partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Mateusz Bober PTTK O/Ziemi Elbląskiej 2016-05-20 20/20
II Stanisław Bukojemski PTTK O/Ziemi Elbląskiej 2016-05-20 20/20
III Leszek Marcinkowski PTTK O/Ziemi Elbląskiej 2016-05-20 20/20
IV Karol Wyszyński PTTK O/Ziemi Elbląskiej 2016-05-20 20/20
V Kamil Zimnicki PTTK O/Ziemi Elbląskiej 2016-05-20 20/20
VI Wojciech Żuwalski PTTK O/Ziemi Elbląskiej 2016-05-20 20/20
1 Orest Zubacz Szkoła Podstawowa nr 6 w Elblągu 2016-05-20 20/20
2 Kacper Konera Szkoła Podstawowa nr 6 w Elblągu 2016-05-20 20/20
3 Tomasz Tydrych Szkoła Podstawowa nr 6 w Elblągu 2016-05-20 20/20
4 Michał Graczyk Szkoła Podstawowa nr 6 w Elblągu 2016-05-20 20/20
5 Jakub Kwiatkowski PWSZ w Elblągu 2016-05-20 17/20
6 Kamila Małczyńska PWSZ w Elblągu 2016-05-20 17/20
7 Hanna Muzyczyk PWSZ w Elblągu 2016-05-20 17/20
8 Patrycja Brzuszkiewicz PWSZ w Elblągu 2016-05-20 17/20
9 Aleksandra Siedlecka Szkoła Podstawowa nr 12 w Elblągu 2016-05-20 16/20
10 Alicja Sumarska Szkoła Podstawowa nr 12 w Elblągu 2016-05-20 16/20
11 Sandra Górna Szkoła Podstawowa nr 12 w Elblągu 2016-05-20 16/20
12 Helena Szakajło Szkoła Podstawowa nr 12 w Elblągu 2016-05-20 16/20
13 Julia Kot Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu 2016-05-20 17/20
14 Karolina Kostrzewa Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu 2016-05-20 17/20
15 Dominik Kuśmirski Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu 2016-05-20 17/20
16 Joanna Strach Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu 2016-05-20 17/20
17 Daniel Sanders Zespół Szkół Ogólnokształcących w Elblągu 2016-05-20 17/20
18 Jakub Michałowski Zespół Szkół Ogólnokształcących w Elblągu 2016-05-20 17/20
19 Amadeusz Gajda Zespół Szkół Ogólnokształcących w Elblągu 2016-05-20 17/20
20 Adrian Szymański Zespół Szkół Ogólnokształcących w Elblągu 2016-05-20 17/20
21 Natalia Lewandowska Szkoła Podstawowa nr 9 w Elblągu 2016-05-20 18/20
22 Nikola Wojdyga Szkoła Podstawowa nr 9 w Elblągu 2016-05-20 18/20
23 Joanna Gałecka Szkoła Podstawowa nr 9 w Elblągu 2016-05-20 18/20
24 Iwona Rakowska Szkoła Podstawowa nr 9 w Elblągu 2016-05-20 18/20
25 Dorian Gajewski Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Elblągu 2016-05-20 18/20
26 Sylwester Hryckiewicz Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Elblągu 2016-05-20 18/20
27 Konrad Dwulit Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Elblągu 2016-05-20 18/20
28 Renata Antosik Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Elblągu 2016-05-20 18/20
29 Mateusz Leszczyński Gimnazjum nr 6 w Elblągu 2016-05-20 18/20
30 Paweł Nicgorski Gimnazjum nr 6 w Elblągu 2016-05-20 18/20
31 Aleksander Burdalski Gimnazjum nr 6 w Elblągu 2016-05-20 18/20
32 Anna Walewska Gimnazjum nr 6 w Elblągu 2016-05-20 18/20
33 Paweł Dziura Zespół Szkół Mechanicznych w Elblągu 2016-05-20 17/20
34 Amadeusz Michałowski Zespół Szkół Mechanicznych w Elblągu 2016-05-20 17/20
35 Patryk Kraszewski Zespół Szkół Mechanicznych w Elblągu 2016-05-20 17/20
36 Magdalena Grynhagel Zespół Szkół Mechanicznych w Elblągu 2016-05-20 17/20
37 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2016-11-12 20/20
38 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2016-11-12 20/20
39 Grzegorz Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2017-06-03 20/20
40 Ewa Barzał Gdańsk 2017-06-03 20/20
41 Damian Barzał Gdańsk 2017-06-03 20/20
42 Hubert Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2017-06-03 20/20
43 Aneta Kołodziejska Mąchocice Kapitulne 2017-06-03 20/20
44 Daniel Kołodziejski Mąchocice Kapitulne 2017-06-03 20/20
45 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-08-19 20/20
46 Ewa Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-08-19 20/20
47 Małgorzata Ostrowska SKKT Włóczykij/Rumia 2017-11-25 20/20
48 Julia Żurek SKKT Włóczykij/Rumia 2017-11-25 20/20
49 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-11-25 20/20
50 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2017-11-25 20/20
51 Barbara Szmyt Klub Ino Stowarzysze 2018-03-28 20/20
52 Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2018-03-28 20/20
53 Paweł Zawadzki Warszawa 2018-05-13 20/20
54 Maciej Zawadzki Warszawa 2018-05-13 20/20
55 Krzysztof Zawadzki Warszawa 2018-05-13 20/20
56 Rafał M. Socha HKT Azymut/Swarzędz 2018-07-06 20/20
57 Elwira Socha HKT Azymut/Swarzędz 2018-07-06 20/20
58 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-12-01 20/20
59 Izabella Sierzputowska Umisie Bylewlimicie/Warszawa 2019-02-23 20/20
60 Michał Umiński Umisie Bylewlimicie/Warszawa 2019-02-23 20/20
61 Dominik Kwiatkowski Ostrowiec Świętokrzyski 2019-03-10 20/20
62 Piotr Michałowski Warszawa 2019-03-29 20/20
63 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-03-29 20/20
64 Artur Kotowski SKKT Gryphus/Szczecin 2019-07-11 20/20
65 Aleksandra Kotowska SKKT Gryphus/Szczecin 2019-07-11 20/20
66 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2019-09-05 20/20
67 Katarzyna Rojek Wiatr we włosach/Gdańsk 2019-09-05 20/20
68 Wojciech Rojek Wiatr we włosach/Gdańsk 2019-09-05 20/20
69 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-02-07 19/20
70 Jan Nizioł Mierzyn 2020-10-27 17/20
71 Anna Nizioł Mierzyn 2020-10-27 17/20
72 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-10-27 17/20
73 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-10-27 17/20
74 Beata Bargiel Warszawa 2021-04-05 20/20
75 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2021-04-05 20/20
76 Mateusz Bargiel Warszawa 2021-04-05 20/20
77 Ilona Spiewak Warszawa 2021-06-02 20/20
78 Mateusz Komorowski Warszawa 2021-06-02 20/20
79 Krzysztof Paruch Wagonowcy Świdnica 2021-06-05 20/20
80 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2021-06-05 20/20
81 Anna Matz Warszawa 2021-06-23 20/20
82 Wojciech Matz Warszawa 2021-06-23 20/20
83 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-09-10 20/20
84 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2021-09-10 20/20
85 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-09-10 20/20
86 Mirosława Firmowska-Milewska Oddział Łódź-Polesie w Łodzi 2021-09-10 20/20
87 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-09-10 20/20
88 Wacław Polcer Łódz 2021-09-10 20/20
89 Krzysztof Truszczyński PTTK Iława 2021-09-11 20/20
90 Grażyna Orłowska Warszawa 2021-09-12 20/20
91 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2021-09-12 20/20
92 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2021-09-12 20/20
93 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / Warszawa 2022-02-06 19/20
94 Zuzanna Malanowska Klub Ino Stowarzysze 2022-05-25 7/20
95 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-07-02 20/20
96 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-07-02 20/20
97 Bogdan Tymiński Leśna 2022-08-05 20/20
98 Kacper Tymiński Leśna 2022-08-05 20/20
99 Karina Tymińska Leśna 2022-08-05 20/20
100 Marta Tymińska Leśna 2022-08-05 20/20
101 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2022-08-07 20/20
102 Jan PERKOWSKI WK PTTK Herkus Bartoszyce 2022-11-05 20/20
103 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-04-29 20/20
104 Adam Rosejno Pasłęk 2023-05-21 20/20
105 Agata Rosejno Pasłęk 2023-05-21 20/20
106 Mariusz Rosejno Pasłęk 2023-05-21 20/20
107 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-08-15 20/20
108 Agnieszka Tonkowicz Elbląg 2023-09-20 20/20
109 Piotr Frankowski Elbląf 2023-09-20 16/16
110 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-09-25 20/20
111 Juliusz Pronobis Pruszcz Gdański 2023-12-26 20/20
112 Wojciech Pronobis Pruszcz Gdański 2023-12-26 20/20
113 Amelia Gus Grudziądz 2024-01-27 19/19
114 Dawid Gus Grudziądz 2024-01-27 19/19

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies