partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2015-05-10 24/24
1 Jan Perkowski WK PTTK Herkus/Bartoszyce 2016-09-18 24/24
2 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2016-10-29 24/24
3 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2016-10-29 24/24
4 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-05-26 24/24
5 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2017-05-26 24/24
6 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2017-05-26 24/24
7 Grzegorz Suchecki Dąbrowa Górnicza 2017-08-05 24/24
8 Justyna Suchecka Dąbrowa Górnicza 2017-08-05 24/24
9 Ignacy Suchecki Dąbrowa Górnicza 2017-08-05 24/24
10 Ryszard Suchecki Dąbrowa Górnicza 2017-08-05 24/24
11 Alicja Suchecka Dąbrowa Górnicza 2017-08-05 24/24
12 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-08-12 24/24
13 Ewa Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-08-12 24/24
14 Barbara Szmyt Klub Ino Stowarzysze 2017-08-13 24/24
15 Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2017-08-13 24/24
16 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-08-16 24/24
17 Kinga Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-08-16 24/24
18 Piotr Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-08-16 24/24
19 Kałędkiewicz Amelia HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-08-16 24/24
20 Piotr Michałowski Warszawa 2017-08-29 24/24
21 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-08-29 24/24
22 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-05-19 24/24
23 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-05-19 24/24
24 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-05-19 24/24
25 Marysia Świderska Radzymin 2018-06-12 22/24
26 Gosia Świderska Radzymin 2018-06-12 22/24
27 Mateusz Świderski Radzymin 2018-06-12 22/24
28 Ewa Świderska Radzymin 2018-06-12 22/24
29 Artur Świderski Radzymin 2018-06-12 22/24
30 Olga Pechcin HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2018-07-18 12/24
31 Michał Rogala HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2018-07-18 18/24
32 Maciej Sołtys Klub InO Skarmat/Toruń 2019-09-07 24/24
33 Beata Bargiel OK!Sport/Warszawa 2020-04-30 24/24
34 Włodzimierz Bargiel OK!Sport/Warszawa 2020-04-30 24/24
35 Ania Natusiewicz KInO Stowarzysze/Warszawa 2020-06-06 24/24
36 Jacek Piekarski Brwinów 2020-06-06 24/24
37 Paweł Rozwadowski KInO Stowarzysze/Brwinów 2020-06-06 24/24
38 Zuzanna Malanowska KInO Stowarzysze/Warszawa 2020-06-06 24/24
39 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-10-31 22/24
40 Anna Nizioł Mierzyn 2020-10-31 22/24
41 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-10-31 22/24
42 Jan Nizioł Mierzyn 2020-10-31 22/26
43 Małgorzata Arendt Rumia 2021-07-01 24/24
44 Iwona Gniewkowska SKKT Włóczykij / Rumia 2021-07-01 24/24
45 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-07-01 24/24
46 Beata Grobelna Gdańsk 2021-07-01 24/24
47 Małgorzata Konieczka Gdynia 2021-07-01 24/24
48 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij / Rumia 2021-07-01 24/24
49 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij / Rumia 2021-07-01 24/24
50 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach / Rumia 2021-07-01 24/24
51 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-07-18 24/24
52 Beata Domin Bydgoszcz 2021-07-18 24/24
53 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2021-07-27 24/24
54 Stanisław Rabczak Prabuty 2021-07-27 24/24
55 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-06-12 24/24
56 Ignacy Łukaszewicz Robakowo 2022-08-17 24/24
57 Tymon Łukaszewicz Robakowo 2022-08-17 24/24
58 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-08-17 24/24
59 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-10-30 24/24
60 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-02-04 24/24
61 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-02-04 24/24
62 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-02-04 24/24
63 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-03-25 22/24
64 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-03-25 22/24
65 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-05-30 24/24
66 Bogdan Tymiński Leśna 2023-07-16 24/24
67 Kacper Tymiński Leśna 2023-07-16 24/24
68 Karina Tymińska Leśna 2023-07-16 24/24
69 Marta Tymińska Leśna 2023-07-16 24/24
70 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-08-13 24/24
71 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-09-09 24/24

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies