partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2016-09-01 14/14
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-09-13 14/14
2 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2016-10-01 14/14
3 Emil Jakóbiak Legionowo 2016-10-01 14/14
4 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-10-09 14/14
5 Tomasz Mikutel Kozienice 2016-10-14 14/14
6 Sara Smargol Kozienice 2016-10-14 14/14
7 Renata Mikutel Kozienice 2016-10-14 14/14
8 Jacek Mikutel Kozienice 2016-10-14 14/14
9 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-10-15 14/14
10 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-10-15 14/14
11 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-10-15 14/14
12 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2016-11-26 14/14
13 Edward Fudro JEJ Police 2016-12-01 14/14
14 Zbigniew Lewandowski KTM PTTK O/Ursus 2017-01-21 14/14
15 Elżbieta Lewandowska KTM PTTK O/Ursus 2017-01-21 14/14
16 Ewa Kosicka KTM PTTK O/Ursus 2017-01-21 14/14
17 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-02-05 14/14
18 Ewa Zwolińska Warszawa 2017-03-05 14/14
19 Rafał Zwoliński Warszawa 2017-03-05 14/14
20 Andrzej Zwoliński Warszawa  2017-03-05 14/14
21 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-03-23 14/14
22 Maria Jankowska Warszawa 2017-05-20 14/14
23 Małgorzata Grudzińska ZSP Lesznowola  2017-06-13 14/14
24 Wojtek Krawczyński Proszowice 2017-06-15 14/14
25 Agnieszka Pietrzak Piastów 2017-06-15 14/14
26 Mariusz Pietrzak Piastów 2017-06-15 14/14
27 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-07-04 14/14
28 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-07-04 14/14
29 Marta Żuchowska Józefów 2017-08-07 14/14
30 Tomasz Żuchowski Józefów 2017-08-07 14/14
31 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-09-02 14/14
32 Piotr Michałowski Warszawa 2017-09-02 14/14
33 Aleksander Szczygielski Piastów 2017-11-16 14/14
34 Marysia Świderska Radzymin 2018-05-13 14/14
35 Gosia Świderska Radzymin 2018-05-13 14/14
36 Mateusz Świderski Radzymin 2018-05-13 14/14
37 Ewa Świderska Radzymin 2018-05-13 14/14
38 Artur Świderski Radzymin 2018-05-13 14/14
39 Jacek Kasprzak Warszawa 2018-06-06 14/14
40 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2018-06-06 14/14
41 Tadeusz Pomorski TKPZ z Brzeźnicy 2018-07-04 14/14
42 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-12-26 14/14
43 Krzysztof Zawadzki Warszawa 2019-04-06 13/14
44 Maciej Zawadzki Warszawa 2019-04-06 13/14
45 Zuzanna Lasek Marki 2019-05-27 14/14
46 Marzena Sochoń Zaścianki 2019-06-23 14/14
47 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-06-30 14/14
48 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-06-30 14/14
49 Danuta Gawałkiewicz Skierniewice 2019-07-29 14/14
50 Irena Sokół Zaścianki 2019-08-08 14/14
51 Kamila Jędrzejewska Warszawa 2019-10-01 14/14
52 Natalia Jędrzejewska Warszawa 2019-10-01 14/14
53 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2019-10-01 14/14
54 Daniel Halicki Szczecin 2019-10-13 14/14
55 Anna Korniluk Warszawa 2019-10-20 14/14
56 Radosław Korniluk Warszawa 2019-10-20 14/14
57 Jan Korniluk Warszawa 2019-10-20 14/14
58 Adam Korniluk Warszawa 2019-10-20 14/14
59 Sławomir Frynas Lublin 2019-10-26 14/14
60 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-09 14/14
61 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-09 14/14
62 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-09 14/14
63 Agnieszka Mitura Warszawa 2020-03-04 14/14
64 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-05-03 14/14
65 Agata Młotek Warszawa 2020-05-03 14/14
66 Przemysław Witczak Warszawa 2020-06-07 14/14
67 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-08-08 14/14
68 Katarzyna Woźniak Klub InO Stowarzysze 2020-09-09 14/14
69 Jagoda Woźniak Klub InO Stowarzysze 2020-09-09 14/14
70 Filip Woźniak Klub InO Stowarzysze 2020-09-09 14/14
71 Michał Woźniak Klub InO Stowarzysze 2020-09-09 14/14
72 Katarzyna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2020-09-09 14/14
73 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2020-09-09 14/14
74 Beata Bargiel Warszawa 2020-09-19 14/14
75 Michał Szeliski Warszawa 2021-02-28 14/14
76 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-03-13 14/14
77 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2021-03-13 14/14
78 Maria Pelc Warszawa 2021-04-01 14/14
79 Roman Tarnawczyk Warszawa 2021-04-01 14/14
80 Piotr Osiński Warszawa 2021-04-23 14/14
81 Paweł Szubert Warszawa 2021-12-02 14/14
82 Anna Malanowska Warszawa 2022-01-22 11/14
83 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-02-14 14/14
84 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-04-24 14/14
85 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-05-18 14/14
86 Mariusz Góraj Klub inO Skróty Radom 2022-05-18 14/14
87 Paweł Ożdziński Warszawa SP 63 2023-03-11 14/14
88 Grzegorz Brzeziński Warszawa SP 63 2023-04-11 14/14
89 Xavier Ruciński SP. 63 6b / Warszawa 2023-04-15 14/14
90 Dariusz Kalinowski Warszawa 2023-05-03 10/10
91 Ewa Kalinowska Warszawa 2023-05-03 10/10
92 Anna Gołaszewska Gdańsk 2023-10-09 14/14
93 Tomasz Rekowski Morąg 2023-10-21 14/14
94 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-12-29 14/14
95 Beata Bigos Poniatowa 2023-12-31 14/14
96 Robert Bigos Poniatowa 2023-12-31 14/14

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies