mitura Rumia 2023-06-18 17/19
183 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2023-08-27 19/19
184 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2023-09-13 19/19
185 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2023-09-13 19/19
186 Bogdan Stempkowski PTSM Lubań 2023-09-14 19/19
187 Marzena Anna Sochoń Zaścianki 2023-11-10 19/19
188 Dariusz Kalinowski Warszawa 2023-11-11 17/17
189 Ewa Kalinowska Warszawa 2023-11-11 17/17
190 Bernard Milewski Klub Turystyki Kolarskiej Beneqteam Płock 2023-12-02 17/17
191 Mirosława Firmowska-Milewska Łódź 2023-12-11 19/19
192 Roman Wiśniewski Beneq Team / Srebrna 2023-12-17 17/17
193 Jakub Zdybel Bogatynia 2024-01-10 17/17
194 Tomasz Rekowski Morąg 2024-02-10 19/19
195 Agata Sieradzka PSH FORTES, PŁOCK 2024-02-24 19/19
196 Aleksandra Wojciechowska PSH FORTES, PŁOCK 2024-02-24 19/19
197 Kamil Czwartek PSH FORTES, PŁOCK 2024-02-24 19/19
198 Karina Jasińska PSH FORTES, PŁOCK 2024-02-24 19/19
199 Katarzyna Mironiuk PSH FORTES, PŁOCK 2024-02-24 19/19

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies