partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sara Smargol Kozienice 2016-11-03 18/18
II Jacek Mikutel Kozienice 2016-11-03 18/18
III Tomasz Mikutel Kozienice 2016-11-03 18/18
1 Amelka Krześniak Kozienice 2016-12-04 18/18
2 Zuzia Figura Kozienice 2016-12-04 18/18
3 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-12-16 18/18
4 Szymon Dec TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-01 18/18
5 Mikołaj Frączek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-01 18/18
6 Kacper Milcuszek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-01 18/18
7 Julia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-01 18/18
8 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-01 18/18
9 Łukasz Szewc TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-01 18/18
10 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-01 18/18
11 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2017-06-02 18/18
12 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2017-06-02 18/18
13 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2017-07-09 18/18
14 Jacek Piekarski Brwinów 2017-07-09 18/18
15 Marta Żuchowska Józefów 2017-07-29 18/18
16 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-08-19 18/18
17 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-08-19 18/18
18 Jarosław Głowacki SKKT PTTKTuptuś Siedlce-Strzała 2017-08-19 18/18
19 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-11-03 18/18
20 Patrycja Jaroszewska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-11-03 18/18
21 Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-11-03 18/18
22 Jakub Kaczkowski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-11-03 18/18
23 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-11-03 18/18
24 Karolina Kowalczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-11-03 18/18
25 Sławomir Otap Warszawa 2017-11-11 18/18
26 Tadeusz Otap Lublin 2017-11-11 18/18
27 Agnieszka Jaroszyńska Lublin 2017-11-11 18/18
28 Piotr Michałowski Warszawa 2017-11-15 18/18
29 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-11-15 18/18
30 Sandra Krześniak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-04-06 18/18
31 Julia Sot TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-04-06 18/18
32 Anna Kultys TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-04-06 18/18
33 Natalia Drachal TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-04-06 18/18
34 Zuzanna Żak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-04-06 18/18
35 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-04-30 18/18
36 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-04-30 18/18
37 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-04-30 18/18
38 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-04-30 18/18
39 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-04-30 18/18
40 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-04-30 18/18
41 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-08-07 18/18
42 Beata Domin Bydgoszcz 2018-08-07 18/18
43 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-03-30 18/18
44 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-03-30 18/18
45 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-03-30 18/18
46 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2019-03-30 18/18
47 Szymon Bijak Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2019-03-30 18/18
48 Jacek Treichel Wojskowe Koło PTTK nr 62 "OSeSeK" w Grudziądzu 2019-03-30 18/18
49 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2019-03-30 18/18
50 Katarzyna Woźniak Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2019-05-02 18/18
51 Michał Woźniak Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2019-05-02 18/18
52 Filip Woźniak Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2019-05-02 18/18
53 Jagoda Woźniak Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2019-05-02 18/18
54 Krzysztof Zawadzki Warszawa 2019-05-19 18/18
55 Maciej Zawadzki Warszawa 2019-05-19 18/18
56 Renata Wójcik KTP Krwinka/Poniatowa 2020-03-01 18/18
57 Beata Bargiel Warszawa 2020-06-21 18/18
58 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2020-06-21 18/18
59 Agata Kostyra Otwock 2020-08-28 18/18
60 Paweł Kostyra Otwock 2020-08-28 18/18
61 Zosia Kostyra Otwock 2020-08-28 18/18
62 Faustyna Kostyra Otwock 2020-08-28 18/18
63 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2020-10-04 18/18
64 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2020-10-04 18/18
65 Adam Musiejko Józefów 2020-12-04 18/18
66 Adam Musiejko Józefów 2020-12-04 18/18
67 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-12-29 18/18
68 Emilia Lipska TKPZ w Brzeźnicy 2021-05-22 18/18
69 Wiktoria Woźniak TKPZ w Brzeźnicy 2021-05-22 18/18
70 Szymon Krawczyk TKPZ w Brzeźnicy 2021-05-22 18/18
71 Martyna Stypa Sandomierz 2021-05-29 18/18
72 Piotr Koziara Sandomierz 2021-05-29 18/18
73 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-01-16 18/18
74 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-04-30 18/18
75 Dariusz Kalinowski Warszawa 2022-05-14 18/18
76 EWA Kalinowska Warszawa 2022-05-14 18/18
77 Sławomir Frynas Lublin 2022-05-28 18/18
78 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-08-27 18/18
79 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-08-27 18/18
80 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga, Oddział PTTK Warszawa Praga 2022-09-03 18/18
81 Krystyna Bęben HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga, Oddział PTTK Warszawa Praga 2022-09-03 18/18
82 Damian Gozdera TKPZ W Brzeźnicy 2022-09-17 18/18
83 Kacper Żak TKPZ W Brzeźnicy 2022-09-17 18/18
84 Patryk Falkiewicz TKPZ W Brzeźnicy 2022-09-17 18/18
85 Szymon Sikora TKPZ W Brzeźnicy 2022-09-17 18/18
86 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-11-06 17/18
87 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-11-06 17/18
88 Cezary Jędrzejewski Sokoły Wędrowne 2022-11-10 18/18
89 Julia Amerek TKPZ w Brzeźnicy 2022-12-09 18/18
90 Krystian Wolski TKPZ w Brzeźnicy 2022-12-09 18/18
91 Maja Szewc TKPZ w Brzeźnicy 2022-12-09 18/18
92 Zuzanna Ludwiczak TKPZ w Brzeźnicy 2022-12-09 18/18
93 Anna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE 2023-04-23 18/18
94 Albert Warowny Pruszków 2023-07-16 18/18
95 Piotr Warowny Pruszków 2023-07-16 18/18
96 Wojciech Warowny Pruszków 2023-07-16 18/18

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies