partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2016-12-15 21/21
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2016-12-15 21/21
2 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2017-01-09 21/21
3 Michał Kuś Warszawa 2017-01-15 21/21
4 Agnieszka  Kuś Warszawa 2017-01-15 21/21
5 Kamila Kucharska Warszawa 2017-03-18 21/21
6 Dariusz Kucharski Warszawa 2017-03-18 21/21
7 Monika Kucharska Warszawa 2017-03-18 21/21
8 Ewa Zwolińska Warszawa 2017-03-25 21/21
9 Rafał Zwoliński Warszawa 2017-03-25 21/21
10 Andrzej Zwoliński Warszawa 2017-03-25 21/21
11 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2017-04-15 21/21
12 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-26 21/21
13 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-26 21/21
14 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-04-26 21/21
15 Natalia Klimczyk Strzelce Wielkie 2017-05-01 21/21
16 Marta Żuchowska Józefów 2017-05-02 21/21
17 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-07-20 21/21
18 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2017-10-14 21/21
19 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2017-10-14 21/21
20 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-03-03 21/21
21 Piotr Michałowski Warszawa 2018-03-03 21/21
22 Zuzanna Nikisz Warszawa 2018-07-20 21/21
23 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-31 21/21
24 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-31 21/21
25 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-31 21/21
26 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-31 21/21
27 Julia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-31 21/21
28 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-31 21/21
29 Sandra Krześniak TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-31 21/21
30 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-05-03 21/21
31 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-05-03 21/21
32 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-05-03 21/21
33 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2019-05-03 21/21
34 Wojciech Drozda Warszawa 2019-05-04 21/21
35 Natalia Jędrzejewska Warszawa 2019-08-25 21/21
36 Kamila Jędrzejewska Warszawa 2019-08-25 21/21
37 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2019-08-25 21/21
38 Leszek Stankiewicz Józefów 2019-10-15 21/21
39 Adam Musiejko Józefów 2019-10-15 21/21
40 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-02-13 21/21
41 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-03-23 21/21
42 Beata Bargiel Warszawa 2020-05-14 20/21
43 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2020-05-14 20/21
44 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-30 20/21
45 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-30 20/21
46 Jan Lipiński Warszawa 2020-08-05 21/21
47 Danuta Gawałkiewicz Skierniewice 2020-08-08 21/21
48 Agata Młotek Warszawa 2020-09-05 21/21
49 Zbigniew Pietranek Warszawa 2021-01-11 21/21
50 Przemysław Witczak Warszawa 2021-04-11 21/21
51 Krzysztof Głażewski Warszawski Klub Górski im.prof.Walerego Goetla 2021-05-21 21/21
52 Barbara Głażewska Warszawski Klub Górski im.prof.Walerego Goetla 2021-05-21 21/21
53 Wojciech Wąszewski Warszawski Klub Górski im.prof.Walerego Goetla 2021-05-21 21/21
54 Teresa Piwońska Warszawski Klub Górski im.prof.Walerego Goetla 2021-05-21 21/21
55 Halina Smaga Warszawski Klub Górski im.prof.Walerego Goetla 2021-05-21 21/21
56 Elżbieta Gajek Warszawski Klub Górski im.prof.Walerego Goetla 2021-05-21 21/21
57 Barbara Jarosińska Warszawski Klub Górski im.prof.Walerego Goetla 2021-05-21 21/21
58 Andrzej Burski Warszawski Klub Górski im.prof.Walerego Goetla 2021-05-21 21/21
59 Jolanta Kamińska Warszawski Klub Górski im.prof.Walerego Goetla 2021-05-21 21/21
60 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-05-21 21/21
61 Bartosz Jaroszewski TKPZ w Brzeźnicy 2021-05-25 21/21
62 Laura Łączyńska TKPZ w Brzeźnicy 2021-05-25 21/21
63 Adam Lenarczyk TKPZ w Brzeźnicy 2021-05-25 21/21
64 Michał Kaczkowski TKPZ w Brzeźnicy 2021-05-25 21/21
65 Maciej Dec TKPZ w Brzeźnicy 2021-05-25 21/21
66 Artur Świderski Radzymin 2021-07-10 21/21
67 Ewa Świderska Radzymin 2021-07-10 21/21
68 Marysia Świderska Radzymin 2021-07-10 21/21
69 Mateusz Świderski Radzymin 2021-07-10 21/21
70 Małgosia Świderska Radzymin 2021-07-10 21/21
71 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-07-25 21/21
72 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2021-07-25 21/21
73 Sławomir Frynas Lublin 2021-07-31 21/21
74 Adam Król Pędzące Króliki 2021-10-03 20/21
75 Agnieszka Król Pędzące Króliki 2021-10-03 20/21
76 Anna Król Pędzące Króliki 2021-10-03 20/21
77 Michał Król Pędzące Króliki 2021-10-03 20/21
78 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-01-09 21/21
79 Katarzyna Koszyk Wyszków 2022-02-01 21/21
80 Katarzyna Szostek - Malinowska Wyszków 2022-02-01 21/21
81 Martyna Stypa Sandomierz 2022-03-10 21/21
82 Piotr Koziara Sandomierz 2022-03-10 21/21
83 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-04-26 21/21
84 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-04-26 21/21
85 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-04-26 21/21
86 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-05-07 21/21
87 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-08-07 21/21
88 Dariusz Kalinowski Warszawa 2022-10-23 21/21
89 Ewa Kalinowska Warszawa 2022-10-23 21/21
90 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2022-10-30 21/21
91 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2022-11-06 21/21
92 Kamil Buczek Otwock 2023-05-01 21/21
93 Marta Czajka Warszawa 2023-05-01 21/21
94 Aleksander Rogowski Warszawa 2023-05-21 21/21
95 Uliana Kuk Warszawa 2023-05-21 21/21
96 Jacek Słaby ZHP - 30 WDHiZ 2023-06-08 21/21
97 Katarzyna Kwiatkowska ZHP - 30 WDHiZ 2023-06-08 21/21
98 Anna Tym KTP Niezależni Lublin 2023-08-22 21/21
99 Marek Koba Jaworzno 2023-10-08 21/21
100 Ilona Śpiewak Warszawa 2023-11-01 21/21
101 Mateusz Komorowski Warszawa 2023-11-01 21/21
102 Anna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE 2024-03-14 21/21

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies