partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2016-09-01 19/19
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-10-27 19/19
2 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2016-10-30 19/19
3 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2016-10-30 19/19
4 Krzysztof Stańczyk MKT-K Mokotów/Warszawa 2016-11-02 19/19
5 Janina Stańczyk MKT-K Mokotów/Warszawa 2016-11-02 19/19
6 Joanna Sawicka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2016-11-02 19/19
7 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-11-03 19/19
8 Katarzyna Pietrzak Warszawa 2016-11-11 19/19
9 Anna Pietrzak Warszawa 2016-11-11 19/19
10 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-11-20 19/19
11 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-11-26 19/19
12 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-11-26 19/19
13 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-11-26 19/19
14 Edward Fudro JEJ Police 2016-12-01 19/19
15 Piotr Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2016-12-18 19/19
16 Paweł Ostaszewski KG "Orły 'Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2016-12-18 19/19
17 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2016-12-21 19/19
18 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2016-12-25 19/19
19 Iwona Puternicka Warszawa 2016-12-25 19/19
20 Piotr Wąsiewicz Pięć Paprochów 2016-12-25 19/19
21 Jerzy Wąsiewicz Pięć Paprochów 2016-12-25 19/19
22 Marzena Wąsiewicz Pięć Paprochów 2016-12-26 19/19
23 Urszula Wąsiewicz Pięć Paprochów 2016-12-26 19/19
24 Małgorzata Grudzińska ZSP Lesznowola 2016-12-31 19/19
25 Agnieszka Kuś Warszawa 2016-12-31 19/19
26 Michał Kuś Warszawa 2016-12-31 19/19
27 Emil Jakóbiak Legionowo 2017-02-11 19/19
28 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2017-02-11 19/19
29 Ewa Zwolińska Warszawa 2017-02-25 19/19
30 Rafał Zwoliński Warszawa 2017-02-25 19/19
31 Andrzej Zwoliński Warszawa 2017-02-25 19/19
32 Mateusz Mikulec Warszawa 2017-03-05 19/19
33 Mariusz Pietrzak Piastów 2017-03-23 19/19
34 Agnieszka Pietrzak Piastów 2017-03-23 19/19
35 Maciej Nowicki Warszawa 2017-04-15 19/19
36 Anna Nowicka Warszawa 2017-04-15 19/19
37 Katarzyna Nowicka Warszawa 2017-04-15 19/19
38 Julia Lewandowska Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
39 Zuzanna Lis Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
40 Zuzanna Matusiak Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
41 Martyna Płochocka Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
42 Karolina Szaniawska Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
43 Nikola Madejska Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
44 Filip Nader Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
45 Izabela Rudnicka Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
46 Kinga Salwin Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
47 Jakub Dąbrowski Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
48 Marek Dzięcioł Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
49 Zuzanna Filipiak Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
50 Patryk Gąsiorowski Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
51 Dawid Kamont Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
52 Weronika Kosińska Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
53 Krystian Krasuski Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
54 Mariusz Kuczmański Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
55 Zuzanna Lasek Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
56 Wojciech Laufer Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
57 Kacper Majewski Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
58 Wiktoria Milik Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
59 Maciej Pakuła Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
60 Mateusz Pawlus Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
61 Andrzej Rzepko Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
62 Adrianna Urbańczyk Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
63 Mateusz Widz Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
64 Daniel Wrzosek Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
65 Krzysztof Wrzosek Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
66 Aleksander Zwoliński Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
67 Anna Korniluk Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
68 Dominika Dąbrowska Gimnazjum 141 2017-06-14 19/19
69 Kamil Herman Kobyłka 2017-06-21 19/19
70 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-07-03 19/19
71 Małgorzata Krzyżewska Górki 2017-08-04 19/19
72 Stefan Krzyżewski Górki 2017-08-04 19/19
73 Joanna Leżachowska Górki 2017-08-04 19/19
74 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-11-04 19/19
75 Piotr Michałowski Warszawa 2017-11-04 19/19
76 Jacek Kasprzak Warszawa 2018-05-03 19/19
77 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2018-05-03 19/19
78 Radosław Korniluk Warszawa 2018-07-01 19/19
79 Jan Korniluk Warszawa 2018-07-01 19/19
80 Adam Korniluk Warszawa 2018-07-01 19/19
81 Emilia Gerłowska SP 110/Warszawa 2018-09-29 19/19
82 Maria Gryszczuk SP 110/Warszawa 2018-09-29 19/19
83 Brajan Moskalew SP 110/Warszawa 2018-09-29 19/19
84 Lilia Nowicka SP 110/Warszawa 2018-09-29 19/19
85 Maria Szymańska SP 110/Warszawa 2018-09-29 19/19
86 Beata Pluta SKKT PTTK 101 2018-09-29 19/19
87 Szymon Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2018-11-12 19/19
88 Julia Gębarowska MoPi.Team/Warszawa 2018-11-12 19/19
89 Piotr Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2018-11-12 19/19
90 Monika Gębarowska MoPi.Team/Warszawa 2018-11-12 19/19
91 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2018-11-12 19/19
92 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2019-02-17 19/19
93 Tymoteusz Ekiel Warszawa 2019-03-08 19/19
94 Aleksandra Ekiel Warszawa 2019-03-08 19/19
95 Piotr Miszczak Warszawa 2019-03-08 19/19
96 Beata Bargiel Warszawa 2019-03-20 19/19
97 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2019-03-30 19/19
98 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-04-26 19/19
99 Beata Domin Bydgoszcz 2019-04-26 19/19
100 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2019-05-05 19/19
101 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2019-05-05 19/19
102 Marzena Sochoń Zaścianki 2019-06-22 19/19
103 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2019-07-07 19/19
104 Aneta Konefał Warszawa 2019-07-28 19/19
105 Oliwia Konefał Warszawa 2019-07-28 19/19
106 Paweł Konefał Warszawa 2019-07-28 19/19
107 Włodzimierz Konefał Warszawa 2019-07-28 19/19
108 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-07-31 19/19
109 Anna Nizioł Mierzyn 2019-07-31 19/19
110 Jan Nizioł Mierzyn 2019-07-31 19/19
111 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-07-31 19/19
112 Irena Sokół Zaścianki 2019-08-07 19/19
113 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-23 19/19
114 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-23 19/19
115 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-23 19/19
116 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-01-26 19/19
117 Agata Młotek Warszawa 2020-01-26 19/19
118 Agnieszka Mitura Warszawa 2020-05-24 19/19
119 Danuta Gawałkiewicz Skierniewice 2020-06-11 19/19
120 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-11-04 19/19
121 Grażyna Orłowska Warszawa 2020-11-04 19/19
122 Ewa Kurzawska Warszawa 2020-12-29 19/19
123 Przemysław Nowak Poznań 2021-01-09 19/19
124 Joanna Dąbrowska Warszawa 2021-02-07 19/19
125 Tomasz Siczek Warszawa 2021-02-07 19/19
126 Piotr Osiński Warszawa 2021-05-16 19/19
127 Barbara Sałacka Warszawa 2021-08-04 19/19
128 Bolesław Sałacki Warszawa 2021-08-04 19/19
129 Joanna Sałacka Warszawa 2021-08-04 19/19
130 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2021-08-29 19/19
131 Joanna Kuźba KKT "WŁÓCZYKIJ" Rumia 2021-10-15 19/19
132 Justyna Kuźba KKT "WŁÓCZYKIJ" Rumia 2021-10-15 19/19
133 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-11-17 19/19
134 Izabella Sierzputowska UMISIE BYLEWLIMICIE Warszawa 2022-03-02 19/19
135 Michał Umiński UMISIE BYLEWLIMICIE Warszawa 2022-03-02 19/19
136 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-03-06 19/19
137 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2022-03-25 19/19
138 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2022-03-25 19/19
139 Barbara Krzak Szczecin 2022-04-05 19/19
140 Piotr Krzak Szczecin 2022-04-05 19/19
141 Mateusz Krzak Szczecin 2022-04-05 19/19
142 Amelia Graczyk Warszawa 2022-04-28 19/19
143 Oliwia Dajnowiec Warszawa 2022-04-28 19/19
144 Oliwia Barańska Warszawa 2022-04-29 19/19
145 Aleksandra Taradejna MKT 2022-04-30 17/17
146 Zuzanna Ostaszewska Warszawa 2022-05-01 19/19
147 Kacper Łysoń ZS 128 Warszawa 2022-05-05 17/17
148 Laura Szymańska ZS 128 Warszawa 2022-05-05 17/17
149 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-05-06 19/19
150 Oliwia Piotrowska Warszawa 2022-05-06 19/19
151 Weronika Staroń Warszawa 2022-05-06 19/19
152 Wiktoria Ptak Warszawa 2022-05-06 19/19
153 Kuba Czyż Warszawa 2022-05-07 19/19
154 Natalia Szewczyk warszawa 2022-05-16 19/19
155 Nelly Wrzodak warszawa 2022-05-16 19/19
156 Amelia Górczyńska Warszawa 2022-05-16 18/19
157 Andrzej Pochopień Stryszawa 2022-05-17 19/19
158 Ola Jaczewska warszawa 2022-05-26 18/19
159 Aleksander Wojciechowski Warszawa 2022-05-29 19/19
160 Bartek Wilkowski warszawa 2022-05-29 19/19
161 Bartosz Krysiak Marki 2022-05-29 19/19
162 Kinga Kowalska Warszawa 2022-06-05 19/19
163 Renata Kowalska Warszawa 2022-06-05 19/19
164 Przemysław Witczak Warszawa 2022-07-25 19/19
165 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-08-16 19/19
166 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-10-20 19/19
167 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2022-10-28 19/19
168 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-11-01 19/19
169 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-11-01 19/19
170 Aleksander Szczygielski Piastów 2022-11-05 19/19
171 Ania Zaremba Ursynów 2022-11-05 19/19
172 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-11-07 19/19
173 Agnieszka Putowska Warszawa 2022-11-27 19/19
174 Anna Jarząbek Warszawa 2022-11-27 19/19
175 Antoni Stępień Warszawa 2022-11-27 19/19
176 Kuba Putowski Warszawa SP 63 2022-11-27 19/19
177 Magdalena Jarząbek Warszawa 2022-11-27 19/19
178 Wojciech Warowny Pruszków 2022-12-10 19/19
179 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-02-13 19/19
180 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-02-13 19/19
181 Grzegorz Brzeziński WARSZAWA SP 63 2023-03-03 19/19
182 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-03-27 19/19
183 Szymon Górka Warszawa 2023-04-08 19/19
184 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-04-16 19/19
185 Marek Koba Jaworzno 2023-04-22 19/19
186 Beata Bigos Poniatowa 2023-06-18 19/19
187 Gosia Grabowska KTP Krwinka Poniatowa 2023-06-18 19/19
188 Renata Wojcik KTP Krwinka Poniatowa 2023-06-18 19/19
189 Robert Bigos Poniatowa 2023-06-18 19/19
190 Teresa Makulus KTP Krwinka Poniatowa 2023-06-18 19/19
191 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-08-12 19/19
192 Barbara Figura Neu-Ulm 2023-09-15 19/19
193 Małgorzata Leszczyńska Olsztyn 2023-09-15 19/19
194 Wiesław Szlachta Warszawa 2023-09-15 19/19
195 Tomasz Rekowski Morąg 2023-10-18 19/19
196 Michał Stępniak Kotki Dorotki / Warszawa 2023-10-31 19/19
197 Edward Jęczmionka Warszawa 2024-02-10 19/19
198 Jakub Jęczmionka Warszawa 2024-02-10 19/19
199 Stefania Jęczmionka Warszawa 2024-02-10 19/19
200 Paweł Szubert Warszawa 2024-02-15 18/18
201 Jakub Zdybel Bogatynia 2024-03-15 19/19

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies