partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-12-29 20/20/7
1 Tomasz Mikutel Kozienice 2017-03-24 20/20/7
2 Jacek Mikutel Kozienice 2017-03-24 20/20/7
3 Renata Skierniewska Kozienice 2017-03-24 20/20/7
4 Sławomir Otap Warszawa 2017-06-16 20/20/7
5 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-08-19 20/20/7
6 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-08-19 20/20/7
7 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-08-19 20/20/7
8 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-02-23 20/20/7
9 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-02-23 20/20/7
10 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-05 20/20/7
11 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-05 20/20/7
12 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-05 20/20/7
13 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-05 20/20/7
14 Julia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-05 20/20/7
15 Sandra Krześniak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-05 20/20/7
16 Malwina Gregorczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-05-05 20/20/7
17 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-05 20/20/7
18 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-05 20/20/7
19 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-05 20/20/7
20 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-05 20/20/7
21 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-07-05 20/20/7
22 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-07-05 20/20/7
23 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-07-19 20/20/7
24 Piotr Michałowski Warszawa 2018-07-19 20/20/7
25 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-04-14 20/20/7
26 Katarzyna Woźniak Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2019-05-04 20/20/7
27 Michał Woźniak Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2019-05-04 20/20/7
28 Filip Woźniak Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2019-05-04 20/20/7
29 Jagoda Woźniak Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2019-05-04 20/20/7
30 Wojciech Woźniak Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2019-05-04 20/20/7
31 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2019-06-09 20/20/7
32 Joanna Sawicka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-19 17/20/0
33 Damian Murach HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-19 17/20/0
34 Iwona Sawicka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-19 17/20/0
35 Jacek Gazda HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-19 17/20/0
36 Emilia Delegacz HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-19 17/20/0
37 Amelia Sokół HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-19 17/20/0
38 Olga Jachimowicz HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-19 17/20/0
39 Natalia Kesler HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-19 17/20/0
40 Łucja Kępka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-19 17/20/0
41 Julia Cudna HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-19 17/20/0
42 Julia Adamczyk HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-19 17/20/0
43 Marysia Sadowska HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-19 17/20/0
44 Magda Bajszczak HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-19 17/20/0
45 Wiktoria Kaliszewska HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-19 17/20/0
46 Ludwika Igańska HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-19 17/20/0
47 Karolina Mielcarz HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-19 17/20/0
48 Julianna Juszczak HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-19 17/20/0
49 Łucja Sęktas HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-19 17/20/0
50 Filip Kaliszewski HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-19 17/20/0
51 Olga Dębska HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-19 17/20/0
52 Filip Brandota HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-19 17/20/0
53 Jagoda Szerszeń HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-19 17/20/0
54 Julka Rudnik HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-19 17/20/0
55 Helena Różycka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-19 17/20/0
56 Miłosz Cudny HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-19 17/20/0
57 Marcel Kępka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-19 17/20/0
58 Nikodem Nawrot HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-19 17/20/0
59 Igor Więsik HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-19 17/20/0
60 Iza Więsik HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-19 17/20/0
61 Kamila Rębisz HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-19 17/20/0
62 Roxie Szulecka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-19 17/20/0
63 Agata Foryś HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-19 17/20/0
64 Marta Kesler HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-19 17/20/0
65 Wioletta Moch HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-19 17/20/0
66 Emilia Piętka HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-19 17/20/0
67 Angelika Mielcarz HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-19 17/20/0
68 Dariusz Jackiewicz HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2020-02-19 17/20/0
69 Zuzanna Malanowska KInO Stowarzysze 2020-03-08 20/20/7
70 Paweł Rozwadowski KInO Stowarzysze 2020-03-08 20/20/7
71 Jacek Piekarski Brwinów 2020-03-08 20/20/7
72 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-04-13 20/20/7
73 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-04-13 20/20/7
74 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-07-03 20/20/7
75 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-07-03 20/20/7
76 Małgorzata Arendt Rumia 2020-07-03 20/20/7
77 Iwona Gniewkowska SKKT Włóczykij/Rumia 2020-07-03 20/20/7
78 Anna Gołaszewska Gdańsk 2020-07-03 20/20/7
79 Beata Grobelna Gdańsk 2020-07-03 20/20/7
80 Małgorzata Konieczka Gdynia 2020-07-03 20/20/7
81 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2020-07-03 20/20/7
82 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij/Rumia 2020-07-03 20/20/7
83 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach / Rumia 2020-07-03 20/20/7
84 Agnieszka Osóbka Radom 2020-12-06 20/20/0
85 Wiktoria Osóbka Radom 2020-12-06 20/20/0
86 Weronika Osóbka Radom 2020-12-06 20/20/0
87 Dawid Osóbka Radom 2020-12-06 20/20/0
88 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-12-28 20/20/0
89 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2021-02-28 20/20/0
90 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-04-10 20/20/7
91 Martyna Stypa Sandomierz 2021-08-20 20/20
92 Piotr Koziara Sandomierz 2021-08-20 20/20
93 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2021-12-22 20/20
94 Beata Kasińska PTSM Lubań 2022-07-03 20/20
95 Bogdan Stempkowski PTSM Lubań 2022-07-03 20/20
96 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2022-07-03 20/20
97 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2022-07-03 20/20
98 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2022-07-03 20/20
99 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2022-07-03 20/20
100 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-10-09 20/20
101 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-10-09 20/20
102 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-10-09 20/20
103 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-03-12 20/20
104 Marek Koba Jaworzno 2023-07-30 20/20
105 Jarosław Baryluk Lusina 2023-09-05 20/20
106 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-10-29 20/20
107 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-10-29 20/20
108 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2024-02-11 18/18

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies