partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Aleksandra Staszak Środa Wielkopolska 2016-04-23 20/20
II Śp. Sławomir Otap Warszawa 2016-04-23 20/20
1 Adam Wiśniewski 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
2 Agnieszka Dołowa 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
3 Aleksandra Kowalczyk 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
4 Aleksandra Pietraszewska 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
5 Aleksandra Wójcik 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
6 Alicja Makuszewa 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
7 Alicja Subzda 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
8 Anna Iglicka 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
9 Antoni Brzuszkiewicz 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
10 Antonina Kępińska 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
11 Antonina Kocerka 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
12 Barbara Górka 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
13 Bartek Wronowski 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
14 Daniel Szymaniak 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
15 Elżbieta Moleda 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
16 Elżbieta Żuchowicz 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
17 Ewelina Szymańska 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
18 Filip Stojanow 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
19 Franciszek Kęsy 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
20 Fryderyk Rejmer 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
21 Hanna Wolska 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
22 Irena Huza 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
23 Jacek Dereń 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
24 Jakub Janiszewski 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
25 Jakub Węgrzyniak 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
26 Jakub Wolski 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
27 Jan Bykowski 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
28 Jan Grochal 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
29 Jan Kunicki 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
30 Julia Czarnocka 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
31 Julia Strzałkowska 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
32 Kacper Janikowski 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
33 Kacper Kanarek 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
34 Kacper Szczęsny 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
35 Kamil Hermanowski 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
36 Kamila Bykowska 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
37 Karolina Strzałkowska 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
38 Katarzyna Stojanow 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
39 Katarzyna Tomiczak 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
40 Kinga Wiśniewska 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
41 Krzysztof Górka 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
42 Krzysztof Kobylecki 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
43 Lena Strzałkowska 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
44 Lena Wiktorowicz 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
45 Lilianna Janikowska 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
46 Łucja Łukasiewicz 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
47 Maciej Gawrysiuk 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
48 Magda Sieradzka 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
49 Maja Choroś 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
50 Maksymilian Siemiradzki 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
51 Malwina Prystawko 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
52 Małgorzata Danowska 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
53 Marcin Koperski 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
54 Marcin Olejnik 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
55 Maria Pawlus 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
56 Marta Romańczuk 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
57 Martyna Pierścińska 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
58 Mateusz Kunicki 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
59 Matylda Tomiczak 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
60 Mieszko Barrot 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
61 Mikołaj Łukasiewicz 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
62 Oliwia Krakowiak 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
63 Patrycja Bykowska 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
64 Paulina Kunicka 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
65 Paweł Danowski 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
66 Piotr Danowski 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
67 Piotr Pawlus 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
68 Rafał Śmigiera 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
69 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2016-04-27 20/20
70 Stanisław Czarnecki 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
71 Stefan Czarnecki 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
72 Szymon Kępiński 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
73 Tamara Czarnecka 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
74 Wiktor Strzałkowski 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
75 Wiktoria Bajer 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
76 Zofia Michalska 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
77 Zofia Winkler-Jovanović 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
78 Zuzanna Klejn 423 WDHiGZ 2016-04-27 20/20
79 Dorota Kaczmarek Śrem 2017-05-03 20/20
80 Emil Jakóbiak Legionowo 2017-06-11 20/20
81 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2017-06-11 20/20
82 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-07-01 20/20
83 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-07-01 20/20
84 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-07-01 20/20
85 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2017-08-17 20/20
86 Agata Zielińska Kalisz 2017-09-24 20/20
87 Arleta Zielińska Kalisz 2017-09-24 20/20
88 Dawid Zieliński Kalisz 2017-09-24 20/20
89 Oliwia Zielińska Kalisz 2017-09-24 20/20
90 Elwira Socha HKT Azymut/Swarzędz 2018-03-11 20/20
91 Rafał M. Socha HKT Azymut/Swarzędz 2018-03-11 20/20
92 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-05-03 20/20
93 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-05-03 20/20
94 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-10-26 20/20
95 Piotr Michałowski Warszawa 2018-10-26 20/20
96 Damian Kaczan Książ Wielkopolski 2019-04-17 20/20
97 Julia Kaczan Książ Wielkopolski 2019-04-17 20/20
98 Beata Łukaszewicz Katowice 2019-04-20 20/20
99 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2019-04-20 20/20
100 Piotr Łukaszewicz Robakowo 2019-04-20 20/20
101 Alicja Tomankiewicz Warszawa 2019-04-28 20/20
102 Beata Bargiel Warszawa 2019-04-28 20/20
103 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2019-05-22 20/20
104 Aleksandra Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2019-07-11 20/20
105 Andrzej Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2019-07-11 20/20
106 Antoni Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2019-07-11 20/20
107 Ewelina Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2019-07-11 20/20
108 Jakub Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2019-07-11 20/20
109 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-08-25 20/20
110 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2019-08-25 20/20
111 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-08-25 20/20
112 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-08-25 20/20
113 Natalia Hibner Łódź 2019-09-14 20/20
114 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-02-24 19/20
115 Agnieszka Kowalska Wałcz 2021-03-26 20/20
116 Zofia Kowalska Wałcz 2021-03-26 20/20
117 Adrian Grzybowski Podróżnicy z Minikowa 2021-05-09 20/20
118 Anita Dolata Podróżnicy z Minikowa 2021-05-09 20/20
119 Patrycja Dolata Podróżnicy z Minikowa 2021-05-09 20/20
120 Renata Dolata Podróżnicy z Minikowa 2021-05-09 20/20
121 Tomasz Dolata Podróżnicy z Minikowa 2021-05-09 20/20
122 Jerzy Świgoń Poznań 2021-05-25 20/20
123 Iwona Gniewkowska SKKT Włóczykij / Rumia 2021-06-03 20/20
124 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij / Rumia 2021-06-03 20/20
125 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach / Rumia 2021-06-03 20/20
126 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij / Rumia 2021-06-03 20/20
127 Nadia Sosnowska Leśniewo, Rumia 2021-06-04 19/20
128 Nikodem Stosik Leśniewo, Rumia 2021-06-04 19/20
129 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-08 20/20
130 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-08 20/20
131 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-08 20/20
132 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-08 20/20
133 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-08 20/20
134 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-08 20/20
135 Radosław Korniluk Warszawa 2021-08-03 20/20
136 Anna Korniluk Warszawa 2021-08-03 20/20
137 Jan Korniluk Warszawa 2021-08-03 20/20
138 Adam Korniluk Warszawa 2021-08-03 20/20
139 Artur Świderski Radzymin 2021-10-03 20/20
140 Ewa Świderska Radzymin 2021-10-03 20/20
141 Marysia Świderska Radzymin 2021-10-03 20/20
142 Mateusz Świderski Radzymin 2021-10-03 20/20
143 Małgosia Świderska Radzymin 2021-10-03 20/20
144 Przemysław Nowak Poznań 2021-11-18 19/20
145 Marek Koba Jaworzno 2021-11-18 20/20
146 Ireneusz Szczeciński Czmoń 2022-01-02 20/20
147 Miłosz Szczeciński Czmoń 2022-01-02 20/20
148 Michalina Szymańska Czmoń 2022-01-02 20/20
149 Agnieszka Łaznowska Śrem 2022-04-09 20/20
150 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2022-05-15 20/20
151 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2022-05-15 20/20
152 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2022-07-04 20/20
153 Magdalena Nowak Poznań 2022-07-17 20/20
154 Ewa Sasowska Kraków 2022-07-27 19/19
155 Marta Sasowska Kraków 2022-07-27 19/19
156 Bogdan Tymiński Leśna 2022-07-30 20/20
157 Kacper Tymiński Leśna 2022-07-30 20/20
158 Karina Tymińska Leśna 2022-07-30 20/20
159 Marta Tymińska Leśna 2022-07-30 20/20
160 Olga Rozmiarek PTTK Środa Wielkopolska 2022-10-10 20/20
161 Paweł Oździński SP 63 / Warszawa 2022-12-31 20/20
162 Bartłomiej Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2023-02-23 20/20
163 Honorata Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2023-02-23 20/20
164 Izabela Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2023-02-23 20/20
165 Wojciech Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2023-02-23 20/20
166 Alan Parulski Międzychód 2023-05-13 19/19
167 Jakub Podgruszewski Międzychód 2023-05-13 19/19
168 Lena Podgruszewska Międzychód 2023-05-13 19/19
169 Małgorzata Woźniak Międzychód 2023-05-13 19/19
170 Paweł Podgruszewski Międzychód 2023-05-13 19/19
171 Arkadiusz Szymański Lubosz 2023-05-13 20/20
172 Malwina Szymańska Lubosz 2023-05-13 20/20
173 Radosław Szymański Lubosz 2023-05-13 20/20
174 Roman Biegajski PTTK Iława/ Bratian 2023-06-02 20/20
175 Konrad Michalski Krosinko 2023-06-06 20/20
176 Marcin Nowak Poznań 2023-07-09 20/20
177 Franciszek Kopyt Zielone Dzięcioły / Radzymin 2023-07-21 20/20
178 Mateusz Kopyt Zielone Dzięcioły / Radzymin 2023-07-21 20/20
179 Bernard Milewski Klub Turystyki Kolarskiej Beneqteam Płock 2023-12-31 16/16
180 Roman Wiśniewski Beneq Team / Srebrna 2023-12-31 20/20
181 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2024-03-28 20/20
182 Beata Źrebiec SKKT Gryphus Szczecin 2024-03-28 20/20
183 Ewa Łaska SKKT Gryphus Szczecin 2024-03-28 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies