partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2016-09-01 19/19
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2016-09-17 19/19
2 Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2016-09-17 19/19
3 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2016-09-17 19/19
4 Agnieszka Michałowska Warszawa 2016-09-29 19/19
5 Piotr Michałowski Warszawa 2016-09-29 19/19
6 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-10-09 19/19
7 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-10-09 19/19
8 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-10-09 19/19
9 Julia Twardowska Olsztyn 2016-12-18 19/19
10 Magdalena Twardowska Olsztyn 2016-12-18 19/19
11 Michał Twardowski Olsztyn 2016-12-18 19/19
12 Sebastian Twardowski Olsztyn 2016-12-18 19/19
13 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-02-21 19/19
14 Agnieszka Kuś Klub InO Stowarzysze 2017-03-11 19/19
15 Michał Kuś Klub InO Stowarzysze 2017-03-11 19/19
16 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2017-07-26 19/19
17 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2017-07-26 19/19
18 Agnieszka Nocuń Szczecin 2017-08-03 19/19
19 Daniel Halicki Szczecin 2017-08-03 19/19
20 Andrzej Domański KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2017-08-19 19/19
21 Elżbieta Domańska KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2017-08-19 19/19
22 Jakub Domański KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2017-08-19 19/19
23 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2017-10-14 19/19
24 Patryk Pojawa K2/Toruń 2017-10-23 19/19
25 Jolanta Witusik-Kamińska Warszawa 2017-12-17 19/19
26 Maciej Kamiński Warszawa 2017-12-17 19/19
27 Małgorzata Izdebska-Młot Warszawa 2017-12-17 19/19
28 Paweł Młot Warszawa 2017-12-17 19/19
29 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2018-01-20 19/19
30 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-01-20 19/19
31 Konrad Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2018-01-20 19/19
32 Marcin Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-01-20 19/19
33 Ryszard Ziobrowski Świdnica 2018-01-21 19/19
34 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-01-21 19/19
35 Beata Domin Bydgoszcz 2018-03-11 19/19
36 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-03-11 19/19
37 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2018-05-04 19/19
38 Katarzyna Rojek Wiatr we włosach/Sopot 2018-05-04 19/19
39 Wojciech Rojek Wiatr we włosach/Sopot 2018-05-04 19/19
40 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2018-10-19 19/19
41 Aneta Kołodziejska Mąchocice Kapitulne 2018-10-20 19/19
42 Damian Barzał Gdańsk 2018-10-20 19/19
43 Daniel Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-10-20 19/19
44 Ewa Barzał Gdańsk 2018-10-20 19/19
45 Grzegorz Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-10-20 19/19
46 Hubert Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2018-10-20 19/19
47 Miłosz Kozdrój Toruń 2018-10-20 19/19
48 Edward Fudro JEJ Police 2018-11-17 19/19
49 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-11-17 19/19
50 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-11-17 19/19
51 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-11-17 19/19
52 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2018-12-09 18/19
53 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-04-07 19/19
54 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-06-11 19/19
55 Anna Nizioł Mierzyn 2019-06-11 19/19
56 Jan Nizioł Mierzyn 2019-06-11 19/19
57 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-06-11 19/19
58 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2019-06-21 19/19
59 Marek Klonowski Brodnica 2019-08-25 19/19
60 Anna Gołaszewska Gdańsk 2019-11-06 17/19
61 Adam Korniluk Warszawa 2020-06-05 19/19
62 Anna Korniluk Warszawa 2020-06-05 19/19
63 Jan Korniluk Warszawa 2020-06-05 19/19
64 Radosław Korniluk Warszawa 2020-06-05 19/19
65 Beata Źrebiec Szczecin 2020-06-11 19/19
66 Stanisław Adam Źrebiec Szczecin 2020-06-11 19/19
67 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2020-07-18 19/19
68 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2020-09-22 18/19
69 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2020-09-26 19/19
70 Agnieszka Kowalska Wałcz 2020-11-15 19/19
71 Zofia Kowalska Wałcz 2020-11-15 19/19
72 Joanna Kuźba Rumia 2021-01-09 19/19
73 Justyna Kuźba Rumia 2021-01-09 19/19
74 Małgorzata Konieczka Gdynia 2021-01-09 19/19
75 Tomasz Kowalski Bydgoszcz 2021-06-27 19/19
76 Zuzanna Kowalska Bydgoszcz 2021-06-27 19/19
77 Filip Woźniak Klub InO STOWARZYSZE 2021-07-18 19/19
78 Jagoda Woźniak Klub InO STOWARZYSZE 2021-07-18 19/19
79 Katarzyna Woźniak Klub InO STOWARZYSZE 2021-07-18 19/19
80 Michał Woźniak Klub InO STOWARZYSZE 2021-07-18 19/19
81 Kasia Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2021-07-18 19/19
82 Marek Koba Jaworzno 2021-08-10 19/19
83 Jan Perkowski WK PTTK Herkus Bartoszyce 2021-09-04 19/19
84 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2021-09-28 19/19
85 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-09-28 19/19
86 Adrian Grzybowski Podróżnicy z Minikowa/Poznań 2021-11-02 19/19
87 Anita Dolata Podróżnicy z Minikowa/Poznań 2021-11-02 19/19
88 Patrycja Dolata Podróżnicy z Minikowa/Poznań 2021-11-02 19/19
89 Renata Dolata Podróżnicy z Minikowa/Poznań 2021-11-02 19/19
90 Tomasz Dolata Podróżnicy z Minikowa/Poznań 2021-11-02 19/19
91 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga, Lublin 2021-11-03 19/19
92 Weronika Głąb HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga, Lublin 2021-11-03 19/19
93 Adam Ratyński Warszawa 2022-02-03 19/19
94 Katarzyna Koszyk Warszawa 2022-02-03 19/19
95 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-16 19/19
96 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-16 19/19
97 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-16 19/19
98 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2022-03-24 19/19
99 Przemysław Nowak Poznań 2022-03-31 18/19
100 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2022-05-02 19/19
101 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2022-05-02 19/19
102 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2022-05-02 19/19
103 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-06-10 19/19
104 Wojciech Drozda Warszawa 2022-07-01 19/19
105 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-07-16 19/19
106 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-07-16 19/19
107 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-07-16 19/19
108 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-07-30 19/19
109 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-07-30 19/19
110 Oliwia Piotrowska warszawa 2022-08-12 19/19
111 Krzysztof Manthey R3NO / Gdańsk 2022-08-28 19/19
112 Beata Kaczor Na Szage / Poznań 2022-10-02 19/19
113 Jakub Nowysz Na Szage / Szczecin 2022-10-02 19/19
114 Piotr Celiński PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-15 19/19
115 Alicja Kilanowska PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-15 19/19
116 Maria Kustryn PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-15 19/19
117 Amelia Żogalska PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-15 19/19
118 Marta Klimkiewicz PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-15 19/19
119 Zofia Górecka PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-15 19/19
120 Maya Kowalewicz PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-15 19/19
121 Marcelina Malangiewicz PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-15 19/19
122 Miłosz Jaczyński PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" 2022-10-15 19/19
123 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-10-16 19/19
124 Zuzanna Mitura Rumia, Szkoła Podstawowa nr 6 2022-10-30 19/19
125 Beata Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-11-12 19/19
126 Robert Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-11-12 19/19
127 Jarosław Baryluk Lusina 2022-12-16 19/19
128 Tadeusz Frymark Bydgoszcz 2022-12-27 19/19
129 Tadeusz Klonowski Trąbki Wielkie 2023-01-26 17/17
130 Ewa Kurzawska Warszawa 2023-02-13 19/19
131 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2023-02-19 19/19
132 Wacław Polcer ŁÓDZ 2023-04-30 19/19
133 Jerzy Buczyński Warszawa 2023-06-17 19/19
134 Wioleta Buczyńska Warszawa 2023-06-17 19/19
135 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2023-08-27 19/19
136 Bogdan Stempkowski PTSM Lubań 2023-09-13 19/19
137 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2023-09-13 19/19
138 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2023-09-13 19/19
139 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2023-09-15 19/19
140 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2023-10-24 19/19
141 Marzena Anna Sochoń Zaścianki 2023-11-11 19/19
142 Bernard Milewski Klub Turystyki Kolarskiej Beneqteam Płock 2023-12-02 19/19
143 Mirosława Firmowska-Milewska Łódź 2023-12-11 19/19
144 Roman Wiśniewski Beneq Team / Srebrna 2023-12-17 19/19
145 Agata Sieradzka PSH FORTES, PŁOCK 2024-02-24 19/19
146 Aleksandra Wojciechowska PSH FORTES, PŁOCK 2024-02-24 19/19
147 Kamil Czwartek PSH FORTES, PŁOCK 2024-02-24 19/19
148 Karina Jasińska PSH FORTES, PŁOCK 2024-02-24 19/19
149 Katarzyna Mironiuk PSH FORTES, PŁOCK 2024-02-24 19/19

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies