partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Kamil Zimnicki PTTK O/Ziemi Elbląskiej 2016-11-23 20/20
II Jolanta Zielińska Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej 2016-11-23 20/20
III Dorota Kruszyńska Elbląg 2016-11-23 20/20
IV Marta Piekarska Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej 2016-11-23 20/20
1 Hubert Głuchowski Gimnazjum nr 8 w Elblągu 2016-11-23 20/20
2 Kamil Kosiorek Gimnazjum nr 8 w Elblągu 2016-11-23 20/20
3 Filip Brzozowski Gimnazjum nr 8 w Elblągu 2016-11-23 20/20
4 Adrian Szymański Gimnazjum nr 8 w Elblągu 2016-11-23 20/20
5 Jakub Typański Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Elblągu 2016-11-23 19/20
6 Adam Gołębiewski Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Elblągu 2016-11-23 19/20
7 Aleksandra Boenig Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Elblągu 2016-11-23 19/20
8 Robert Leszczyński Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Elblągu 2016-11-23 19/20
9 Dawid Bogdański Zespół Szkół w Gronowie Elbląskim 2016-11-23 19/20
10 Jakub Tomasz Zespół Szkół w Gronowie Elbląskim 2016-11-23 19/20
11 Alicja Witkowska Zespół Szkół w Gronowie Elbląskim 2016-11-23 19/20
12 Przemysław Sawicki Zespół Szkół w Gronowie Elbląskim 2016-11-23 19/20
13 Małgorzata Kolasa Szkoła Podstawowa w Zwierznie 2016-11-23 18/20
14 Agata Soukup Szkoła Podstawowa w Zwierznie 2016-11-23 18/20
15 Emilia Zwiernik Szkoła Podstawowa w Zwierznie 2016-11-23 18/20
16 Barbara Krajnik Szkoła Podstawowa w Zwierznie 2016-11-23 18/20
17 Paweł Woliński Gimnazjum nr 4 w Elblągu 2016-11-23 18/20
18 Jakub Stankiewicz Gimnazjum nr 4 w Elblągu 2016-11-23 18/20
19 Patryk Szmidt Gimnazjum nr 4 w Elblągu 2016-11-23 18/20
20 Natalia Gałczyk Gimnazjum nr 4 w Elblągu 2016-11-23 18/20
21 Łucja Gniady Gimnazjum nr 4 w Elblągu 2016-11-23 18/20
22 Karolina Bartyska Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu 2016-11-23 17/20
23 Natalia Gudel Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu 2016-11-23 17/20
24 Sandra Kłosińska Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu 2016-11-23 17/20
25 Joanna Pawlukowicz Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu 2016-11-23 17/20
26 Oskar Szychowski Szkoła Podstawowa nr 6 w Elblągu 2016-11-23 14/20
27 Nikola Gerenc Szkoła Podstawowa nr 6 w Elblągu 2016-11-23 14/20
28 Magda Oziemkiewicz Szkoła Podstawowa nr 6 w Elblągu 2016-11-23 14/20
29 Ewa Gołębiecka Szkoła Podstawowa nr 6 w Elblągu 2016-11-23 14/20
30 Lena Behnke Szkoła Podstawowa nr 1 w Elblągu 2016-11-23 14/20
31 Zofia Molińska Szkoła Podstawowa nr 1 w Elblągu 2016-11-23 14/20
32 Daniel Piwowarczyk Szkoła Podstawowa nr 1 w Elblągu 2016-11-23 14/20
33 Halina Wojciechowicz Szkoła Podstawowa nr 1 w Elblągu 2016-11-23 14/20
34 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2017-09-16 20/20
35 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2017-09-16 20/20
36 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-12-01 20/20
37 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-02-09 20/20
38 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-02-09 20/20
39 Piotr Michałowski Warszawa 2019-03-29 20/20
40 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-03-29 20/20
41 Krzysztof Oziewicz PTTK Iława/Braniewo 2019-06-05 20/20
42 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2019-06-05 20/20
43 Rafał M. Socha HKT Azymut/Swarzędz 2019-07-06 20/20
44 Elwira Socha HKT Azymut/Swarzędz 2019-07-06 20/20
45 Artur Kotowski SKKT Gryphus/Szczecin 2019-07-11 20/20
46 Aleksandra Kotowska SKKT Gryphus/Szczecin 2019-07-11 20/20
47 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-08-28 20/20
48 Piotr Michałowski Warszawa 2019-08-28 20/20
49 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-06-06 20/20
50 Małgorzata Konieczka Gdynia 2020-06-06 20/20
51 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij / Rumia 2020-06-06 20/20
52 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij / Rumia 2020-06-06 20/20
53 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach / Rumia 2020-06-06 20/20
54 Jan Nizioł Mierzyn 2020-10-27 10/20
55 Anna Nizioł Mierzyn 2020-10-27 10/20
56 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-10-27 10/20
57 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-10-27 10/20
58 Wacław Polcer Łódz 2021-09-09 20/20
59 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-09-10 20/20
60 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2021-09-10 20/20
61 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-09-10 20/20
62 Mirosława Firmowska-Milewska Oddział Łódź-Polesie w Łodzi 2021-09-10 20/20
63 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-09-10 20/20
64 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2021-09-10 20/20
65 Krzysztof Truszczyński PTTK Iława 2021-09-11 19/19
66 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2021-09-12 20/20
67 Damian Barzał Gdańsk 2022-05-22 20/20
68 Ewa Barzał Gdańsk 2022-05-22 20/20
69 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-06-02 20/20
70 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-06-02 20/20
71 Adam Rosejno Pasłęk 2023-03-19 19/20
72 Agata Rosejno Pasłęk 2023-03-19 19/20
73 Mariusz Rosejno Pasłęk 2023-03-19 19/20
74 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-04-29 20/20
75 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-08-13 20/20
76 Agnieszka Tonkowicz Elbląg 2023-10-17 20/20
77 Piotr Frankowski Elblag 2023-10-17 20/20
78 Oliwia Jakszewicz Elbląg 2024-01-06 20/20
79 Sławomir Jakszewicz Elbląg 2024-01-06 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies