partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Mazurek Koło PTTK nr przy Politechnice Warszawskiej 2016-10-17 22/22
1 Mariusz Siwiec Klub InO Stowarzysze 2016-11-10 22/22
2 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-11-10 22/22
3 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2016-11-10 22/22
4 Sławomir Otap Warszawa 2016-11-30 22/22
5 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-07-01 22/22
6 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-07-01 22/22
7 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-07-01 22/22
8 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-11-03 22/22
9 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-11-03 22/22
10 Patrycja Jaroszewska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-11-03 22/22
11 Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-11-03 22/22
12 Jakub Kaczkowski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-11-03 22/22
13 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-11-03 22/22
14 Karolina Kowalczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-11-03 22/22
15 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-11-15 22/22
16 Piotr Michałowski Warszawa 2017-11-15 22/22
17 Józef Boguszewski SKKT PTTK 101/Warszawa 2018-05-13 22/22
18 Jakub Dąbrowski SKKT PTTK 101/Warszawa 2018-05-13 22/22
19 Krzysztof Wrzosek SKKT PTTK 101/Warszawa 2018-05-13 22/22
20 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-08-07 22/22
21 Beata Domin Bydgoszcz 2018-08-07 22/22
22 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2019-11-10 22/22
23 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-05-24 22/22
24 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-05-24 22/22
25 Marek Klonowski Brodnica 2020-08-10 22/22
26 Jacek Cierlicki Brwinów 2020-11-15 22/22
27 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2020-11-15 22/22
28 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2020-11-15 22/22
29 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2020-11-15 22/22
30 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-16 22/22
31 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-16 22/22
32 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-16 22/22
33 Renata Wójcik KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-16 22/22
34 Gosia Grabowska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-16 22/22
35 Waldemar Grabowski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-16 22/22
36 Martyna Stypa Sandomierz 2021-05-29 22/22
37 Piotr Koziara Sandomierz 2021-05-29 22/22
38 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-01-09 22/22
39 Mariusz Góraj Klub InO "SkrOty" Radom 2022-02-20 22/22
40 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2022-03-25 22/22
41 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2022-03-25 22/22
42 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2022-04-10 22/22
43 Dariusz Kalinowski Warszawa 2022-04-23 21/22
44 Ewa Kalinowska Warszawa 2022-04-23 21/22
45 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-06-11 22/22
46 Paweł Kędzierski InO Stowarzysze / Warszawa 2022-08-09 22/22
47 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-08-20 22/22
48 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-08-20 22/22
49 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2023-04-12 22/22
50 Szymon Tur Lody Gofry Zapiekanki 2023-06-12 22/22
51 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-07-30 22/22
52 Ania Zaremba Ursynów 2023-07-30 22/22
53 Amelia Graczyk MKT / Warszawa 2023-09-22 22/22
54 Beata Pluta MKT / Warszawa 2023-09-22 22/22
55 Dawid Rębacz MKT / Warszawa 2023-09-22 22/22
56 Filip Paluszkiewicz MKT / Warszawa 2023-09-22 22/22
57 Gabriela Fic MKT / Warszawa 2023-09-22 22/22
58 Helena Wypych MKT / Warszawa 2023-09-22 22/22
59 Mikołaj Lasota MKT / Warszawa 2023-09-22 22/22
60 Milena Guzińska MKT / Warszawa 2023-09-22 22/22
61 Oliwia Barańska MKT / Warszawa 2023-09-22 22/22
62 Tobiasz Wojtasak MKT / Warszawa 2023-09-22 22/22
63 Tomasz Poniatowski MKT / Warszawa 2023-09-22 22/22

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies